Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 23
Teren: Comunal / Ianova
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Ianova
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a, etapa 30
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 13
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Marti, 23 Aprilie 2024, 18:00
Liga a IV-a, etapa 29
Teren: Comunal / SAG
Marti, 23 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 22
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / BACOVA
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 12
Teren: Comunal / PADURENI
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / PADURENI
Joi, 18 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 15
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 18 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Electrica / Timisoara
Marti, 16 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 12
Teren: Comunal / SAG
Marti, 16 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 21
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 11
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Luni, 8 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / Sanandrei
Luni, 8 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / Sanandrei
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 20
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Vucova
Joi, 4 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U17 - 2007, etapa 8
Teren: Manusaru / Timisoara
Joi, 4 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Manusaru / Timisoara
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Luni, 1 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 10
Teren: Auto / Timisoara
Luni, 1 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 19
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 17
Teren: Comunal / CENAD
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 10 Decembrie 2023, 12:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 1
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 12:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 12:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 2
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 12:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 15
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / BILED
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / GATAIA
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 8
Teren: Comunal / Albina
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Albina
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Municipal / Deta
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Municipal / Deta
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 9
Teren: Comunal / Albina
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Albina
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 9
Teren: Comunal / Sanandrei
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Sanandrei
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 19:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 9
Teren: Electrica / Timisoara
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 8
Teren: Auto / Timisoara
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 7
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:30
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 7
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:30
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / Ianova
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Ianova
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / SECEANI
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 6
Teren: CFR / Timisoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CFR / Timisoara
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U17 - 2007, etapa 6
Teren: Teren 2 / Sannicolau Mare
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Teren 2 / Sannicolau Mare
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 6
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U13 - 2011, Seria 2, etapa 5
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Luni, 16 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 2, etapa 5
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Luni, 16 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / LIVEZILE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / LIVEZILE
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / Covaci
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Covaci
Vineri, 13 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / Covaci
Vineri, 13 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / Covaci
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 5
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U15 - 2009, Seria 2, etapa 1
Teren: Comunal / Albina
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Comunal / Albina
Luni, 9 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 4
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Luni, 9 Octombrie 2023, 18:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal / Partoș
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Partoș
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 8
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / UTVIN
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 4
Teren: Comunal / BOBDA
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Comunal / BOBDA
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U17 - 2007, etapa 4
Teren: Textila / Timisoara
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Textila / Timisoara
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 4
Teren: Electrica / Timisoara
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Electrica / Timisoara
Luni, 2 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 3
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Luni, 2 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 7
Teren: Comunal / Foeni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Foeni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / LIVEZILE
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / LIVEZILE
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 6
Teren: Comunal / Vucova
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Vucova
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 2
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Teren: LPS / Timisoara
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Luni, 18 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Luni, 18 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 5
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / SANDRA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 1
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare