Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
PLAY OUT LIGA a IV a NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
PLAY OUT LIGA a IV a NORD, etapa 5
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
PLAY OUT LIGA a IV a NORD, etapa 3
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA NORD, etapa 18
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA NORD, etapa 14
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Duminica, 24 Martie 2019, 12:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 17
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 24 Martie 2019, 12:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 16 Martie 2019, 16:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 16
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 16 Martie 2019, 16:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA, etapa 19
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 3 Martie 2019, 15:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 14
Teren: CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 3 Martie 2019, 15:00
Teren: CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 16
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 15:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 13
Teren: COMUNAL / Galicea
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: COMUNAL / Galicea
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 12
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Scundu
Sambata, 27 Octombrie 2018, 12:00
JUNIORI U13, etapa 7
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 27 Octombrie 2018, 12:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA NORD, etapa 7
Teren: SINTETIC / Popeşti
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Sambata, 13 Octombrie 2018, 16:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 8
Teren: CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 13 Octombrie 2018, 16:00
Teren: CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / Sinesti
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Sinesti
Sambata, 29 Septembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 9
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 29 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 5
Teren: Genuneni / Francesti
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Genuneni / Francesti
Sambata, 22 Septembrie 2018, 15:00
JUNIORI U13, etapa 2
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 22 Septembrie 2018, 15:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 22 Septembrie 2018, 10:45
JUNIORI U13, etapa 2
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 22 Septembrie 2018, 10:45
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Scundu
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 4
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 15 Septembrie 2018, 09:30
JUNIORI U11, etapa 2
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 15 Septembrie 2018, 09:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 3
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Sambata, 8 Septembrie 2018, 10:00
JUNIORI U11, etapa 1
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 8 Septembrie 2018, 10:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 2
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Frînceşti