BUCIUMAN NARCIS


LES
Arbitru asistent, Categoria a II-a
Locul nasterii: ORADEA
Data nasterii: 14-02-2002
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-aStagiari
20172017
Meciurile arbitrate
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 22
2018-05-27
Inter Aştileu
Juniori D Etapa 30
2018-05-25
Viitorul Oradea Negru
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 21
2018-05-19
ACS Progresul Sîniob
Juniori C Etapa 26
2018-05-18
LPS Bihor I
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 20
2018-05-13
Cetatea Biharia
Juniori D Etapa 28
2018-05-11
CS Viitorul Marghita
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 17
2018-05-06
Zorile Buntesti
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 18
2018-04-29
LPS Bihorul Oradea
Juniori D Etapa 26
2018-04-28
Viitorul Oradea Rosu
Juniori E Etapa 18
2018-04-25
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 17
2018-04-22
Locadin Ţeţchea
Juniori C Etapa 22
2018-04-21
CSM Olimpia Salonta
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 14
2018-04-15
Voinţa Cheresig
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 15
2018-04-07
ACS Slovan Valea Cerului
Juniori E Etapa 23
2018-04-06
AS Sportul 2008 Oradea
Juniori C Etapa 19
2018-04-06
Crişul Aleşd
Juniori D Etapa 21
2018-04-04
CSS Salonta
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 14
2018-03-31
Cetatea Biharia
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-27
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 16
2018-03-26
Foresta Tileagd
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-03-18
Izvorul Cociuba Mare
, Dupa prelungiri: 0-0, Penalty: 4-3
Juniori C Etapa 15
2018-03-17
LPS Bihor I
Juniori C Etapa 13
2017-11-30
Foresta Tileagd
Juniori C Etapa 13
2017-11-29
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 13
2017-11-25
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 11
2017-11-19
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 11
2017-11-19
LPS Bihor I
Juniori C Etapa 11
2017-11-17
CSM Oradea
Juniori C Etapa 10
2017-11-11
CS Phoenix Diosig
Juniori C Etapa 9
2017-11-04
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 9
2017-11-03
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 7
2017-10-19
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 9
2017-10-14
LPS Bihor I
Juniori C Etapa 6
2017-10-14
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 6
2017-10-12
CS Soimii Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 7
2017-10-08
AS Unirea Oşorhei 2016
Juniori C Etapa 4
2017-09-30
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 5
2017-09-24
Unirea Roşia
Juniori C Etapa 3
2017-09-23
Crişul Aleşd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 4
2017-09-17
Victoria Tulca
Juniori D Etapa 3
2017-09-13
CS Soimii Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
2017-09-10
Foresta Tileagd
Juniori C Etapa 1
2017-09-08
ACS Luceafărul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2017-09-03
Vida Pomezeu
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe