Meciuri arbitrate
Luni, 13 August 2018, 18:00
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 1
Teren: Progresul / Sâniob
Luni, 13 August 2018, 18:00
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 22
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Unirea / Roşia
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 25
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 27
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 30 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 27
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 30 Mai 2018, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Teren: Progresul / Sâniob
Sambata, 26 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 26 Mai 2018, 18:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 26 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 26 Mai 2018, 16:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 21
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 19 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 27
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 19 Mai 2018, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 18 Mai 2018, 16:00
Juniori D, etapa 29
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 18 Mai 2018, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 18 Mai 2018, 17:30
Juniori D, etapa 29
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 18 Mai 2018, 17:30
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 26
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 18
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Teren: Unirea / Roşia
Vineri, 11 Mai 2018, 17:30
Juniori D, etapa 28
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 11 Mai 2018, 17:30
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Luni, 26 Martie 2018, 15:00
Juniori C, etapa 16
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Luni, 26 Martie 2018, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 25 Martie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 17
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 25 Martie 2018, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Luni, 19 Martie 2018, 16:30
Juniori E, etapa 19
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Luni, 19 Martie 2018, 16:30
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 17 Martie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 17
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 17 Martie 2018, 13:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 16 Martie 2018, 16:00
Juniori D, etapa 18
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 16 Martie 2018, 16:00
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 7 Decembrie 2017, 14:00
Juniori E, etapa 17
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 7 Decembrie 2017, 14:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori D, etapa 15
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori D, etapa 13
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 11
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori E, etapa 13
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 13:30
Juniori D, etapa 12
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 13:30
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 10
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Luni, 23 Octombrie 2017, 15:00
Juniori E, etapa 11
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Luni, 23 Octombrie 2017, 15:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Joi, 19 Octombrie 2017, 15:00
Juniori D, etapa 10
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Joi, 19 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 15 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 8
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 15 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 7
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
Juniori D, etapa 8
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 1 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 6
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 1 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Progresul / Sâniob
Joi, 28 Septembrie 2017, 16:00
Juniori C, etapa 4
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Joi, 28 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Miercuri, 27 Septembrie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 6
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 27 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 24 Septembrie 2017, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 5
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 24 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Vineri, 22 Septembrie 2017, 16:00
Juniori E, etapa 6
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 22 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 22 Septembrie 2017, 14:00
Juniori D, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 22 Septembrie 2017, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 21 Septembrie 2017, 17:00
Juniori E, etapa 7
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Joi, 21 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 16 Septembrie 2017, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 16 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 10 Septembrie 2017, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 3
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 10 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Luni, 4 Septembrie 2017, 16:00
Juniori E, etapa 1
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 4 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea