Informari si comunicate
14-02-2019
30-01-2019
(NEW) Returul campionatelor din sezonul 2018-2019

(NEW) In atentia arbitrilor, arbitrilor asistenti, observatorilor de arbitri si delegatilor de joc

detalii...
30-01-2019
Notificare

In atentia tuturor echipelor afiliate la AJF Timis ! Cont Bancar

detalii...
25-01-2019
Condoleante!

Lumea fotbalului timisean este profund indurerata de trecerea in nefiinta a fostului coleg, Tig Victor

detalii...
25-01-2019
16-12-2018
VIDEO! Finala Turneului de iarna

VIDEO! Finala Turneului de iarna organizat de AJF Timis dintre CS Avantul Periam si AS Pobeda Star Bisnov, 15.12.2018, ora 16:00, Sala Olimpia Timisoara

detalii...
11-12-2018
08-12-2018
Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna

Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna AJF Timis

detalii...
30-11-2018
Program jocuri Cupa de iarna

Programul jocurilor disputate in Cupa de Iarna la fotbal in sala

detalii...
29-11-2018
Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

detalii...
toate comunicatele

ACS Fortuna Becicherecu Mic

Localitatea Becicherecu Mic

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Fortuna Becicherecu Mic 16 12 3 1 45-11 39p +15
2CS UNIREA TOMNATIC16114143-1537p+13
3 AS SECEANI 16 10 2 4 42-26 32p +11
4ACS CARANI MURANI1693447-3330p+6
5 CSC Dudestii Noi 16 10 0 6 26-20 30p +3
6CS AVANTUL PERIAM1684437-2328p+7
7 ACS VOINTA MASLOC 16 8 3 5 28-28 27p 0
8ACS Pobeda Star Bisnov1674530-2425p+1
9 ASO DETA 16 7 1 8 37-39 22p -2
10AS PROGRESUL 1906 CIACOVA1670926-2921p-3
11 CS TIMISUL SAG 16 6 2 8 26-38 20p -7
12AS PECIU NOU1661922-3019p-8
13 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 16 3 7 6 19-22 16p -8
14CS FLACARA PARTA16331020-4112p-9
15 CSO Faget 16 3 2 11 21-46 11p -10
16CS COCOSUL ORTISOARA16311227-3610p-14
17 AS FC BAZOSU VECHI 16 2 2 12 16-51 8p -16

Observatii: Echipa CSM Lugoj 2 s-a retras din campionat

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anagor Ifeanji Joseph 24-11-1992 CS19061
2 Andrei Ilie 06-07-1996 D9400
3 Balan Mario 24-06-2004 D14767
4 Banica Stelian Iulian 28-09-1974 20423
5 Berbece Sorin Cosmin 14-06-1993 2365
6 Bochis Petroi 07-06-2009 D13688
7 Brancov Marco 19-07-1988 12957
8 Briceag Stefan 01-01-1993 13948
9 Bud Alexandru 10-11-2004 D12263
10 Burat Alex 28-02-2004 D13187
11 Cioanca Marius Flavius 06-07-1981 13323
12 Craciun Marian 23-09-1968 B14227
13 Cristea Simion 05-03-1992 15088
14 Croitoru Dragos 09-10-1999 490
15 Culda Alin Florin 12-03-1985 916
16 Dragu Ion 09-03-1986
17 Dubovan Cosmin 22-09-1991 21159
18 Dubovan Cristian Petrică 24-09-1991 21198
19 Filimon Brian 09-02-1986 CS16559
20 Fridrich Arno 22-08-1991 15416
21 Fridrich Harald Adrian 20-02-1998 D9397
22 Gagea Valentin 07-08-1989 13826
23 Gania Andrei 09-01-2005 D11728
24 Gherasim Adrian 15-12-1980 B8341
25 Goleanu Andrei Alin 08-02-1997 12813
26 Hildan Alin Marian 15-08-1989 B14964
27 Hodis Andrei 11-10-1989 909
28 Iacob Oliver Cristian 19-02-2002
29 Ierima Daniel 21-11-1996 B13019
30 Ionel Florin 25-01-2004 D13531
31 KIS ROBERT 16-02-2005 D13451
32 Lorincz Gheorghe 05-05-2004 D15736
33 Lung Vlad 19-09-1983 14407
34 Luta Vasile 04-03-1979 913
35 Mihet Bogdan 17-03-1986
36 Muler Razvan 10-10-2004 D12162
37 Negrut Dumitru Adrian 09-10-1993 1890
38 Onet Sorin 13-02-1992 957
39 Padureanu Florin 01-02-1987 13063
40 Pal Ion 08-04-1972 8159
41 Pasca Marius Calin 11-04-1969 B14966
42 Pastiu Sergiu Sammy 06-06-2001 B15532
43 Pavel Paul 14-10-2004 D11719
44 Popa Alexandru 10-05-2001 11578
45 Păşcăleanu Adrian Marian Vasile 22-12-1997 15108
46 Radu Ovidiu 20-01-2004 D12179
47 Radu Zoran Cristian 09-04-1991 3
48 Rata Ciprian 24-08-2004 D12166
49 Roman Dan 06-05-1986 B692
50 Roman Ionut 20-12-1991 B10224
51 Rus Alex 20-02-2004 D14795
52 Rus Rafael 27-10-2002 D15673
53 Rusu Raimond Ovidiu 22-11-1976 B8158
54 Soric Sergiu 07-12-1997 9536
55 Spinu Gheorghe 23-04-1991 14991
56 Szalkai Robert 29-08-1992
57 Telcean Iuliu 28-09-1988 B14965
58 Terec Andrei 02-12-1999 11587
59 Tiron Cornel 24-04-2004 D15672
60 Toma Florin 21-11-1979 B15384
61 Trifa Ivaniuc 20-01-2005 D14517
62 Ursu Ovidiu Marian 17-08-1994 B14924
63 Vîrșog Mihai - Ionuţ 13-05-1990 MH13393
64 Zahapschi Mihai 07-01-2005 D12168
65 Zsifkov Stefan 25-10-1968 8075
66 Zurbagiu Costel Lucian 01-08-1991 912
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 17
21-11-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a IV-a Etapa 16
17-11-2018
CS COCOSUL ORTISOARA
Liga a IV-a Etapa 15
11-11-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a IV-a Etapa 14
03-11-2018
ACS CARANI MURANI
Liga a IV-a Etapa 12
21-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a IV-a Etapa 11
13-10-2018
CS FLACARA PARTA
Liga a IV-a Etapa 10
05-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 9
29-09-2018
CSO Faget
Liga a IV-a Etapa 8
21-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 7
15-09-2018
CS AVANTUL PERIAM
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 6
09-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 5
01-09-2018
AS SECEANI
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 4
29-08-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 3
25-08-2018
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 2
18-08-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 1
11-08-2018
ASO DETA
Pauza: 2-0
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 10
12-10-2018
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 9
06-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 8
28-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 7
22-09-2018
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 6
19-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 5
14-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 4
09-09-2018
ACS POLI TIMISOARA
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 3
07-09-2018
CS AVANTUL PERIAM
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 2
31-08-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 1
27-08-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 13
18-11-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 12
11-11-2018
AS PROGRESUL IECEA MARE
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 11
04-11-2018
CS SOIMII PESAC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 10
28-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 9
21-10-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 8
14-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 7
07-10-2018
AS CHINEJANA CHINEZU
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 6
30-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 5
23-09-2018
AS STEAUA ROSIE BULGARUS
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 4
16-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 3
09-09-2018
AS GELU
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 2
02-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 1
26-08-2018
AS FC SPARTAK GOTTLOB
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 6
29-11-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 5
25-11-2018
ACS JUNIOR 2015 TIMISOARA
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 4
18-11-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 3
09-11-2018
ACS VOINTA MASLOC
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 2
04-11-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 1
26-10-2018
CSO Faget
Baraj Cupa Romaniei Etapa 1
30-10-2018
CS AVANTUL PERIAM
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe