Meciuri arbitrate
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA NORD, etapa 18
Teren: COMUNAL / Oteşani
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Oteşani
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
PLAY OFF SUPERLIGA, etapa 6
Teren: COZIA / Călimăneşti
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Teren: COZIA / Călimăneşti
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
PLAY OUT SUPERLIGA, etapa 5
Teren: MINERUL / Alunu
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 20
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 13 Aprilie 2019, 17:00
PLAY OUT SUPERLIGA, etapa 2
Teren: MINERUL / Alunu
Sambata, 13 Aprilie 2019, 17:00
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 19
Teren: PARC / Govora
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: PARC / Govora
Sambata, 6 Aprilie 2019, 17:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 19
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 6 Aprilie 2019, 17:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
PLAY OFF SUPERLIGA, etapa 1
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 31 Martie 2019, 14:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 14
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 31 Martie 2019, 14:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 14
Teren: COMUNAL / Livezi
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Livezi
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA, etapa 19
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 10 Martie 2019, 12:00
JUNIORI A1, etapa 12
Teren: COZIA / Călimăneşti
Duminica, 10 Martie 2019, 12:00
Teren: COZIA / Călimăneşti
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 15
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA, etapa 18
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 14
Teren: PARC / Govora
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Teren: PARC / Govora
Sambata, 2 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA, etapa 18
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 2 Martie 2019, 11:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 9 Decembrie 2018, 12:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 4
Teren: COMUNAL / Galicea
Duminica, 9 Decembrie 2018, 12:00
Teren: COMUNAL / Galicea
Duminica, 2 Decembrie 2018, 14:30
CUPA ROMÂNIEI, etapa 3
Teren: SURPATE / Frânceşti
Duminica, 2 Decembrie 2018, 14:30
Teren: SURPATE / Frânceşti
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:30
CUPA ROMÂNIEI, etapa 3
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:30
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 17
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 2
Teren: COMUNAL / Copăceni
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Copăceni
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 14:30
CUPA ROMÂNIEI, etapa 2
Teren: COMUNAL / Roșiile
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 14:30
Teren: COMUNAL / Roșiile
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 12
Teren: PARC / Govora
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: PARC / Govora
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 15:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 12
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 28 Octombrie 2018, 12:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 10
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 28 Octombrie 2018, 12:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 27 Octombrie 2018, 16:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 10
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 27 Octombrie 2018, 16:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 12
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 12
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 8
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 9
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / Ioneşti
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Ioneşti
Sambata, 29 Septembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 9
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 29 Septembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 23 Septembrie 2018, 12:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 5
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 23 Septembrie 2018, 12:00
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 2
Teren: Genuneni / Francesti
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Genuneni / Francesti
Sambata, 1 Septembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 4
Teren: COMUNAL / Tomşani
Sambata, 1 Septembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Tomşani