Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 12:00
Liga IV, etapa 2
Teren: Comunal Casimcea / Casimcea
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Comunal Casimcea / Casimcea
Amanat
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 12:00
Liga IV, etapa 9
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 27 Octombrie 2019, 12:00
Liga IV, etapa 7
Teren: Comunal Murighiol / Murighiol
Duminica, 27 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Comunal Murighiol / Murighiol
Duminica, 27 Octombrie 2019, 10:00
Liga A1, etapa 6
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 27 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:30
Liga A1, etapa 5
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:30
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Liga A1, etapa 5
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 13 Octombrie 2019, 12:00
Liga IV, etapa 5
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 13 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 13 Octombrie 2019, 10:00
Liga A1, etapa 4
Teren: Comunal Bestepe / Bestepe
Duminica, 13 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Comunal Bestepe / Bestepe
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Liga IV, etapa 4
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 6 Octombrie 2019, 10:00
Liga A1, etapa 3
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 6 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 29 Septembrie 2019, 12:00
Liga IV, etapa 3
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 29 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 29 Septembrie 2019, 10:00
Liga A1, etapa 2
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 29 Septembrie 2019, 10:00
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 22 Septembrie 2019, 12:00
Liga IV, etapa 2
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 22 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 22 Septembrie 2019, 14:30
Liga A1, etapa 1
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 22 Septembrie 2019, 14:30
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 15 Septembrie 2019, 12:00
Liga IV, etapa 1
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 15 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 8 Septembrie 2019, 12:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 8 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Cupa României, etapa 1
Teren: /
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Teren: /