Informari si comunicate
12-10-2018
Program si arbitrii Interliga - etapa 3 Marghita

Duminică, 14.10.2018, la Marghita va avea loc o nouă etapă din cadrul Interligii Naționale de Fotbal. Gazda turneului va fi CS Viitorul Marghita.

detalii...
11-10-2018
Selecție pentru juniori nascuti 2006

Asociația Județeană de Fotbal Bihor organizează selecție pentru copii născuți în anul 2006.

detalii...
11-10-2018
Buletin informativ nr. 7 din 11 octombrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 9 octombrie

detalii...
09-10-2018
Curs gratuit arbitri de fotbal

CJA Bihor organizeaza curs gratuit pentru obtinerea calitatii de arbitru de fotbal

detalii...
09-10-2018
Curs gratuit arbitri de fotbal

CJA Bihor organizeaza curs gratuit pentru obtinerea calitatii de arbitru de fotbal

detalii...
03-10-2018
Buletin informativ nr. 6 din 3 octombrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 2 octombrie 2018.

detalii...
01-10-2018
Modificare ora incepere sedinte

Incepand cu 4 octombrie 2018

detalii...
27-09-2018
Buletin informativ nr. 5 din 27 septembrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 25 septembrie.

detalii...
25-09-2018
Deces observator Doru Covaliu

Asociația Județeană de Fotbal Bihor și Comisia Județeană de Arbitri regretă trecerea în neființă al observatorului Doru Covaliu, fost arbitru divizionar.

detalii...
24-09-2018
Inscrieri la Ziua Antrenorului - editia a 2-a

Marti, 2 octombrie, de la orele 9.00, va avea loc cursul de perfectionare pentru antrenorii bihoreni. Inscrieri se pot face prin email la adresa ajfbihor@yahoo.com.

detalii...
toate comunicatele

CS Diosig Bihardioszeg


CS Diosig Bihardioszeg

Localitatea Diosig

Informatii generale
Teren Comunal Diosig / Diosig ( 300 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 30 24 4 2 97-23 76p +31
2CSC Crişul Sântandrei30176758-3257p+12
3 Unirea Embrak Livada 30 16 5 9 70-36 53p +8
4FC Universitatea Oradea30165970-4553p+8
5 CSC Dacia Gepiu 30 16 4 10 75-61 52p +7
6CS Diosig Bihardioszeg301451150-4847p+2
7 Clubul Sportiv Oşorhei 30 13 5 12 69-53 44p -1
8CS Bihorul Beius301341340-5243p-2
9 Crişul Aleşd 30 13 3 14 67-75 42p -3
10CS Viitorul Borş301241467-6440p-5
11 CS Unirea Valea lui Mihai 30 12 2 16 58-67 38p -7
12CS Săcueni301211750-7337p-8
13 CS Mădăras 30 11 2 17 65-72 35p -10
14CSO Ştei301041639-5934p-11
15 CSM Olimpia Salonta 30 8 2 20 52-81 26p -19
16Biharea Marmogranit Vaşcău30422442-12814p-31
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ambru Raul Marian 15-08-1999 29345
2 Angyal Robert 13-02-2001 31686
3 Bacso Krisztian Zsolt 23-10-1998 30352
4 Bakro Krisztian Sandor 17-11-2002 31365
5 Balogh Denis 25311
6 Belenyesi David 24-09-2003 30401
7 Berindei Alin 25-06-1991 22790
8 Boldijar Marcos Krisztian 09-01-2002 31884
9 Bone Andor Mihai 08-11-1999 31428
10 Bortiș Dănuț 19-07-2005 29743
11 Bortiș Florin 04-11-2003 29062
12 Boszormenyi Gyorgy Jozsef 23-01-2000 31687
13 Bozsany Cristian 10-11-2004 32058
14 Bozsany Marko Janos 09-12-2002 31366
15 Bozsanyi Augustin 13-08-2001 31373
16 Bozsanyi Oliver 23-03-2005 32060
17 Buștea Adrian 27-02-1990 19043
18 Cervinschi Ionuț Șerban 01-03-1995 22859
19 Ciucla Traian Dominic 15-07-1997 23039
20 Copos Adelin 11-05-2001 26299
21 Costea Gabriel 30-10-1991 20472
22 Dobos Răzvan Dănuț 22-12-2000 31364
23 Țîrlea Cristian Gheorghe 23-04-1983 28053
24 Fazekas Alexandru 02-08-2003 31358
25 Fazekas Attila 04-06-1985 21045
26 Fuzesi Csaba Sandor 19-11-2003 31918
27 Gheţe Vlad Mircea 29-04-1991 18859
28 Ghilea George 13-08-1997 23138
29 Gomboș Vlad 20-04-2005 29730
30 Hegedus Szabolcs 07-06-1985 26047
31 Hegyi Balazs 23-05-1998 30575
32 Hendre Istvan Erik 23-07-2002 31363
33 Horvath Marius Robert 29-06-2003 32057
34 Iacob Andrei 21-02-2000 27553
35 Ianc Sebastian Florin 06-12-1986 17070
36 Iojiban Andrei 03-04-1999 25023
37 Iojiban Matei 20-01-2001 27030
38 Kocsis Zoltan 29-04-1999 29427
39 Konyari Dominic 28-04-2004 32061
40 Kovacs Norbert Zsolt 23-08-2001 31427
41 Kulcsar Valentin 25-07-1999 30171
42 Lakatos David Ferencz 01-12-1999 31509
43 Leș Bogdan 31-07-1994 20252
44 Locskai Alvaro Richard 11-09-2003 31361
45 Mangra Valentin 24-01-1985 31245
46 Marc Florian 17-05-1990 19256
47 Mate Lajos David 22-10-1998 30502
48 Matesan Alexandru Florin 22-01-2000 31607
49 Mihalesc Adrian Cristian 26-08-1995 26762
50 Mihelea Felix 01-03-1999 25315
51 Nagy Sandor 27-06-2001 31684
52 Negrut Călin 20-06-1999 31606
53 Olariu Adrian 22-12-1992 20746
54 Oltean Traian Casian 14-07-1998 29249
55 Otvos Casian 29-08-2002 31688
56 Pașca Cosmin Alexandru 03-04-1995 27046
57 Pato Csaba 26-07-2002 29824
58 Pop Cornel Marian 11-09-1998 31053
59 Pop Csongor 28-05-1998 22375
60 Popa Sergiu 23-03-2000 26304
61 Reștea Raul Daniel 01-08-2002 31374
62 Rezmuves Csaba 13-04-2002 31375
63 Rezmuves Krisztofer 08-05-2004 31666
64 Robos Gabriel 18-09-2000 26453
65 Sabo Attila Cristian 17-11-2000 31685
66 Sabău Constantin Petru 29-06-1988 27684
67 Seres Iosif 22-06-1997 22342
68 Simon Alex 31-05-2004 32059
69 Szucs Tibor 13-12-1992 20473
70 Teglaș Cristian Marcus 16-02-2004 31919
71 Tomele Remus Nicolae 08-04-2002 31360
72 Toseschi Călin 18-07-1986 17835
73 Tripon Beniamin 23-06-1999 31426
74 Varga Istvan 03-01-2004 31646
75 Varga Sandor Imre 02-09-2003 31362
76 Veres Arnold Normen 24-12-2003 31359
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
05-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
13-10-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
06-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
30-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
22-09-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
15-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
02-09-2018
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
25-08-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
13-10-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
06-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
30-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
22-09-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
15-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
02-09-2018
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe