Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 15
Teren: Comunal / SINTESTI
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / SINTESTI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 1
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 2
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 15
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 15
Teren: Comunal / Vucova
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 13
Teren: Comunal / SINTESTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / SINTESTI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 12
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 13
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 12
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 11
Teren: Comunal / Vucova
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Vucova
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 6
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 9
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / BUCOVAT
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 8
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 7
Teren: Comunal / SINTESTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / SINTESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:45
Juniori U13 - 2011, Seria 2, etapa 3
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:45
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 2, etapa 3
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 5
Teren: Comunal / Stanciova
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Stanciova
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 2
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Flacara / FAGET
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 1
Teren: Tineretului / Lugoj
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 5
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Juniori U13 - 2011, Seria 2, etapa 1
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U17 - 2007, etapa 1
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / RECAS
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 2
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 1
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 1
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Flacara / FAGET