Informari si comunicate
11-12-2018
08-12-2018
Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna

Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna AJF Timis

detalii...
30-11-2018
Program jocuri Cupa de iarna

Programul jocurilor disputate in Cupa de Iarna la fotbal in sala

detalii...
29-11-2018
Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

detalii...
18-11-2018
Turneul de sala 2018

Informatii despre reluarea turneului de sala organizat de AJF Timis. Grupe, meciuri

detalii...
11-11-2018
Semifinala si Finala - Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Semifinala si Finala -Trofeului Gheorghe Ola si Trofeului Gheorghe Ene se va disputa in data de 18 noiembrie incepand cu orele 15:00 sa Sala UVT (langa Penintenciarul de pe Popa Sapca)

detalii...
09-11-2018
Cupa de iarna

Sedinta cu delegatii echipelor in vederea începerii turneului de sala

detalii...
08-11-2018
Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene se va disputa in data de 11.11.2018 incepand cu orele 09:00 la Baza 2 Timisoara

detalii...
26-10-2018
22-10-2018
toate comunicatele

ACS Fortuna Becicherecu Mic

Localitatea Becicherecu Mic

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Fortuna Becicherecu Mic 16 12 3 1 45-11 39p +15
2CS UNIREA TOMNATIC16114143-1537p+13
3 AS SECEANI 16 10 2 4 42-26 32p +11
4ACS CARANI MURANI1693447-3330p+6
5 CSC Dudestii Noi 16 10 0 6 26-20 30p +3
6CS AVANTUL PERIAM1684437-2328p+7
7 ACS VOINTA MASLOC 16 8 3 5 28-28 27p 0
8ACS Pobeda Star Bisnov1674530-2425p+1
9 ASO DETA 16 7 1 8 37-39 22p -2
10AS PROGRESUL 1906 CIACOVA1670926-2921p-3
11 CS TIMISUL SAG 16 6 2 8 26-38 20p -7
12AS PECIU NOU1661922-3019p-8
13 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 16 3 7 6 19-22 16p -8
14CS FLACARA PARTA16331020-4112p-9
15 CSO Faget 16 3 2 11 21-46 11p -10
16CS COCOSUL ORTISOARA16311227-3610p-14
17 AS FC BAZOSU VECHI 16 2 2 12 16-51 8p -16

Observatii: Echipa CSM Lugoj 2 s-a retras din campionat

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anagor Ifeanji Joseph 24-11-1992 CS19061
2 Andrei Ilie D9400
3 Banica Stelian Iulian 28-09-1974 20423
4 Berbece Sorin Cosmin 14-06-1993 2365
5 Bochis Petroi 07-06-2009 D13688
6 Brancov Marco 12957
7 Briceag Stefan 01-01-1993 13948
8 Cioanca Marius Flavius 06-07-1981 13323
9 Craciun Marian 23-09-1968 B14227
10 Cristea Simion 15088
11 Croitoru Dragos 490
12 Culda Alin Florin 12-03-1985 916
13 Dragu Ion 09-03-1986
14 Dubovan Cosmin 21159
15 Dubovan Cristian Petrică 24-09-1991 21198
16 Filimon Brian 09-02-1986 CS16559
17 Fridrich Arno 15416
18 Fridrich Harald Adrian D9397
19 Gagea Valentin 13826
20 Gherasim Adrian 15-12-1980 B8341
21 Goleanu Andrei Alin 08-02-1997 12813
22 Hildan Alin Marian 17-08-1989 B14964
23 Hodis Andrei 909
24 Iacob Oliver Cristian 19-02-2002
25 Ierima Daniel 21-11-1996 B13019
26 KIS ROBERT D13451
27 Lung Vlad 14407
28 Luta Vasile 913
29 Mihet Bogdan 17-03-1986
30 Negrut Dumitru Adrian 09-10-1993 1890
31 Onet Sorin 957
32 Padureanu Florin 01-02-1987 13063
33 Pal Ion 8159
34 Pasca Marius Calin 11-04-1969 B14966
35 Pastiu Sergiu Sammy 06-06-2001 B15532
36 Popa Alexandru 11578
37 Păşcăleanu Adrian Marian Vasile 22-12-1997 15108
38 Radu Zoran Cristian 09-04-1991 3
39 Roman Dan B692
40 Roman Ionut 20-12-1991 B10224
41 Rusu Raimond Ovidiu 22-11-1976 B8158
42 Soric Sergiu 9536
43 Spinu Gheorghe 14991
44 Suciu Patric 10-10-2006 D13687
45 Szalkai Robert 29-08-1992
46 Telcean Iuliu 28-09-1988 B14965
47 Terec Andrei 11587
48 Toma Florin B15384
49 Ungureanu Razvan 12653
50 Ursu Ovidiu Marian 17-08-1994 B14924
51 Vîrșog Mihai - Ionuţ 13-05-1990 MH13393
52 Zsifkov Stefan 8075
53 Zurbagiu Costel Lucian 01-08-1991 912
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 17
21-11-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a IV-a Etapa 16
17-11-2018
CS COCOSUL ORTISOARA
Liga a IV-a Etapa 15
11-11-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a IV-a Etapa 14
03-11-2018
ACS CARANI MURANI
Liga a IV-a Etapa 12
21-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a IV-a Etapa 11
13-10-2018
CS FLACARA PARTA
Liga a IV-a Etapa 10
05-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 9
29-09-2018
CSO Faget
Liga a IV-a Etapa 8
21-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 7
15-09-2018
CS AVANTUL PERIAM
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 6
09-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 5
01-09-2018
AS SECEANI
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 4
29-08-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 3
25-08-2018
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 2
18-08-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 1
11-08-2018
ASO DETA
Pauza: 2-0
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 10
12-10-2018
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 9
06-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 8
28-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 7
22-09-2018
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 6
19-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 5
14-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 4
09-09-2018
ACS POLI TIMISOARA
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 3
07-09-2018
CS AVANTUL PERIAM
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 2
31-08-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 1
27-08-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 13
18-11-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 12
11-11-2018
AS PROGRESUL IECEA MARE
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 11
04-11-2018
CS SOIMII PESAC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 10
28-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 9
21-10-2018
CS UNIREA TOMNATIC
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 8
14-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 7
07-10-2018
AS CHINEJANA CHINEZU
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 6
30-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 5
23-09-2018
AS STEAUA ROSIE BULGARUS
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 4
16-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 3
09-09-2018
AS GELU
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 2
02-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 1
26-08-2018
AS FC SPARTAK GOTTLOB
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 6
29-11-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 5
25-11-2018
ACS JUNIOR 2015 TIMISOARA
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 4
18-11-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 3
09-11-2018
ACS VOINTA MASLOC
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 2
04-11-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 1
26-10-2018
CSO Faget
Baraj Cupa Romaniei Etapa 1
30-10-2018
CS AVANTUL PERIAM
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe