Meciuri arbitrate
Sambata, 21 Mai 2016, 11:00
Liga juniori A1, etapa 19
Teren: Şoimii / Topolog
Sambata, 21 Mai 2016, 11:00
Teren: Şoimii / Topolog
Comisie disciplina: Triumf Cerna nu s-a prezentat la joc.
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 15 Mai 2016, 14:30
Liga a V-a, etapa 21
Teren: Comunal Turda / Turda, com. Mihai Bravu
Duminica, 15 Mai 2016, 14:30
Teren: Comunal Turda / Turda, com. Mihai Bravu
Duminica, 8 Mai 2016, 14:30
Liga a V-a, etapa 20
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 8 Mai 2016, 14:30
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 8 Mai 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 8 Mai 2016, 12:00
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 17 Aprilie 2016, 15:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 17 Aprilie 2016, 15:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
neprezentare!
Duminica, 10 Aprilie 2016, 14:30
Liga a V-a, etapa 17
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 10 Aprilie 2016, 14:30
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 3 Aprilie 2016, 12:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 3 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 3 Aprilie 2016, 10:00
Liga juniori A1, etapa 15
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 3 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 3 Aprilie 2016, 14:30
Liga a V-a, etapa 16
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 3 Aprilie 2016, 14:30
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 27 Martie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 27 Martie 2016, 14:00
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 20 Martie 2016, 12:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 20 Martie 2016, 12:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 20 Martie 2016, 10:00
Liga juniori A1, etapa 13
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 20 Martie 2016, 10:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 13 Martie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 13 Martie 2016, 14:00
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 6 Martie 2016, 10:00
Liga juniori A1, etapa 11
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 6 Martie 2016, 10:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 6 Martie 2016, 14:30
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 6 Martie 2016, 14:30
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 13:30
Liga a V-a, etapa 10
Teren: Gloria Agighiol / Agighiol
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 13:30
Teren: Gloria Agighiol / Agighiol
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Cetate / Enisala
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 12:45
Juniori C Vest, etapa 6
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 12:45
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 10:15
Juniori C Vest, etapa 6
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 10:15
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 11:30
Juniori D Vest, etapa 6
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 11:30
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 09:00
Juniori D Vest, etapa 6
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 09:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Vineri, 6 Martie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Vineri, 6 Martie 2015, 12:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea