Meciuri arbitrate
Luni, 20 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 9
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Luni, 20 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Luni, 29 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 6
Teren: Săgeata / Brusturi
Luni, 29 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Săgeata / Brusturi
Luni, 15 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 4
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Luni, 15 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Luni, 25 August 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 1
Teren: Locadin / Ţeţchea
Luni, 25 August 2014, 17:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 7 Iunie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 7 Iunie 2014, 11:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 7 Iunie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 30
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 7 Iunie 2014, 15:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 31 Mai 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 22
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 31 Mai 2014, 16:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 24 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 21
Teren: Comunal / Mădăras
Sambata, 24 Mai 2014, 11:00
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 18 Mai 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 27
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 18 Mai 2014, 15:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 17 Mai 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 17 Mai 2014, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 11 Mai 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 19
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 11 Mai 2014, 17:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 3 Mai 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 3 Mai 2014, 11:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 3 Mai 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 25
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 3 Mai 2014, 15:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 26 Aprilie 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 26 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 26 Aprilie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 24
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 26 Aprilie 2014, 15:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 13 Aprilie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 15
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 13 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 5 Aprilie 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: /
Sambata, 5 Aprilie 2014, 17:00
Teren: /
Sambata, 5 Aprilie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: /
Sambata, 5 Aprilie 2014, 14:00
Teren: /
Duminica, 30 Martie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 13
Teren: Voinţa / Inand
Duminica, 30 Martie 2014, 16:00
Teren: Voinţa / Inand
Duminica, 23 Martie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 12
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 23 Martie 2014, 16:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 23 Martie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 12
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 23 Martie 2014, 16:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Sambata, 23 Noiembrie 2013, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: /
Sambata, 23 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: /
Vineri, 15 Noiembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 15 Noiembrie 2013, 12:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 2 Noiembrie 2013, 14:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 11
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 2 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Cetatea / Biharia
Duminica, 27 Octombrie 2013, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 10
Teren: /
Duminica, 27 Octombrie 2013, 15:00
Teren: /
Vineri, 25 Octombrie 2013, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: /
Vineri, 25 Octombrie 2013, 13:00
Teren: /
Sambata, 19 Octombrie 2013, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: /
Sambata, 19 Octombrie 2013, 15:00
Teren: /
Duminica, 13 Octombrie 2013, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 8
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 13 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 12 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 8
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 12 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Duminica, 6 Octombrie 2013, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 7
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 6 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 29 Septembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: /
Duminica, 29 Septembrie 2013, 12:00
Teren: /
Duminica, 8 Septembrie 2013, 17:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 3
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 8 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Vineri, 6 Septembrie 2013, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Biharea / Vaşcău
Vineri, 6 Septembrie 2013, 14:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 31 August 2013, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 31 August 2013, 18:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a V-a, Seria 2, etapa 18
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a V-a, Seria 3, etapa 14
Teren: Victoria / Tulca
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Victoria / Tulca
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a V-a, Seria 3, etapa 16
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori E, etapa 18
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori E, etapa 22
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Universitate / Oradea