Nagy Alexandru


Lugoj
Arbitru asistent, Categoria I
Locul nasterii: Lugoj
Data nasterii: 01-12-1983
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria I
2017
Meciurile arbitrate
Campionat Municipal Lugoj Etapa 15
2018-12-08
AS TOMESTI
Campionat Municipal Lugoj Etapa 14
2018-12-02
AS Viitorul Sinersig
Campionat Municipal Lugoj Etapa 13
2018-11-25
AS AVANTUL CHIZATAU
Campionat Municipal Lugoj Etapa 13
2018-11-25
AS SPORTING DUMBRAVA
Campionat Municipal Lugoj Etapa 12
2018-11-18
AS FC PROGRESUL RACOVITA
Campionat Municipal Lugoj Etapa 12
2018-11-17
AS MICRO I LUGOJ 2
Juniori C, U15, Grupa A Etapa 5
2018-11-14
CSM LUGOJ
Campionat Municipal Lugoj Etapa 11
2018-11-11
AS TOMESTI
Campionat Municipal Lugoj Etapa 11
2018-11-11
AS VHP PADURENI
Liga a IV-a Etapa 14
2018-11-03
CS TIMISUL SAG
Juniori D, U13, Seria 3 Etapa 8
2018-11-02
Vest Sport Academy
Juniori C, U15, Grupa A Etapa 2
2018-11-01
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Campionat Municipal Lugoj Etapa 9
2018-10-28
ASC CRVENA ZVEZDA STANCIOVA
Campionat Municipal Lugoj Etapa 9
2018-10-28
AS VHP PADURENI
Juniori B1 - U17 Etapa 7
2018-10-26
Club Sportiv Giroc-Chisoda
Campionat Municipal Lugoj Etapa 8
2018-10-21
AS MICRO I
Campionat Municipal Lugoj Etapa 8
2018-10-21
AS Cladova
Juniori E, U11, Seria 1 Etapa 8
2018-10-19
Club Sportiv Giroc-Chisoda
Juniori D, U13, Seria 3 Etapa 6
2018-10-18
ACS Galaxy Timisoara
Campionat Municipal Lugoj Etapa 7
2018-10-14
AS AVANTUL CHIZATAU
Campionat Municipal Lugoj Etapa 7
2018-10-14
AS COSTEIU
Liga a IV-a Etapa 11
2018-10-13
CS FLACARA PARTA
Juniori E, U11, Seria 1 Etapa 7
2018-10-12
AFC RIPENSIA TIMISOARA
Juniori C, U15, Seria 4 Etapa 10
2018-10-10
CSM LUGOJ
Liga a V-a, Seria III Etapa 8
2018-10-07
ACS ELECTRICA 1929 TIMISOARA
Campionat Municipal Lugoj Etapa 6
2018-10-07
AS Ohaba Forgaci
Juniori D, U13, Seria 3 Etapa 4
2018-10-05
ACS DUMBRAVITA
Juniori B1 - U17 Etapa 4
2018-10-05
AS SPORTING DUMBRAVA
Cupa Romaniei, faza 2 Etapa 1
2018-10-04
CSO Faget
Juniori C, U15, Seria 4 Etapa 9
2018-10-03
AS RECAS
Campionat Municipal Lugoj Etapa 5
2018-09-30
AS SPORTING DUMBRAVA
Juniori E, U11, Seria 3 Etapa 3
2018-09-28
AS RECAS
Juniori B1 - U17 Etapa 3
2018-09-27
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Campionat Municipal Lugoj Etapa 4
2018-09-23
AS FC PROGRESUL RACOVITA
Campionat Municipal Lugoj Etapa 4
2018-09-23
AS Ohaba Forgaci
Juniori C, U15, Seria 4 Etapa 7
2018-09-22
AS MEGET REMETEA MARE
Juniori E, U11, Seria 3 Etapa 1
2018-09-19
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Liga a V-a, Seria I Etapa 5
2018-09-16
AS FC DACIA CARPINIS
Campionat Municipal Lugoj Etapa 3
2018-09-15
AS MARGINA
Juniori E, U11, Seria 1 Etapa 3
2018-09-14
ACF BABAN MARCEL
Juniori D, U13, Seria 1 Etapa 3
2018-09-14
ACS Tim Star Timisoara
Juniori C, U15, Seria 4 Etapa 5
2018-09-13
CSS LUGOJ
Juniori D, U13, Seria 3 Etapa 1
2018-09-12
AS MEGET REMETEA MARE
Liga a IV-a Etapa 6
2018-09-09
CSC Dudestii Noi
Pauza: 0-1
Liga a V-a, Seria II Etapa 4
2018-09-09
AS GLORIA UIVAR
Campionat Municipal Lugoj Etapa 2
2018-09-08
ASC CRVENA ZVEZDA STANCIOVA
Liga a V-a, Seria II Etapa 3
2018-09-02
AS FC ATLETICO LIEBLING
Campionat Municipal Lugoj Etapa 1
2018-09-01
AS AVANTUL CHIZATAU
Juniori E, U11, Seria 1 Etapa 1
2018-08-31
ACS ELECTRICA 1929 TIMISOARA
Juniori D, U13, Seria 1 Etapa 1
2018-08-31
ACS ELECTRICA 1929 TIMISOARA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe