Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Liga 5 Sud, etapa 12
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 15
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei - Optimi, etapa 1
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 11 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 11 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 13
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 12
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 11
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 Seniori, etapa 11
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 10
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 9
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 8
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 9
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei 16-imi, etapa 1
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 6
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 5
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 4
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei - Tur preliminar, etapa 1
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 3
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 2
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 2
Teren: Central / Faget
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 1
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4 Seniori, etapa 1
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov