FAUR Sergiu Marius


Oradea
Arbitru, Categoria a II-a
Data nasterii: 30-04-2001
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-aStagiari
20172017
Meciurile arbitrate
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 25
2018-06-06
LPS Bihorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 21
2018-06-03
Izvorul Cociuba Mare
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 30
2018-05-30
FC Universitatea Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 22
2018-05-27
CSC Viitorul Bratca
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 28
2018-05-26
Crişul Aleşd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 19
2018-05-20
Zorile Buntesti
Juniori C Etapa 26
2018-05-17
ACS Luceafărul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 20
2018-05-13
ACS CAO 1910 Oradea
Juniori E Etapa 30
2018-05-12
LPS Bihor III
Juniori C Etapa 25
2018-05-11
Viitorul Oradea Negru
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 19
2018-05-06
Foresta Tileagd
Juniori D Etapa 27
2018-05-05
CSM Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 23
2018-05-02
CS Mădăras
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 16
2018-04-29
Victoria Tulca
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 18
2018-04-28
Cetatea Biharia
Juniori C Etapa 23
2018-04-27
Crişul Aleşd
Juniori D Etapa 17
2018-04-25
CSS Salonta
Juniori C Etapa 14
2018-04-25
Viitorul Oradea Negru
Juniori D Etapa 25
2018-04-23
CSS Salonta
Juniori E Etapa 25
2018-04-18
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 24
2018-04-18
Viitorul Oradea Negru
Juniori C Etapa 21
2018-04-17
LPS Bihor II
Juniori E Etapa 24
2018-04-16
CS Soimii Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 14
2018-04-15
Izvorul Cociuba Mare
Juniori D Etapa 23
2018-04-14
LPS Bihor II
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
2018-04-11
CS Mădăras
Juniori C Etapa 19
2018-04-05
LPS Bihor II
Juniori C Etapa 18
2018-04-04
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 12
2018-03-31
Izvorul Cociuba Mare
Juniori C Etapa 17
2018-03-30
LPS Bihor I
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-28
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 16
2018-03-24
CSM Oradea
Juniori D Etapa 19
2018-03-23
LPS Bihor III
Juniori E Etapa 19
2018-03-18
CS Viitorul Marghita
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-03-17
Cetatea Biharia
Juniori C Etapa 15
2018-03-16
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Etapa 16
2017-11-30
LPS Bihor II
Juniori C Etapa 13
2017-11-30
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 15
2017-11-25
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 10
2017-11-10
ACS Luceafărul Oradea
Juniori E Etapa 13
2017-11-06
CS Phoenix Diosig
Juniori D Etapa 12
2017-11-05
CS Viitorul Marghita
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
2017-11-04
LPS Bihorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 10
2017-10-29
Victoria Avram Iancu
Juniori C Etapa 8
2017-10-28
CS Soimii Oradea
Juniori C Etapa 7
2017-10-21
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 7
2017-10-20
Viitorul Oradea Negru
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 8
2017-10-15
Victoria Tulca
Juniori C Etapa 6
2017-10-14
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
2017-10-08
ACS Slovan Valea Cerului
Juniori C Etapa 4
2017-10-02
Viitorul Oradea Negru
Juniori D Etapa 6
2017-09-27
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 5
2017-09-24
ACS Progresul Sîniob
Juniori C Etapa 3
2017-09-24
LPS Bihor I
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
2017-09-17
Toldy Sannicolau de Munte
Juniori E Etapa 4
2017-09-13
ACS Luceafărul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
2017-09-09
ACS Slovan Valea Cerului
Pauza: 2-0
Juniori D Etapa 2
2017-09-08
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2017-09-03
Vida Pomezeu
Juniori D Etapa 1
2017-09-03
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Etapa 1
2017-09-03
Viitorul Oradea Negru
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
2017-08-26
CSC Viitorul Bratca
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe