Informari si comunicate
12-02-2018
Lectie teoretica 15.02.2018

Reactualizare legile jocului (3, 4, 5, 11, 12, 13)

detalii...
12-02-2018
In atentia echipelor de fotbal din cadrul AJF Bihor

Date importante privind Contractul de Activitate Sportiva.

detalii...
10-02-2018
07-02-2018
Lectie teoretica 08.02.2018

Modificari Legile Jocului 2016-2017

detalii...
06-02-2018
22-01-2018
22-01-2018
16-01-2018
Decizii Comitet Executiv din data de 11.01.2018

n ședința din 11.01.2018, Comitetul Executiv a stabilit data Adunării Generale ordinare a AJF Bihor pentru 15.02.2018. Alte decizii in informare.

detalii...
13-01-2018
Președinte nou la CJA Bihor

Fostul arbitru divizionar, Gallovits Ștefan a fost numit în funcția de președinte al CJA Bihor.

detalii...
31-12-2017
ANTRENAMENTE 2018 la Baza PERLA Băile 1 Mai si Baza 5x5

ncepând din data de 16.01.2018, antrenamentele arbitrilor se vor desfășura la Băile 1 Mai si Baza 5x5

detalii...
toate comunicatele

Biharea Marmogranit Vaşcău

Localitatea Vaşcău

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 15 12 2 1 36-12 38p +17
2CSC Crişul Sântandrei15102325-1532p+11
3 CS Bihorul Beius 15 9 3 3 27-20 30p +6
4FC Universitatea Oradea1584332-1528p+7
5 CS Diosig Bihardioszeg 15 9 1 5 33-27 28p +7
6Viitorul Borş1582534-1826p+2
7 Unirea Embrak Livada 15 8 2 5 30-18 26p +2
8CSC Dacia Gepiu1572633-2723p-1
9 CSO Ştei 15 6 3 6 25-21 21p 0
10CS Unirea Valea lui Mihai1561832-3119p-5
11 CS Mădăras 15 5 1 9 28-37 16p -8
12Clubul Sportiv Oşorhei1543823-2615p-6
13 CSM Olimpia Salonta 15 4 1 10 30-37 13p -8
14CS Săcueni15401116-3712p-12
15 Crişul Aleşd 15 3 2 10 23-45 11p -10
16Biharea Marmogranit Vaşcău15211221-627p-17
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Boca Dorin Traian 12-07-1983
2 Bărăian Septimiu 13-04-1992 21971
3 Criste Raul 08-08-1992 26455
4 Fordon Mario Alberto 17-08-2017 31389
5 Gabor Samuel 11-09-1999 31672b
6 Herlas Miercea 12-01-2005 31386
7 Ienciu Bocşe Alexandru 15-04-2002 29752
8 Macai Florin 17-10-2001 31385
9 Matei Antonio Nicolas 21-05-2001 31390
10 Matica Andrei Alexandru 26-09-2000 31617
11 Micle Robert Florin 21-05-2003 31388
12 Morcan Marius Cosmin 22-01-1978 31150
13 Muşet Alexandru Flaviu 17-07-2003 31392
14 Paşca Ovidiu Florin 04-05-1990 57586
15 Popa Marius Timotei 22-01-2000 29994
16 Todoran Alexandru Ioan 21-07-2001 31387
17 Tulvan Tudor George 06-06-2001 31391
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
03-12-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
26-11-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
18-11-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
12-11-2017
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
05-11-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
29-10-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
14-10-2017
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
08-10-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
01-10-2017
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
23-09-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
17-09-2017
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
10-09-2017
CSC Sânmartin
Observatii: Juniorii joacă de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
02-09-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Observatii: Juniorii de la ora 17:00 pe terenul cu iarbă
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
27-08-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Observatii: Juniorii joaca de la ora 16.00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
03-12-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
26-11-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
18-11-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
12-11-2017
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
05-11-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
29-10-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
14-10-2017
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
08-10-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
01-10-2017
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
23-09-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
17-09-2017
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
10-09-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
03-09-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
27-08-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe