Meciuri arbitrate
Marti, 19 Iunie 2018, 19:00
PLAY OUT LIGA a IV a VEST, etapa 6
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Marti, 19 Iunie 2018, 19:00
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Sambata, 16 Iunie 2018, 18:00
PLAY OUT LIGA a IV a EST, etapa 5
Teren: COMUNAL / Ioneşti
Sambata, 16 Iunie 2018, 18:00
Teren: COMUNAL / Ioneşti
Sambata, 9 Iunie 2018, 18:00
PLAY OUT LIGA a IV a VEST, etapa 4
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Sambata, 9 Iunie 2018, 18:00
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Duminica, 3 Iunie 2018, 12:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 20
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Duminica, 3 Iunie 2018, 12:00
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Sambata, 2 Iunie 2018, 10:00
JUNIORI U13, etapa 26
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 2 Iunie 2018, 10:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Miercuri, 30 Mai 2018, 19:00
JUNIORI U13, etapa 26
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 30 Mai 2018, 19:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 17
Teren: COMUNAL / Lungeşti
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Lungeşti
Duminica, 27 Mai 2018, 14:00
JUNIORI U13, etapa 25
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 27 Mai 2018, 14:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 26 Mai 2018, 14:00
JUNIORI U13, etapa 25
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 26 Mai 2018, 14:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 25 Mai 2018, 19:00
JUNIORI U13, etapa 25
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 25 Mai 2018, 19:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
JUNIORI A1, SERIA DRAGASANI, etapa 20
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 19 Mai 2018, 18:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 18
Teren: LUNCĂ / Romani
Sambata, 19 Mai 2018, 18:00
Teren: LUNCĂ / Romani
Vineri, 18 Mai 2018, 18:00
JUNIORI U13, etapa 23
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 18 Mai 2018, 18:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 18 Mai 2018, 19:30
JUNIORI U13, etapa 23
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 18 Mai 2018, 19:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 17 Mai 2018, 19:30
JUNIORI U13, etapa 22
Teren: COZIA / Călimăneşti
Joi, 17 Mai 2018, 19:30
Teren: COZIA / Călimăneşti
Joi, 10 Mai 2018, 18:00
JUNIORI U11, etapa 20
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 10 Mai 2018, 18:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 25
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 6 Mai 2018, 18:30
JUNIORI U13, etapa 21
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 6 Mai 2018, 18:30
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 29 Aprilie 2018, 12:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 13
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 29 Aprilie 2018, 12:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:00
JUNIORI U13, etapa 20
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 24
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 27 Aprilie 2018, 17:30
JUNIORI U11, etapa 18
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 27 Aprilie 2018, 17:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 26 Aprilie 2018, 18:00
JUNIORI U11, etapa 17
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 26 Aprilie 2018, 18:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 22 Aprilie 2018, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 23
Teren: SINTETIC / Popeşti
Duminica, 22 Aprilie 2018, 12:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
JUNIORI A1, SERIA VALCEA, etapa 16
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 20 Aprilie 2018, 16:30
JUNIORI U11, etapa 17
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 20 Aprilie 2018, 16:30
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 15 Aprilie 2018, 14:30
JUNIORI U13, etapa 18
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 15 Aprilie 2018, 14:30
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 7 Aprilie 2018, 16:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 21
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Sambata, 7 Aprilie 2018, 16:00
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Joi, 5 Aprilie 2018, 12:00
JUNIORI U13, etapa 17
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Aprilie 2018, 12:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Marti, 3 Aprilie 2018, 17:30
JUNIORI U13, etapa 17
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Marti, 3 Aprilie 2018, 17:30
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 1 Aprilie 2018, 13:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 12
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 1 Aprilie 2018, 13:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 20
Teren: MODOIA / Cernişoara
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
Teren: MODOIA / Cernişoara
Sambata, 31 Martie 2018, 09:30
JUNIORI U11, etapa 13
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 31 Martie 2018, 09:30
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
JUNIORI U13, etapa 14
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
JUNIORI U13, etapa 14
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 17 Decembrie 2017, 12:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 4
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 17 Decembrie 2017, 12:00
Teren: CENTRAL / Slătioara
Joi, 30 Noiembrie 2017, 10:00
JUNIORI U13, etapa 13
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 30 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 30 Noiembrie 2017, 11:00
JUNIORI U13, etapa 13
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 30 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 16:00
JUNIORI U11, etapa 11
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 16
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 24 Noiembrie 2017, 18:30
JUNIORI U13, etapa 12
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 24 Noiembrie 2017, 18:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 16:00
JUNIORI U13, etapa 11
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 17 Noiembrie 2017, 12:00
JUNIORI U11, etapa 10
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 17 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 10
Teren: SURPATE / Frânceşti
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: SURPATE / Frânceşti
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 16:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 22
Teren: COZIA / Călimăneşti
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: COZIA / Călimăneşti
Marti, 7 Noiembrie 2017, 15:30
GHEORGHE OLA 2017, etapa 22
Teren: Școala Generală Nr.2 / Râmnicu Vâlcea
Marti, 7 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: Școala Generală Nr.2 / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 13
Teren: COMUNAL / Livezi
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: COMUNAL / Livezi
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
JUNIORI A1, SERIA VALCEA, etapa 9
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 16:00
JUNIORI U13, etapa 9
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 2 Noiembrie 2017, 16:00
JUNIORI U11, etapa 8
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 2 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Marti, 31 Octombrie 2017, 17:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 21
Teren: /
Marti, 31 Octombrie 2017, 17:00
Teren: /
Duminica, 29 Octombrie 2017, 14:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 8
Teren: CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 29 Octombrie 2017, 14:00
Teren: CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 28 Octombrie 2017, 16:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 12
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 28 Octombrie 2017, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 27 Octombrie 2017, 17:00
JUNIORI U11, etapa 7
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 27 Octombrie 2017, 17:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 11
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:30
JUNIORI U13, etapa 7
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:30
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 17:00
JUNIORI U13, etapa 7
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 14:30
JUNIORI U11, etapa 6
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 14:30
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Joi, 19 Octombrie 2017, 16:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 19
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Joi, 19 Octombrie 2017, 16:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Joi, 19 Octombrie 2017, 18:00
GHEORGHE ENE 2017, etapa 13
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 19 Octombrie 2017, 18:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Marti, 17 Octombrie 2017, 18:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 19
Teren: Școala Generală Nr.2 / Râmnicu Vâlcea
Marti, 17 Octombrie 2017, 18:00
Teren: Școala Generală Nr.2 / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 10
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Duminica, 15 Octombrie 2017, 16:00
JUNIORI A1, SERIA HOREZU, etapa 6
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 15 Octombrie 2017, 16:00
Teren: MINERUL / Alunu
Sambata, 14 Octombrie 2017, 13:00
JUNIORI A1, SERIA VALCEA, etapa 6
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 14 Octombrie 2017, 13:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Vineri, 13 Octombrie 2017, 18:00
JUNIORI U11, etapa 5
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 13 Octombrie 2017, 18:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 13 Octombrie 2017, 17:00
JUNIORI U11, etapa 5
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 13 Octombrie 2017, 17:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2017, 16:30
GHEORGHE ENE 2017, etapa 12
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Joi, 12 Octombrie 2017, 16:30
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 11 Octombrie 2017, 17:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 18
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 11 Octombrie 2017, 17:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 11 Octombrie 2017, 16:00
GHEORGHE ENE 2017, etapa 12
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 11 Octombrie 2017, 16:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:00
JUNIORI A1, SERIA VALCEA, etapa 5
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Vineri, 6 Octombrie 2017, 17:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 17
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 6 Octombrie 2017, 17:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2017, 18:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 17
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2017, 18:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2017, 17:15
GHEORGHE ENE 2017, etapa 11
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2017, 17:15
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Luni, 2 Octombrie 2017, 18:30
JUNIORI U11, etapa 3
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Luni, 2 Octombrie 2017, 18:30
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, SERIA NORD, etapa 4
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 1 Octombrie 2017, 13:30
JUNIORI A1, SERIA VALCEA, etapa 4
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 1 Octombrie 2017, 13:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 1 Octombrie 2017, 17:00
JUNIORI U13, etapa 4
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 1 Octombrie 2017, 17:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Vineri, 29 Septembrie 2017, 17:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 16
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 29 Septembrie 2017, 17:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Joi, 28 Septembrie 2017, 17:00
GHEORGHE ENE 2017, etapa 10
Teren: Școala Generală Nr.2 / Râmnicu Vâlcea
Joi, 28 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Școala Generală Nr.2 / Râmnicu Vâlcea
Marti, 26 Septembrie 2017, 18:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 15
Teren: COZIA / Călimăneşti
Marti, 26 Septembrie 2017, 18:00
Teren: COZIA / Călimăneşti
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 7
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Sambata, 23 Septembrie 2017, 09:30
GHEORGHE ENE 2017, etapa 9
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 23 Septembrie 2017, 09:30
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 23 Septembrie 2017, 15:00
JUNIORI U11, etapa 2
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 23 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Vineri, 22 Septembrie 2017, 18:00
JUNIORI U11, etapa 2
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 22 Septembrie 2017, 18:00
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 22 Septembrie 2017, 17:00
JUNIORI U11, etapa 2
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 22 Septembrie 2017, 17:00
Teren: MUNICIPAL / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:30
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 6
Teren: COMUNAL / Malaia
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:30
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, SERIA SUD, etapa 2
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 17 Septembrie 2017, 17:00
JUNIORI U11, etapa 1
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 17 Septembrie 2017, 17:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 5
Teren: COMUNAL / Buneşti
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
Teren: COMUNAL / Buneşti
Sambata, 16 Septembrie 2017, 12:00
JUNIORI A1, SERIA VALCEA, etapa 2
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Sambata, 16 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Vineri, 15 Septembrie 2017, 18:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 13
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 15 Septembrie 2017, 18:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 15 Septembrie 2017, 16:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 13
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 15 Septembrie 2017, 16:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Marti, 12 Septembrie 2017, 18:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 12
Teren: Sintetic Muereasca / Muereasca
Marti, 12 Septembrie 2017, 18:00
Teren: Sintetic Muereasca / Muereasca
Duminica, 10 Septembrie 2017, 12:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 4
Teren: COMUNAL / Livezi
Duminica, 10 Septembrie 2017, 12:00
Teren: COMUNAL / Livezi
Sambata, 9 Septembrie 2017, 11:00
JUNIORI U13, etapa 1
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 9 Septembrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Vineri, 8 Septembrie 2017, 11:00
GHEORGHE OLA 2017, etapa 11
Teren: COZIA / Călimăneşti
Vineri, 8 Septembrie 2017, 11:00
Teren: COZIA / Călimăneşti
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, SERIA VEST, etapa 3
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Miercuri, 30 August 2017, 18:00
LIGA a IV-a, SERIA EST, etapa 2
Teren: COMUNAL / Malaia
Miercuri, 30 August 2017, 18:00
Teren: COMUNAL / Malaia
Sambata, 19 August 2017, 18:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 2
Teren: COMUNAL / Buneşti
Sambata, 19 August 2017, 18:00
Teren: COMUNAL / Buneşti
ECHIPA GAZDĂ NU S-A PREZENTAT.
Miercuri, 5 Aprilie 2017, 13:00
JUNIORI U11, etapa 13
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 5 Aprilie 2017, 13:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea