FAUR Sergiu Marius


Oradea
Arbitru, Categoria a II-a
Data nasterii: 30-04-2001
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-aStagiari
20172017
Meciurile arbitrate
Juniori D Seria 1 Etapa 17
2018-11-26
CS Viitorul Oradea
Juniori C local Etapa 6
2018-11-18
CS Viitorul Marghita
Juniori C local Etapa 6
2018-11-18
ACS Luceafărul Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
2018-11-17
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
2018-11-17
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 12
2018-11-10
AS Vadu Crișului
Juniori C local Etapa 5
2018-11-09
CS Bihorul Beius
Juniori D Seria 1 Etapa 14
2018-11-05
CS Phoenix Diosig
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 11
2018-11-04
Victoria Avram Iancu
Juniori D Seria 1 Etapa 14
2018-11-02
CS Viitorul Marghita
Juniori D Seria 1 Etapa 13
2018-10-31
LPS Bihor III
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
2018-10-21
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
2018-10-21
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 1 Etapa 8
2018-10-19
LPS Bihor I
Juniori D Seria 1 Etapa 12
2018-10-19
LPS Bihor II
Juniori D Seria 1 Etapa 12
2018-10-18
CS Phoenix Diosig
Juniori E Seria 2 Etapa 7
2018-10-15
Viitorul Oradea Negru
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 8
2018-10-14
Vida Pomezeu
Juniori D Seria 2 Etapa 7
2018-10-12
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
2018-10-07
Voinţa Suplac
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 6
2018-10-06
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Seria 1 Etapa 6
2018-10-05
CS Inter Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 6
2018-09-29
Victoria Tulca
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 7
2018-09-28
CSO Ştei
Juniori D Seria 1 Etapa 8
2018-09-26
Asociatia NAC Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
2018-09-22
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
2018-09-22
CSC Crişul Sântandrei
Juniori D Seria 1 Etapa 6
2018-09-19
CS Viitorul Marghita
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
2018-09-16
Cetatea Biharia
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 4
2018-09-15
Victoria Avram Iancu
Juniori E Seria 2 Etapa 3
2018-09-15
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 3
2018-09-14
Sporting Lugaş
Juniori E Seria 2 Etapa 3
2018-09-14
CS Bihorul Beius
Juniori D Seria 1 Etapa 4
2018-09-12
CS Viitorul Marghita
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 4
2018-09-10
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 3
2018-09-09
ACS Voința Ciumeghiu
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 8
2018-09-08
LPS Bihor I
Juniori D Seria 2 Etapa 2
2018-09-08
CSS Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 2
2018-09-07
CS Bihorul Beius
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
2018-09-05
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 1 Etapa 1
2018-09-03
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 2
2018-09-02
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2018-09-01
Biharea Marmogranit Vaşcău
Juniori D Seria 2 Etapa 1
2018-08-31
ACS Luceafărul Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 3
2018-08-30
ACS Luceafărul Oradea
Pauza: 5-0
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
2018-08-26
Cetatea Biharia
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
2018-08-25
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
2018-08-25
CS Diosig Bihardioszeg
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-08-19
FC Universitatea Oradea
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-08-12
Izvorul Cociuba Mare
Pauza: 0-3
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe