Obarsie Ovidiu


Timisoara
Arbitru asistent, Categoria a II-a
Locul nasterii: Timisoara
Data nasterii: 19-01-2003
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-a
2018
Meciurile arbitrate
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 6
2018-12-02
CS AVANTUL PERIAM
Liga a V-a, Seria I Etapa 15
2018-11-25
AS FC DACIA CARPINIS
Juniori E, U11, Seria 1 Etapa 13
2018-11-24
CSM LUGOJ
Juniori D, U13, Seria 1 Etapa 13
2018-11-24
CSS LUGOJ
Juniori D, U13, Seria 1 Etapa 13
2018-11-23
LPS BANATUL TIMISOARA
Juniori C, U15, Grupa A Etapa 6
2018-11-22
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, U15, Grupa A Etapa 6
2018-11-21
CSS LUGOJ
Liga a V-a, Seria III Etapa 14
2018-11-18
AS TIMISUL JABAR
Juniori C, U15, Grupa A Etapa 5
2018-11-18
ACS DUMBRAVITA
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 4
2018-11-17
AS PECIU NOU
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 4
2018-11-17
ACS Pobeda Star Bisnov
Liga a V-a, Seria I Etapa 13
2018-11-11
AS AVANTUL BOBDA
Juniori D, U13, Seria 1 Etapa 11
2018-11-11
ACS DUMBRAVITA
Juniori D, U13, Seria 3 Etapa 9
2018-11-10
ACS Galaxy Timisoara
Juniori D, U13, Seria 2 Etapa 9
2018-11-10
Club Sportiv Giroc-Chisoda
Juniori C, U15, Grupa A Etapa 4
2018-11-10
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 3
2018-11-10
AS PECIU NOU
Juniori D, U13, Seria 1 Etapa 11
2018-11-09
AFC RIPENSIA TIMISOARA
Juniori C, U15, Grupa A Etapa 2
2018-11-07
Club Sportiv Giroc-Chisoda
Juniori D, U13, Seria 2 Etapa 9
2018-11-06
CSS BEGA
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 11
2018-11-04
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 11
2018-11-04
AS STEAUA ROSIE BULGARUS
Juniori D, U13, Seria 2 Etapa 8
2018-11-02
ACS JUNIOR 2015 TIMISOARA
Juniori B1 - U17 Etapa 8
2018-11-01
ACS Kids Sinmihaiu Roman
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 10
2018-10-28
CSC Dudestii Noi
Liga a V-a, Seria III Etapa 11
2018-10-27
AS BOLDUR
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 1
2018-10-27
AS MEGET REMETEA MARE
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 1
2018-10-26
CSO Faget
Juniori D, U13, Seria 2 Etapa 7
2018-10-25
AS VHP PADURENI
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 7
2018-10-24
ACS FC CHISODA
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 9
2018-10-21
AS UNIREA GRABAT
Liga a V-a, Seria II Etapa 10
2018-10-20
CS MILENIUM GIARMATA II
Juniori D, U13, Seria 2 Etapa 5
2018-10-10
AS VHP PADURENI
Juniori B1 - U17 Etapa 4
2018-10-09
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a V-a, Seria II Etapa 8
2018-10-07
ACS UNIREA BANLOC
Juniori B1 - U17 Etapa 4
2018-10-04
ACS Kids Sinmihaiu Roman
Cupa Satelor, Seria 1 Etapa 1
2018-10-03
Comuna Peciu
Liga a V-a, Seria I Etapa 7
2018-09-30
AS FC UNIREA JIMBOLIA
Juniori D, U13, Seria 2 Etapa 3
2018-09-30
AS FC ATLETICO LIEBLING
Juniori C, U15, Seria 1 Etapa 8
2018-09-29
ACS DUMBRAVITA
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 8
2018-09-29
AS PECIU NOU
Juniori C, U15, Seria 5 Etapa 10
2018-09-29
ACS ELECTRICA 1929 TIMISOARA
Juniori D, U13, Seria 2 Etapa 3
2018-09-29
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Juniori D, U13, Seria 1 Etapa 5
2018-09-28
ACS Tim Star Timisoara
Liga a V-a, Seria I Etapa 6
2018-09-23
ASOCIATIA CLUB SPORTIV VOINTA VALCANI
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 7
2018-09-22
ACS Tim Star Timisoara
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 4
2018-09-09
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 3
2018-09-09
AS UNIREA GRABAT
Liga a V-a, Seria II Etapa 4
2018-09-08
AS CAMARO FIBIS
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 4
2018-09-08
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Seria 5 Etapa 4
2018-09-08
ACS ELECTRICA 1929 TIMISOARA
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 3
2018-09-07
CS AVANTUL PERIAM
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 3
2018-09-06
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori D, U13, Seria 1 Etapa 2
2018-09-06
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 3
2018-09-05
CS TIMISUL SAG
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 3
2018-09-04
ACS Tim Star Timisoara
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a Etapa 2
2018-09-02
AS CAMARO FIBIS
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a Etapa 2
2018-09-02
AS NITCHIDORF
Juniori C, U15, Seria 1 Etapa 2
2018-08-31
CS MILENIUM GIARMATA
Juniori C, U15, Seria 3 Etapa 2
2018-08-31
AS PECIU NOU
Juniori C, U15, Seria 4 Etapa 2
2018-08-30
AS RECAS
Liga a V-a, Seria II Etapa 1
2018-08-20
CS MILENIUM GIARMATA II
Liga a V-a, Seria I Etapa 1
2018-08-19
AS UNITED BENCECU DE SUS
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe