Informari si comunicate
14-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene"

Duminică, 18 noiembrie, de la ora 10.00, pe terenul sintetic de la Stadionul "Iuliu Bodola" este programată faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene".

detalii...
07-11-2018
Buletin informativ nr. 11 sezon 2018-2019

Deciziile Comisie de Disciplină din data de 6 noiembrie 2018.

detalii...
07-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola"

La faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola", rezervată copiilor născuți în anul 2009 și mai tineri, s-au înscris șase echipe, repartizate prin tragere la sorți în două serii.

detalii...
05-11-2018
Modificare locatie si ora incepere sedinte saptamanale

Incepand cu 8.11.2018 se modifica locatia sedintelor saptamanale.

detalii...
01-11-2018
Buletin informativ nr. 10 sezon 2018/2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 30 octombrie.

detalii...
31-10-2018
Înscrieri la Interliga de Iarnă - "Gheorghe Ola" și "Gheorghe Ene"

AJF Bihor va organiza faza județeană a Interligii de Iarnă - Gheorghe Ola (copii născuți în 2009 și mai tineri) și Gheorghe Ene (copii născuți în 2010 și mai tineri).

detalii...
25-10-2018
Se modifica ora de incepere a antrenamentelor

Ora de incepere a antrenamentelor in zilele de marti...

detalii...
24-10-2018
Buletin informativ nr. 9 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 23.10.2018.

detalii...
17-10-2018
Buletin informativ nr. 8 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 16.10.2018.

detalii...
12-10-2018
Program si arbitrii Interliga - etapa 3 Marghita

Duminică, 14.10.2018, la Marghita va avea loc o nouă etapă din cadrul Interligii Naționale de Fotbal. Gazda turneului va fi CS Viitorul Marghita.

detalii...
toate comunicatele

Crişul Aleşd


Crişul Aleşd

Localitatea Aleşd

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Culori Alb-Albastru
Teren Crişul / Aleşd ( 800 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 11 10 1 0 33-9 31p +19
2ACS CAO 1910 Oradea1282238-1026p+8
3 Unirea Embrak Livada 11 7 2 2 26-13 23p +8
4CS Viitorul Borş1162330-1220p+2
5 Clubul Sportiv Oşorhei 12 6 2 4 25-18 20p +2
6CS Unirea Valea lui Mihai1162324-2520p+2
7 CSC Crişul Sântandrei 11 6 1 4 16-12 19p +1
8CS Diosig Bihardioszeg1151522-2016p+1
9 CSM Olimpia Salonta 11 5 0 6 12-17 15p -3
10FC Universitatea Oradea1142520-1714p-4
11 CS Bihorul Beius 11 3 3 5 9-17 12p -3
12CS Săcueni1223714-269p-12
13 Crişul Aleşd 11 2 0 9 16-34 6p -9
14CS Mădăras112099-376p-12
15 CSO Ştei 11 1 1 9 6-33 4p -11
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abrudan Cosmin Dănuț 16-04-2004 30486
2 Agrina Casian Florian 06-11-2002 29777
3 Ardelean Bogdan 30952
4 Ardelean Bogdan Mihai 14-03-2011 32279
5 Ardelean Denis Bogdan 18-09-2007 32281
6 Ardelean Stefan Eduard 18-09-2007 32282
7 Baboi Emanuel 30084
8 Balogh Claudiu 18-08-1996 29450
9 Balogh Gabriel 30976
10 Balogh Iosif Sebastian 29-11-1994 26342
11 Bara George Bogdan 22-03-2008 32268
12 Bartha Eduard 08-08-2009 32271
13 Batari Adrian Iosif 03-05-2000 31673
14 Bârţan Raul George 11-08-2009 32342
15 Biber Laurențiu 02-06-1995 26445
16 Blahuta Alexandru 30954
17 Blahuţa Luca Andrei 10-03-2009 32339
18 Blaj Dalin 06-07-2003 30080
19 Boca Alin Andrei 24-07-1996 29677
20 Bochiș Răzvan 24-10-1998 30016
21 Bodiuț Mădălin 28-01-1990 22767
22 Boier Andrei 02-08-2003 29297
23 Boloș Răzvan Ionuț 30083
24 Bozga Raul 11-08-1999 29317
25 Brândaș Flaviu 02-02-2002 30637
26 Brumar Darius George 24-06-2010 32278
27 Bucsias Levente 30955
28 Burlău Rareş 04-11-2002 30085
29 Cacuci Răzvan 19-08-2004 32333
30 Chiș Adrian 01-07-1993 21809
31 Ciubotariu Raul 31046
32 Ciursaș Cosmin Ionuț 17-06-1989 20118
33 Corpaș Alex Paul 12-07-1992 20595
34 Coste Ovidiu-Bogdan 21-03-1986 17852
35 Crăciune Vlad Flavius 11-05-2002 31741
36 Cubalac Marian 30979
37 Cuc Cătălin 24-11-2002 29299
38 Cătană Andrei 06-10-1993 22762
39 Dejeu Alin 31-10-1993 22972
40 Dobrea Nicolae Dumitru 08-10-2007 32423
41 Dobrin Andrei 28-07-2002 29510
42 Dordea Sergiu 30-01-2001 29298
43 Dumiter Călin Marius 06-09-1987 18251
44 Edveș Beniamin David 15-02-2001 31179
45 Edveș Mădălin 28-08-1997 29464
46 Șchiop Darius 06-12-1999 24917
47 Șoit Răzvan 26-08-1990 22502
48 Șugar Samuel 12-09-2009
49 Țîrtea Sebastian 22-12-1997 29685
50 Țirtea Ovidiu 05-03-1994 22768
51 Fechete Paul 30981
52 Fekete Petru 31679/A
53 Fogarași Bogdan 29305
54 Fogarasi Ciprian 26-05-1976 324
55 Fogarasi Ciprian Anton 04-11-2009 32276
56 Fora Andrei 01-02-1985 21110
57 Franciak Maximilian 29311
58 Gabrian Alexandru 29293
59 Gaspar Eduard george 05-02-2001 30472
60 Gavrilaș Denis Marian 15-08-2007 32283
61 Gavriluț Raul 21-02-1998 29118
62 Gheorghe David Ionuț 23-07-1992 29503
63 Gherman Rares Cristian 15-03-2007 32284
64 Ghilea Șerban 02-09-2006 31676
65 Gordan Vlăduţ Alexandru 21-03-1999 30589
66 Groze Luca Vlad 30-03-2009 32273
67 Gubics Marius Cristian 10-08-1999 26893
68 Gustavici Serban Mihai 12-05-2010 32269
69 Haiduc Lucas Gabriel 28-03-2011 32340
70 Hidiș Eusebiu Vlad 15-01-2002 31674
71 Horvath Adrian 20-08-2000 29296
72 Iablonic Andrei Marian 28-03-1996 29128
73 Ianc Laurenţiu 10-08-2001 29301
74 Igna Cristian Sorin 20-11-2002 30470
75 Iosif Marc Emanuel 29308
76 Junc Gabriel Marius 16-03-1997 29524
77 Jurca Răyvan Marian 07-01-2002 30511
78 Jurji Nicolae Cătălin 18-03-2001 29295
79 Kubalak Miroslav 29-07-1996 29091
80 Lașac Zdenko 10-09-1998 25819
81 Lawal Muhammed 16-02-1994 29225
82 Lazăr Ronald Nicolas 06-03-1999 26654
83 Leonescu Bogdan 30830
84 Lingurar Viorel 13-04-1996 26462
85 Madar Andrei Mihai 24-07-2006 30978
86 Madar Mircea 04-07-1985 17738
87 Manci Vlad Andrei 08-08-2011 32332
88 Maruşca Daian Florin 25-03-2000 30951
89 Mate Bendoni Raul 30977
90 Matei Ștefan 02-04-1999 29259
91 Matiu Raul Andrei 26-11-2009 32338
92 Mîndrilă Sebastian 25-03-1997 25142
93 Modog Octavian 21-08-2009 32277
94 Modog Raul George 25-04-2007 32343
95 Moldovan Darius 12-09-2000 28045
96 Motoșan Adelin 22-07-2002 30072
97 Motoşan Casian Cristian 27-12-2009 32336
98 Mundrucz Carlos 31677
99 Mureșan David 21-08-1997 24936
100 Murguly Răzvan beniamin 30-07-2006 30975
101 Măgui Marius 27-03-1985 26394
102 Măgui Răzvan 16-12-2004 30980
103 Mărghitaș Dan 22-04-1990 26680
104 Negoiță Florin Ionuț 21-03-2004 31678
105 Odum Samuel Chidera 12-12-1991 29231
106 Opre Ionuţ Alexandru 04-08-2001 32396
107 Pașcalău Ionuț 26-06-1999 29262
108 Pali Andrei Gabriel 10-11-2002 29790
109 Pascar Raul Ionuţ 23-11-2001 299939
110 Pavel Șerban Cristian 23-01-2002 29654
111 Pârcălab Sergiu 30982
112 Peșteleu Raul Andrei 25-05-1999 29527
113 Petruţ Sebastian Florin 27-06-2006 32371
114 Pintea Elisei 30956
115 Pop Sergiu Ionut 08-08-1990 6554
116 Popa Beniamin 03-08-1998 29687
117 Popuț Bogdan 30953
118 Precup Robert 09-11-1997 24915
119 Prodan Bradea Raul 16-10-2006 32344
120 Pușcău Tudor 13-08-2003 29310
121 Puriș Răzvan Florin 18-02-1998 29688
122 Randisz Paul Viorel 11-08-1997 29602
123 Ruje Tudor Andrei 16-10-2006 32280
124 Rus Sebastian 24-11-1991 25751
125 Ruszka Roland 30-06-2001 30082
126 Secară Mădălin 31-10-1996 24919
127 Seghedi Bogdan Florin 22-05-1998 29601
128 Seica Andrei 20-07-2007 32331
129 Simionaș Bogdan 31210
130 Sivoc Ioan 20-07-1995 27623
131 Suciu Constantin Rafael 26-02-2005 32334
132 Tarcea Modog Robert Cristian 13-11-2008 32337
133 Tinc Dan 03-03-1994 27621
134 Titis Vlad Mihai 11-07-2009 32272
135 Toderaș Paul 18-01-1996 26667
136 Todoș Efraim 30586
137 Tuș Claudiu 09-05-2003 30075
138 Turcuș Adrian 30680
139 Tătar Laurențiu 19-12-2003 29851
140 Valicsek Alexandru 19-10-2008 32335
141 Vardai Hunor Attila 29-12-2008 32341
142 Varga Adrian 05-10-1986 23261
143 Varga Alexandru Florin 22-10-1997 29686
144 Varga Daniel 14-03-1992 22006
145 Vențel Ioan David 07-01-1999 29665
146 Vențel Onisim 17-02-1997 26465
147 Venter Emil Claudiu 30833
148 Şopalcă Doru 12-12-2000 30512
149 Ţiburcă Andrei 22-11-2002 29312
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
10-11-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
03-11-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
27-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
13-10-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
06-10-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
29-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
15-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
01-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
25-08-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
10-11-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
03-11-2018
Crişul Aleşd
Observatii: Meciul se dispută pe terenul II
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
27-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
13-10-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
06-10-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
29-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
15-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
01-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2018
Crişul Aleşd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 10
14-09-2018
Crişul Aleşd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 9
01-10-2018
Foresta Tileagd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 8
30-09-2018
Crişul Aleşd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 7
08-10-2018
CS Atletic Oradea
Observatii: Se reprogrameaza
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 5
27-09-2018
LPS Bihor I
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 4
03-10-2018
Crişul Aleşd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 3
07-10-2018
LPS Bihor II
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 2
02-10-2018
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 11
09-11-2018
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 10
02-11-2018
CSS Salonta
Observatii: NU SE DISPUTA!!!
Juniori D Seria 2 Etapa 9
26-10-2018
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 8
19-10-2018
CS Bihorul Beius
Juniori D Seria 2 Etapa 7
12-10-2018
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 6
05-10-2018
Sporting Lugaş
Juniori D Seria 2 Etapa 5
28-09-2018
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 4
21-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 3
14-09-2018
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 2
07-09-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 1
31-08-2018
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 2 Etapa 11
10-11-2018
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 2 Etapa 10
02-11-2018
Viitorul Oradea Negru
Juniori E Seria 2 Etapa 9
26-10-2018
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 2 Etapa 8
19-10-2018
CSM Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 7
13-10-2018
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 2 Etapa 6
05-10-2018
LPS Bihor II
Juniori E Seria 2 Etapa 5
28-09-2018
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 2 Etapa 4
21-09-2018
CSS Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 3
15-09-2018
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 2 Etapa 2
07-09-2018
CF Liberty Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 1
31-08-2018
Crişul Aleşd
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe