Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Miercuri, 1 Mai 2024, 18:00
Juniori U19, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 1 Mai 2024, 18:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Marti, 30 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 19
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Marti, 30 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Marti, 30 Aprilie 2024, 12:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 19
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Marti, 30 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4, Play Out Seria 1, etapa 6
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4, Play out Seria 2, etapa 5
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Juniori U13, Turul 2 Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 17
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 19 Aprilie 2024, 16:30
Juniori U11, Turul 2, Seria 3, etapa 5
Teren: Victoria / Avram Iancu
Vineri, 19 Aprilie 2024, 16:30
Teren: Victoria / Avram Iancu
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U19, etapa 14
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Liga 5, etapa 18
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Jocul dintre ACS Voința Ciumeghiu și AS Zorile Buntești întrerupt în minutul 63 la scorul de 0-0 , se omologeaza cu rezultatul de 3-0 pentru echipa AS Zorile Buntești.Echipa ACS Voința Ciumeghiu se sancționeaza cu avertisment și o penalitate de 700 lei , conf.T II S IV art.83/1c
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4, Play Off, etapa 6
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 12 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 16
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 12 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 12 Aprilie 2024, 16:00
Juniori U13, Turul 2, Seria 2, etapa 5
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 12 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U19, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga 5, etapa 17
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4, Play Off, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 5 Aprilie 2024, 15:00
Juniori U12, etapa 11
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 5 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Joi, 4 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 15
Teren: Comunal / Borş
Joi, 4 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U12, etapa 10
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Liga 4, Play Off, etapa 4
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 28 Martie 2024, 16:00
Juniori U17, etapa 9
Teren: Voinţa / Cheresig
Joi, 28 Martie 2024, 16:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 16
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 9 Decembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 18
Teren: Transilvania Sport Academy / Oradea
Sambata, 9 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Transilvania Sport Academy / Oradea
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 17
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 16
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 10
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 13
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Inter / Nojorid
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 12
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 14
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 11
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 13
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Crişul / Aleşd
Joi, 2 Noiembrie 2023, 12:15
Juniori U15, Seria 1, etapa 7
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 2 Noiembrie 2023, 12:15
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 7
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 12
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 12
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 6
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 8
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 10
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 5
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 7
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 9
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Joi, 5 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U14, etapa 4
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Joi, 5 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 6
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 7
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 6
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 4
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 4
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 3
Teren: Unirea / Roşia
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 2
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 1
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 6
Teren: Tineretului / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Tineretului / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 4
Teren: Crişul / Aleşd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Crişul / Aleşd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 5
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin