Informari si comunicate
15-06-2018
Buletin informativ nr. 28

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 12 iunie 2018.

detalii...
15-06-2018
CSC Dacia Gepiu a câștigat faza pe Bihor a Cupei României

Finala dintre Dacia Gepiu și Unirea Valea lui Mihai s-a disputat pe Stadionul Francisc Matei din Beius in fața a circa 300 de spectatori.

detalii...
07-06-2018
Buletin informativ nr. 27

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din 5.06.2018.

detalii...
31-05-2018
Buletin informativ nr. 26

Decizii luate în şedinţa Comisiei de Disciplină.

detalii...
24-05-2018
Buletin informativ nr. 25

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 22.05.2018.

detalii...
17-05-2018
Buletin informativ nr. 24

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 15 mai 2018.

detalii...
15-05-2018
Antrenament practic - AMANAT - sedinta incepe mai repede

S-a amanat lectia practica din cauza conditiilor meteo.

detalii...
11-05-2018
Curs de perfectionare antrenori

Luni 14.05.2018, la Arad va avea loc un curs de perfectionare antrenori la Arad pentru posesorii de Licenta A si B.

detalii...
11-05-2018
Buletin informativ nr. 23

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 8.05.2018.

detalii...
09-05-2018
Joc reprogramat in Cupa Romaniei

Semifinala dintre CSC Sinmartin si Unirea Valea lui Mihai va avea loc pe data de 23.05.2018, orele 17.00.

detalii...
toate comunicatele

CSC Sânmartin

Localitatea Sânmartin

Informatii generale
Teren Baza Luceafărul Felix / Sânmartin ( 1500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 30 24 4 2 97-23 76p +31
2CSC Crişul Sântandrei30176758-3257p+12
3 Unirea Embrak Livada 30 16 5 9 70-36 53p +8
4FC Universitatea Oradea30165970-4553p+8
5 CSC Dacia Gepiu 30 16 4 10 75-61 52p +7
6CS Diosig Bihardioszeg301451150-4847p+2
7 Clubul Sportiv Oşorhei 30 13 5 12 69-53 44p -1
8CS Bihorul Beius301341340-5243p-2
9 Crişul Aleşd 30 13 3 14 67-75 42p -3
10CS Viitorul Borş301241467-6440p-5
11 CS Unirea Valea lui Mihai 30 12 2 16 58-67 38p -7
12CS Săcueni301211750-7337p-8
13 CS Mădăras 30 11 2 17 65-72 35p -10
14CSO Ştei301041639-5934p-11
15 CSM Olimpia Salonta 30 8 2 20 52-81 26p -19
16Biharea Marmogranit Vaşcău30422442-12814p-31
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Iulian 31665
2 Ambro Mădălin 30643
3 Ardelean Horia 02-11-1988 29536
4 Ardelean Petru Daniel 29-06-1990 30538
5 Badea Andrei 30043
6 Bala Andrei Petru 30-11-2007 31019
7 Bala David Ionut 05-04-2006 30964
8 Bala Emil 07-08-1993 29550
9 Ban Sorin 28-10-1988 L4393
10 Beiu Dănuţ Traian 06-09-1972
11 Bogdan George Andrei 16-12-1991 19409
12 Bozga Raul Ionuț 31569
13 Brata Bogdan 27-10-2001 26939/a
14 Brata Sebastian 21-04-2001 26940
15 Bronț Narcis 31572
16 Buda George 20-09-2002 30997
17 Bulc Ionatan 03-02-1993 31567
18 Bulcau David Laurentiu 17-08-2007 31904
19 Bulcău Andreas 31571
20 Bungau Andrei 18-02-2008 31906
21 Bungău Darius 27093
22 Bungău Mirel Ștefan 27-12-1999 30810
23 Burlea Sebastian 29890
24 Chira Marian 30-03-1993 21845
25 Ciarnău Florin 27968
26 Ciocan Silviu Ionel 28-03-1983 30379
27 Cionca Andrei 30652
28 Cirtea Casian Leon 31689
29 Ciubotariu Adrian Valentin 22-11-1999 30745
30 Ciubotariu Mirel Georgian 13-06-2001 31009
31 Copil Claudiu Gentile 09-04-1994 22055
32 Copil Cristian Octavian 18-09-1989 21947
33 Covaci Samuel 19-11-2004 30647
34 Covaci Sorin 12-10-2002 30650
35 Covășdan Andrei 23-09-1985 23516
36 Creț Ianis Cristian 18-08-2010 30960
37 Culda Ianis 03-07-2008 31049
38 Daroczi Ciprian Gheorghe 16-03-1999 30746
39 Dobai Gheorghe 30645
40 Dume David Elias 26-10-2007 31905
41 Dărăban Alexandru 27328
42 Dărăban Claudiu Florin 29727
43 Dărăban George 27327
44 Elisei Popa 31690
45 Șendruțiu Sergiu 30743
46 Ștef Bogdan 07-03-2000 25920
47 Faur Marius Victor 22-12-1989 31452
48 Fântână Darius 29888
49 Fântână Nicolae Vlad 29924A
50 Fekete Florin 12-11-1999 31027
51 Filip Emanuel Adrian 07-11-2001 30747
52 Fitero Cristian Dumitru 30-08-1991 20206
53 Florescu David 27-06-1994 27022
54 Gal Pente Mario 08-08-2004 29889
55 Galea Mario George 20-05-2007 30962
56 Gavrilaș Laurențiu 31568
57 Găvruța Adrian Alin 04-07-2003 31010
58 Hașaș Damian Darius 03-09-2006 30967
59 Haica Marius Daniel 31574
60 Hanga Matei Ionuț 31075
61 Igna Marian Mădălin 25-08-1998 31070
62 Iuhas Daniel 17-12-1979 19920
63 Iuhas Elian
64 Judea Darius Ionuț 25-06-2005 30998
65 Lazăr Florin Daniel 15-01-1980 L3178
66 Lucaciu Giani Darius 30818
67 Lup Eduard 31573
68 Mailinger Krisztian Daniel 10-09-2002 27390
69 Marinău Cosmin 20-03-2004 30965
70 Mateaș Bogdan Mihai 14-06-2002 31663
71 Meșter Cătălin Alin 29726
72 Meșter Ștefan Mihai 08-12-1999 25916
73 Meseșan Bogdan 03-07-1988 23604
74 Moca Raul 30044
75 Moga George 25919
76 Moldovan Daniel Octavian 30813
77 Moldovan Laurențiu 30817
78 Molojan Laviniu 26-07-2006 30963
79 Morar Alexandru Cristian 08-09-1995 8077
80 Morna Ovidiu 23-11-1979 17077
81 Moza Andrei Petru 08-03-2009 30961
82 Mut David Daniel 29270
83 Mărcuș Mihai 03-06-1998 31008
84 Mărginean Silviu Mihai 30-10-2004 29886
85 Mărian Mateaş Angelo 31914
86 Naghi Vlad 29580
87 Pantea Ionuţ-Octavian 02-07-1994 21055
88 Pestean Tirla Sebastian 10-09-2000 31007
89 Petrila Roberto Alex 15-10-2004 31923
90 Petruş Andrei Silviu 07-06-2004 31922
91 Pintea Ștefan Alexandru 11-09-1989 18839
92 Podilean Vasile Ionel 31664
93 Popa Claudiu Alexandru 11-06-1998 25882
94 Popa Dănuț 09-01-2001 31020
95 Popa Ovidiu Nicolae 18-02-1992 L2954
96 Popescu Gheorghe-Robert 22554
97 Popus Darius Octavian 16-06-2008 31903
98 Popuş Alin 22-01-1987 25622
99 Roșca Costel Daniel 29481
100 Sarmaghițan Sergiu 30881
101 Satoczki Raul 30644
102 Scorțe Denis Adrian 15-12-1999 30744
103 Sebeștean Vlad 31570
104 Selegean Iosif 15-03-1987 23506
105 Serac Șerban Dennis 20-04-2007 30966
106 Sfîrlea Darius 08-11-2001 26359
107 Simon Iosif Cărălin 08-11-2002 31353
108 Trip Mădălin 17-03-1991 20916
109 Ungur Cătălin Stelian 31668
110 Ungur Raul 26992
111 Ungur Sorin Andrei 05-03-1993 22476
112 Varga Emanuel David 30651
113 Varga Mihai Ionuț 08-10-2002 30649
114 Varodi Ioan Alexandru 15-04-1999 25925
115 Vasile Raul 31-12-1999 30742
116 Vereș Beniamin Călin 30815
117 Vereș Filip Timotei 30814
118 Vlaicu Nicholas 30882
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 30
09-06-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 29
03-06-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 28
26-05-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 27
06-06-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 26
16-05-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 25
12-05-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 24
05-05-2018
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 23
02-05-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 22
29-04-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 21
22-04-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 20
15-04-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 19
07-04-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 18
01-04-2018
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 17
25-03-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 16
18-04-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
03-12-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
26-11-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
18-11-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
11-11-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
04-11-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
29-10-2017
CSC Crişul Sântandrei
Observatii: Joc intrerupt in min. 26 din cauza conditiilor meteo nefavorabile. Meciul se va relua luni, 30.10.2017, de la orele 14.00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
15-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
07-10-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
01-10-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
24-09-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
17-09-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
10-09-2017
CSC Sânmartin
Observatii: Juniorii joacă de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
02-09-2017
CSC Sânmartin
Observatii: Juniorii de la ora 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
27-08-2017
CSM Olimpia Salonta
Observatii: Juniorii joaca de la ora 16.00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 30
09-06-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 29
03-06-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 28
26-05-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 27
19-05-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 26
16-05-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 25
12-05-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 24
05-05-2018
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 23
02-05-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 22
29-04-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 21
22-04-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 20
15-04-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 19
07-04-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 18
31-03-2018
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 17
18-03-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 16
18-04-2018
CSC Sânmartin
Observatii: Meciul se dispută pe teren sintetic.
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
03-12-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
26-11-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
18-11-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
11-11-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
04-11-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
29-10-2017
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
15-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
07-10-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
01-10-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
24-09-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
17-09-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
10-09-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
03-09-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
27-08-2017
CSM Olimpia Salonta
Juniori C Etapa 26
17-05-2018
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 25
12-05-2018
CSM Oradea
Juniori C Etapa 24
05-05-2018
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 23
27-04-2018
Viitorul Oradea Negru
Juniori C Etapa 22
20-04-2018
CSC Sânmartin
Observatii: Nu se dispută! CS Bihorul Beiuș s-a retras din campionat!
Juniori C Etapa 21
17-04-2018
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 20
14-04-2018
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 19
05-04-2018
LPS Bihor II
Juniori C Etapa 18
04-04-2018
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 17
30-03-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori C Etapa 16
29-03-2018
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 14
24-04-2018
CS Phoenix Diosig
Observatii: Nu se disputa! Phoenix s-a retras din campionat!
Juniori C Etapa 13
30-11-2017
Foresta Tileagd
Juniori C Etapa 12
27-11-2017
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 11
19-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 10
11-11-2017
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 9
02-11-2017
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 8
27-10-2017
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 7
19-10-2017
LPS Bihor I
Juniori C Etapa 6
14-10-2017
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 5
04-10-2017
ACS Luceafărul Oradea
Juniori C Etapa 4
30-09-2017
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 3
23-09-2017
CS Soimii Oradea
Juniori C Etapa 1
09-09-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 30
24-05-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 29
18-05-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 28
14-05-2018
CSO Ştei
Juniori D Etapa 27
04-05-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 26
26-04-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 25
21-04-2018
CSM Oradea
Juniori D Etapa 24
19-04-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 23
14-04-2018
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 21
04-04-2018
CSS Salonta
Juniori D Etapa 20
30-03-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 19
12-04-2018
CS Viitorul Marghita
Juniori D Etapa 18
16-03-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 17
24-04-2018
Viitorul Oradea Rosu
Juniori D Etapa 16
29-11-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 15
23-11-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 14
17-11-2017
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 13
10-11-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 12
04-11-2017
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Etapa 11
01-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 10
19-10-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 9
14-10-2017
LPS Bihor I
Juniori D Etapa 8
07-10-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 6
27-09-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 5
22-09-2017
LPS Bihor III
Juniori D Etapa 4
16-09-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 3
13-09-2017
CS Soimii Oradea
Juniori D Etapa 2
08-09-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 1
03-09-2017
Viitorul Oradea Negru
Juniori E Etapa 30
11-05-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 29
09-05-2018
AS Sportul 2008 Oradea
Juniori E Etapa 28
07-05-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 27
27-04-2018
CS Viitorul Marghita
Juniori E Etapa 26
20-04-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 25
19-04-2018
LPS Bihor II
Juniori E Etapa 24
14-04-2018
ACS Luceafărul Oradea
Juniori E Etapa 23
05-04-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 22
04-04-2018
CSS Salonta
Juniori E Etapa 21
30-03-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 20
12-04-2018
CS Bihorul Beius
Juniori E Etapa 19
19-03-2018
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 18
24-04-2018
CS Phoenix Diosig
Juniori E Etapa 17
07-12-2017
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 16
22-11-2017
CS Atletic Oradea
Juniori E Etapa 15
17-11-2017
LPS Bihor I
Juniori E Etapa 14
13-11-2017
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 13
04-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 12
28-10-2017
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 11
23-10-2017
Viitorul Oradea Rosu
Juniori E Etapa 10
16-10-2017
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 9
07-10-2017
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 8
30-09-2017
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Etapa 7
27-09-2017
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 6
22-09-2017
LPS Bihor III
Juniori E Etapa 5
18-09-2017
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 4
13-09-2017
CSM Oradea
Juniori E Etapa 3
09-09-2017
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 2
06-09-2017
CS Soimii Oradea
Juniori E Etapa 1
03-09-2017
CSC Sânmartin
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 5
23-05-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 4
25-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
11-04-2018
CS Viitorul Borş
Observatii: Meciul se dispută pe Stadionul Comunal din Borș
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
28-03-2018
CSC Sânmartin
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe