Meciuri arbitrate
Sambata, 1 Iulie 2017, 18:00
BARAJ SUPERLIGA, etapa 2
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 1 Iulie 2017, 18:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 25 Iunie 2017, 11:00
PLAY OUT, LIGA a IV-a SERIA EST, etapa 10
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 25 Iunie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 11 Iunie 2017, 12:00
PLAY OFF, LIGA a IV-a SERIA VEST, etapa 9
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 11 Iunie 2017, 12:00
Teren: MINERUL / Alunu
Sambata, 10 Iunie 2017, 11:00
PLAY OUT, SUPERLIGA, etapa 9
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 10 Iunie 2017, 11:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 4 Iunie 2017, 12:00
PLAY OFF, LIGA a IV-a SERIA EST, etapa 8
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 4 Iunie 2017, 12:00
Teren: COMUNAL / Malaia
Vineri, 2 Iunie 2017, 18:00
PLAY OFF, SUPERLIGA, etapa 9
Teren: SINTETIC / Popeşti
Vineri, 2 Iunie 2017, 18:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
PLAY OUT, LIGA a IV-a SERIA EST, etapa 6
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Sambata, 27 Mai 2017, 18:00
PLAY OFF, LIGA a IV-a SERIA EST, etapa 7
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 27 Mai 2017, 18:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 6
Teren: COMUNAL / Orleşti
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 21 Mai 2017, 12:00
PLAY OFF, LIGA a IV-a SERIA VEST, etapa 6
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Duminica, 21 Mai 2017, 12:00
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Sambata, 20 Mai 2017, 13:00
PLAY OFF, LIGA a IV-a SERIA VEST, etapa 6
Teren: COMUNAL / Valea Mare
Sambata, 20 Mai 2017, 13:00
Teren: COMUNAL / Valea Mare
Miercuri, 17 Mai 2017, 18:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 6
Teren: SINTETIC / Popeşti
Miercuri, 17 Mai 2017, 18:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Duminica, 14 Mai 2017, 12:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 22
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 14 Mai 2017, 12:00
Teren: CENTRAL / Slătioara
Sambata, 13 Mai 2017, 12:00
PLAY OFF, SUPERLIGA, etapa 6
Teren: COMUNAL / Orleşti
Sambata, 13 Mai 2017, 12:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 7 Mai 2017, 14:30
JUNIORI U13, etapa 23
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 7 Mai 2017, 14:30
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 7 Mai 2017, 12:00
PLAY OUT, LIGA a IV-a SERIA VEST, etapa 4
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 7 Mai 2017, 12:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 5 Mai 2017, 18:00
PLAY OFF, SUPERLIGA, etapa 5
Teren: SINTETIC / Popeşti
Vineri, 5 Mai 2017, 18:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
PLAY OUT, LIGA a IV-a SERIA EST, etapa 2
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Sambata, 29 Aprilie 2017, 18:00
PLAY OUT, SUPERLIGA, etapa 3
Teren: COMUNAL / Tomşani
Sambata, 29 Aprilie 2017, 18:00
Teren: COMUNAL / Tomşani
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 18:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 5
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 18:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 23 Aprilie 2017, 12:00
PLAY OFF, LIGA a IV-a SERIA VEST, etapa 2
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 23 Aprilie 2017, 12:00
Teren: COMUNAL / Lapusata
Sambata, 22 Aprilie 2017, 12:00
PLAY OFF, SUPERLIGA, etapa 3
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 22 Aprilie 2017, 12:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 18:00
PLAY OFF, SUPERLIGA, etapa 2
Teren: COMUNAL / Orleşti
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 18:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Sambata, 15 Aprilie 2017, 16:00
PLAY OUT, LIGA a IV-a SERIA VEST, etapa 1
Teren: COMUNAL / Livezi
Sambata, 15 Aprilie 2017, 16:00
Teren: COMUNAL / Livezi
Duminica, 9 Aprilie 2017, 10:30
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 18
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 9 Aprilie 2017, 10:30
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 22
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 12:00
SUPERLIGA, etapa 22
Teren: COZIA / Călimăneşti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 12:00
Teren: COZIA / Călimăneşti
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 21
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 17:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 17
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Sambata, 1 Aprilie 2017, 17:00
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Duminica, 26 Martie 2017, 10:00
JUNIORI U13, etapa 15
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 26 Martie 2017, 10:00
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 25 Martie 2017, 16:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 20
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 25 Martie 2017, 16:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 25 Martie 2017, 11:00
SUPERLIGA, etapa 20
Teren: TREAPT / Horezu
Sambata, 25 Martie 2017, 11:00
Teren: TREAPT / Horezu
ÎNTRERUPT ÎN MINUTUL 52 DEOARECE ECHIPA OASPETE A RĂMAS ÎN 6 JUCĂTORI.
Duminica, 19 Martie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 19
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 19 Martie 2017, 14:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 19
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Sambata, 18 Martie 2017, 16:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 15
Teren: COMUNAL / Laloşu
Sambata, 18 Martie 2017, 16:00
Teren: COMUNAL / Laloşu
Duminica, 12 Martie 2017, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 18
Teren: SINTETIC / Popeşti
Duminica, 12 Martie 2017, 12:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 18
Teren: COMUNAL / Valea Mare
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Teren: COMUNAL / Valea Mare
Duminica, 19 Februarie 2017, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 16
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 19 Februarie 2017, 12:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 18 Decembrie 2016, 12:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 3
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 18 Decembrie 2016, 12:00
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 11 Decembrie 2016, 13:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 16
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 11 Decembrie 2016, 13:00
Teren: MINERUL / Alunu
Sambata, 10 Decembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA, etapa 16
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 10 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 15
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
SUPERLIGA, etapa 15
Teren: Folesti / Tomșani
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
Teren: Folesti / Tomșani
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA, etapa 14
Teren: COZIA / Călimăneşti
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: COZIA / Călimăneşti
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 12:00
SUPERLIGA, etapa 13
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 12
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 11
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
SUPERLIGA, etapa 11
Teren: COMUNAL / Orleşti
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 30 Octombrie 2016, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 10
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 30 Octombrie 2016, 12:00
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 9
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: COMUNAL / Buneşti
Sambata, 15 Octombrie 2016, 12:00
SUPERLIGA, etapa 8
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 15 Octombrie 2016, 12:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 15 Octombrie 2016, 16:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 7
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 15 Octombrie 2016, 16:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 9 Octombrie 2016, 12:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 9 Octombrie 2016, 12:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Vineri, 7 Octombrie 2016, 16:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 7
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 7 Octombrie 2016, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 2 Octombrie 2016, 16:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 6
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 2 Octombrie 2016, 16:00
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 2 Octombrie 2016, 12:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 5
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 2 Octombrie 2016, 12:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
SUPERLIGA, etapa 6
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 25 Septembrie 2016, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 5
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Duminica, 25 Septembrie 2016, 12:00
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
SUPERLIGA, etapa 5
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 4
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 3
Teren: Genuneni / Francesti
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Genuneni / Francesti
Duminica, 4 Septembrie 2016, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 2
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 4 Septembrie 2016, 12:00
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 28 August 2016, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 1
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 28 August 2016, 12:00
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 21 August 2016, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 2
Teren: COMUNAL / Sălătrucel
Duminica, 21 August 2016, 11:00
Teren: COMUNAL / Sălătrucel
Duminica, 14 August 2016, 10:30
CUPA ROMÂNIEI, etapa 1
Teren: COMUNAL / Stroeşti
Duminica, 14 August 2016, 10:30
Teren: COMUNAL / Stroeşti