Informari si comunicate
12-12-2018
Sarbatori Fericite !

... din partea CJA Bihor

detalii...
10-12-2018
Buletin informativ nr. 15, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 4 decembrie.

detalii...
28-11-2018
Buletin informativ nr. 14, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 27 noiembrie 2018.

detalii...
28-11-2018
Inscrieri la cursul de instructor Licenta C UEFA

AJF Bihor va organiza, cu sprijinul Comisiei Tehnice din cadrul Federaţiei Române de Fotbal, un nou curs de formare instructor sportiv fotbal, Licenţa C UEFA.

detalii...
23-11-2018
Gala Arbitrajului Bihorean

CJA Bihor organizeaza Gala Arbitrajului Bihorean

detalii...
23-11-2018
Gala Arbitrajului Bihorean

CJA Bihor organizeaza Gala Arbitrajului Bihorean

detalii...
22-11-2018
Buletin informativ nr. 13, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 20 noiembrie.

detalii...
15-11-2018
Buletin informativ nr. 12 sezon 2918-2019

Deciziile Conisiei de Disciplină din data de 13 noiembrie.

detalii...
14-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene"

Duminică, 18 noiembrie, de la ora 10.00, pe terenul sintetic de la Stadionul "Iuliu Bodola" este programată faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene".

detalii...
07-11-2018
Buletin informativ nr. 11 sezon 2018-2019

Deciziile Comisie de Disciplină din data de 6 noiembrie 2018.

detalii...
toate comunicatele

CSC Sânmartin

Localitatea Sânmartin

Informatii generale
Teren Baza Luceafărul Felix / Sânmartin ( 1500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 30 24 4 2 97-23 76p +31
2CSC Crişul Sântandrei30176758-3257p+12
3 Unirea Embrak Livada 30 16 5 9 70-36 53p +8
4FC Universitatea Oradea30165970-4553p+8
5 CSC Dacia Gepiu 30 16 4 10 75-61 52p +7
6CS Diosig Bihardioszeg301451150-4847p+2
7 Clubul Sportiv Oşorhei 30 13 5 12 69-53 44p -1
8CS Bihorul Beius301341340-5243p-2
9 Crişul Aleşd 30 13 3 14 67-75 42p -3
10CS Viitorul Borş301241467-6440p-5
11 CS Unirea Valea lui Mihai 30 12 2 16 58-67 38p -7
12CS Săcueni301211750-7337p-8
13 CS Mădăras 30 11 2 17 65-72 35p -10
14CSO Ştei301041639-5934p-11
15 CSM Olimpia Salonta 30 8 2 20 52-81 26p -19
16Biharea Marmogranit Vaşcău30422442-12814p-31
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Iulian 31665
2 Ambro Mădălin 30643
3 Andor George 12-03-2010 32370
4 Ardelean Horia 02-11-1988 29536
5 Ardelean Petru Daniel 29-06-1990 30538
6 Avram Ionuț Octavian 14-12-1999 32067
7 Baba David 08-04-2008 32301
8 Badea Andrei 30043
9 Bala Andrei Petru 30-11-2007 31019
10 Bala Cosmin Iulian 11-03-2003 31854
11 Bala David Ionut 05-04-2006 30964
12 Bala Emil 07-08-1993 29550
13 Bara George Patrick 10-11-2005 31851
14 Barabaș Adrian 21-02-1993 23963
15 Beiu Dănuţ Traian 06-09-1972
16 Birta Adrian 23-05-1990 23505
17 Boța Viorel Florin 03-08-2002 31869
18 Bogdan George Andrei 16-12-1991 19409
19 Bozga Raul Ionuț 31569
20 Brata Sebastian 21-04-2001 26940
21 Bronț Narcis 31572
22 Buda George 20-09-2002 30997
23 Bughi Luca Daniel 10-02-2002 32068
24 Bulc Ionatan 03-02-1993 31567
25 Bulcau David Laurentiu 17-08-2007 31904
26 Bulcău Andreas 31571
27 Bungau Andrei 18-02-2008 31906
28 Bungău Darius 27093
29 Bungău Mirel Ștefan 27-12-1999 30810
30 Burlea Sebastian 29890
31 Bustea Bogdan Radu 05-07-1987 19933
32 But Florin 08-04-2004 32437
33 Buştea Ştefan Laurenţiu 29-12-2009 32300
34 Carțiș Dominic-George
35 Cheregi Teodor Nicolae 29-10-1990 20780
36 Chira Marian 30-03-1993 21845
37 Chişe Ruben Alin 01-12-2003 32417
38 Ciarnău Florin 27968
39 Ciocan Silviu Ionel 28-03-1983 30379
40 Cionca Andrei 30652
41 Cirtea Casian Leon 31689
42 Ciubotariu Adrian Valentin 22-11-1999 30745
43 Ciubotariu Mirel Georgian 13-06-2001 31009
44 Copil Cristian Octavian 18-09-1989 21947
45 Covaci Samuel 19-11-2004 30647
46 Covaci Sorin 12-10-2002 30650
47 Covaciu Carlos Alexandru 30-01-1998 22907
48 Creț Ianis Cristian 18-08-2010 30960
49 Cuc Iulian 26-04-1997 5865
50 Culda Ianis 03-07-2008 31049
51 Daina Vlad Ioan 01-03-1999 30180
52 Daroczi Ciprian Gheorghe 16-03-1999 30746
53 Dobai Gheorghe 30645
54 Drinc Eugen 28-04-1991 20574
55 Dume David Elias 26-10-2007 31905
56 Dărăban Alexandru 27328
57 Dărăban Claudiu Florin 29727
58 Dărăban George 27327
59 Dărăban Laviniu 23-06-1996 23087
60 Dărăban Narcis Paul 17-04-2006 32304
61 Elisei Popa 31690
62 Șendruțiu Sergiu 30743
63 Ștef Bogdan 07-03-2000 25920
64 Șumălan Andrei Gabriel 19-12-1994 22097
65 Faur Marius Victor 22-12-1989 31452
66 Fântână Darius 29888
67 Fântână Nicolae Vlad 29924A
68 Fekete Florin 12-11-1999 31027
69 Filip Bogdan 01-03-2000 29728
70 Filip Lukas 26-09-2008 32436
71 Florescu David 27-06-1994 27022
72 Gal Pente Mario 08-08-2004 29889
73 Galea Ionuţ Ovidiu 09-01-2003
74 Galea Mario George 20-05-2007 30962
75 Gavrilaș Laurențiu 31568
76 Gîlca Vlad Gabriel 22-08-2008 32302
77 Gombos George Alexandru 19-09-2005 31850
78 Groze Ștefan 12-05-1985 6571
79 Găvruța Adrian Alin 04-07-2003 31010
80 Hașaș Damian Darius 03-09-2006 30967
81 Haica Marius Daniel 31574
82 Hanga Matei Ionuț 31075
83 Igna Gheorghe 03-11-1978 25621
84 Iuhas Daniel 17-12-1979 19920
85 Iuhas Elian
86 Iuhas Marius 21-04-1982 23512
87 Judea Darius Ionuț 25-06-2005 30998
88 Lazăr Florin Daniel 15-01-1980 L3178
89 Lucaciu Giani Darius 30818
90 Lup Eduard 31573
91 Mailinger Krisztian Daniel 10-09-2002 27390
92 Manea Vlad George 09-04-2002 32419
93 Marian Marius 16-07-1996 25033
94 Marian Ovidiu 09-01-1984 19139
95 Marinău Cosmin 20-03-2004 30965
96 Mateaș Bogdan Mihai 14-06-2002 31663
97 Meșter Cătălin Alin 29726
98 Meșter Ștefan Mihai 08-12-1999 25916
99 Meseșan Bogdan 03-07-1988 23604
100 Micula Alexandru 13-08-1999 26941
101 Mitra Cătălin 28-05-1985 22634
102 Moca Raul 30044
103 Moga George 25919
104 Moldovan Daniel Octavian 30813
105 Moldovan Laurențiu 30817
106 Molojan Laviniu 26-07-2006 30963
107 Morna Nicolae 02-12-1981 32064
108 Morna Ovidiu 23-11-1979 17077
109 Moza Andrei Petru 08-03-2009 30961
110 Mut David Daniel 29270
111 Mărcuș Mihai 03-06-1998 31008
112 Mărginean Silviu Mihai 30-10-2004 29886
113 Mărian Mateaş Angelo 31914
114 Naghi George Bogdan 14-10-2002 29722
115 Naghi Vlad 29580
116 Nogo Salif 01-01-1986 1572
117 Pantea Ionuţ-Octavian 02-07-1994 21055
118 Paul Sebastian Cătălin 19-11-2001 32416
119 Perțe Pavel 29-11-1989 32065
120 Pestean Tirla Sebastian 10-09-2000 31007
121 Petricău Bogdan 11-12-2006 30922
122 Petrila Roberto Alex 15-10-2004 31923
123 Petruş Andrei Silviu 07-06-2004 31922
124 Pintea Ștefan Alexandru 11-09-1989 18839
125 Podilean Vasile Ionel 31664
126 Popa Claudiu Alexandru 11-06-1998 25882
127 Popa Ovidiu Nicolae 18-02-1992 L2954
128 Popa Sergiu Daniel 31-03-2002 32066
129 Popescu Gheorghe-Robert 22554
130 Popus Darius Octavian 16-06-2008 31903
131 Popuş Alin 22-01-1987 25622
132 Popuş Florin Daniel 27-01-2002 32461
133 Prundaru Laurențiu Constantin 19-06-2001 30142
134 Reştea Antonio Denis Robert 09-12-2004 31853
135 Roșca Costel Daniel 29481
136 Roxin Andrei Florin 17-04-1995 22175
137 Rugea Ioan Alexandru 29-10-2000 32395
138 Sandru Ionuț 01-06-1996 26028
139 Sarmaghițan Sergiu 30881
140 Satoczki Raul 30644
141 Scorțe Denis Adrian 15-12-1999 30744
142 Sebeștean Vlad 31570
143 Selegean Iosif 15-03-1987 23506
144 Serac Șerban Dennis 20-04-2007 30966
145 Sfîrlea Darius 08-11-2001 26359
146 Simon Iosif Cărălin 08-11-2002 31353
147 Sorian Alexandru 05-01-1991 21954
148 Tiponuț Erik 07-06-1999 27092
149 Trip Mădălin 17-03-1991 20916
150 Ungur Cătălin Stelian 31668
151 Ungur Rareş Darin 16-10-2010 32303
152 Ungur Raul 26992
153 Varga Emanuel David 30651
154 Varga Mihai Ionuț 08-10-2002 30649
155 Varodi Ioan Alexandru 15-04-1999 25925
156 Vasile Raul 31-12-1999 30742
157 Vereș Beniamin Călin 30815
158 Vereș Filip Timotei 30814
159 Vlaicu Nicholas 30882
160 Zbârce George Mihai 19-02-2008 31849
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 4
26-09-2018
CSC Sânmartin
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
05-09-2018
CSC Sânmartin
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 13
18-11-2018
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
04-11-2018
LPS Bihorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
28-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 9
21-10-2018
Voinţa Suplac
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
14-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
07-10-2018
Locadin Ţeţchea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
30-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 5
23-09-2018
ACS Progresul Sîniob
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
16-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
09-09-2018
CSC Viitorul Bratca
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 2
02-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
26-08-2018
Cetatea Biharia
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
02-12-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
24-11-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
17-11-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
11-11-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
03-11-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
27-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
20-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
13-10-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
06-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
29-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
23-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
01-09-2018
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
25-08-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
02-12-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
24-11-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
17-11-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
11-11-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
03-11-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
27-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
20-10-2018
CSC Sânmartin
Observatii: Meciul se dispută pe terenul II.
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
13-10-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
06-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
29-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
23-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
01-09-2018
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2018
CSC Sânmartin
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 10
27-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 9
01-10-2018
CSC Sânmartin
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 8
24-09-2018
CS Viitorul Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 6
04-10-2018
CSC Sânmartin
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 5
15-09-2018
CSC Sânmartin
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 4
10-09-2018
CS Bihorul Beius
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 3
31-08-2018
CSC Sânmartin
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 1
14-09-2018
CSO Ştei
Juniori C local Etapa 7
22-11-2018
CS Bihorul Beius
Juniori C local Etapa 6
17-11-2018
CSC Sânmartin
Juniori C local Etapa 5
10-11-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C local Etapa 4
03-11-2018
ACS Luceafărul Oradea
Juniori C local Etapa 3
26-10-2018
CSC Sânmartin
Juniori C local Etapa 2
19-10-2018
Foresta Tileagd
Juniori C local Etapa 1
16-10-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 13
23-11-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 12
16-11-2018
CSS Salonta
Observatii: NU SE DISPUTĂ!
Juniori D Seria 2 Etapa 11
09-11-2018
LPS Bihor I
Juniori D Seria 2 Etapa 10
02-11-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 9
26-10-2018
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 8
22-10-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 7
12-10-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 6
05-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 5
28-09-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 4
21-09-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 3
17-09-2018
CS Bihorul Beius
Juniori D Seria 2 Etapa 2
07-09-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 1
03-09-2018
Sporting Lugaş
Juniori E Seria 2 Etapa 13
26-11-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Seria 2 Etapa 12
16-11-2018
LPS Bihor II
Juniori E Seria 2 Etapa 11
12-11-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Seria 2 Etapa 10
02-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 9
26-10-2018
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 2 Etapa 8
19-10-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Seria 2 Etapa 7
12-10-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Seria 2 Etapa 6
05-10-2018
Izvorul Cociuba Mare
Pauza: 12-1
Juniori E Seria 2 Etapa 5
01-10-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Seria 2 Etapa 4
24-09-2018
CF Liberty Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 3
14-09-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Seria 2 Etapa 2
08-09-2018
Viitorul Oradea Negru
Juniori E Seria 2 Etapa 1
31-08-2018
CSC Sânmartin
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe