Informari si comunicate
19-09-2018
Buletin informativ nr. 4 din 19 septembrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 18 septembrie.

detalii...
13-09-2018
Buletin informativ nr. 3 din 13 septembrie

Deciziile luate de Comisia de Disciplin[ din data de 11 septembrie.

detalii...
13-09-2018
Teste fizice arbitri lot judetean

Marti 18.09.2018 ora 17:00 (startul probelor) la Universitate ...

detalii...
06-09-2018
Buletin informativ nr. 2 din 6 septembrie

Decizii ale Comisiei de Disciplină după etapa a doua din Liga 4 și Liga 5.

detalii...
05-09-2018
Modificare locatie sedinta 6.09.2018

Amanare lectie practica, sedinta se tine in locatia obisnuita, amfiteatru...

detalii...
30-08-2018
Buletin informativ nr. 1 sezon 2018-2019. Update

Programarea jocurilor din etapa a 2-a a Ligii a 4-a si Ligii a 5-a, respectiv a rundei inaugurale la juniori, C, D si E.

detalii...
28-08-2018
Debutează și campionatele de juniori

Începând de joi, 30 august 2018, la nivelul județului Bihor vor debuta campionatele de juniori organizate de AJF Bihor.

detalii...
24-08-2018
Faza a III-a a Cupei României în 5 septembrie

Cele 16 echipe calificate în turul III judeţean al Cupei României au fost împerecheate şi se vor duela în 5 septembrie.

detalii...
23-08-2018
Liga 4 si Liga 5, la startul sezonului 2018-2019

Vineri va debuta ediția 2018-2019 a Campionatelor de seniori organizate de AJF Bihor. În primul joc al Ligii a 4-a se vor duela CSO Ștei și Crișul Sântandrei.

detalii...
22-08-2018
Retestare teoretica joi 23.08.2018

Lista arbitrilor care vor sustine retestarea teoretica

detalii...
toate comunicatele

CSO Ştei


CSO Ştei

Localitatea Ştei

Informatii generale
Teren Minerul / Ştei ( 800 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 4 4 0 0 10-2 12p +6
2Unirea Embrak Livada43109-310p+4
3 CS Mădăras 4 3 0 1 14-10 9p +3
4CS Bihorul Beius42203-18p+2
5 ACS CAO 1910 Oradea 4 2 1 1 16-3 7p +1
6CS Diosig Bihardioszeg421113-67p+1
7 CS Viitorul Borş 4 2 0 2 14-7 6p 0
8CSC Crişul Sântandrei42026-56p0
9 Clubul Sportiv Oşorhei 4 2 0 2 7-7 6p 0
10CSM Olimpia Salonta42025-66p0
11 CS Unirea Valea lui Mihai 4 2 0 2 6-11 6p 0
12FC Universitatea Oradea41124-54p-2
13 Crişul Aleşd 4 1 0 3 5-9 3p -3
14CS Săcueni40134-121p-5
15 CSO Ştei 4 0 1 3 0-16 1p -5
16CSC Dacia Gepiu40044-170p-6
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Balaj Octavian Sandu 03-05-1971 13725
2 Bat Andrei 30-07-1996 22016
3 Berce Rareș 27-05-2003 30338
4 Bilă Cristian 16-09-2006 30547
5 Blig Alexandru Bogdan 16-11-1998 26426
6 Boc Rareș Florin 21-01-2002 30300
7 Bogdan Andrei Vasile 19-01-1989 22179
8 Bogdan Livius 16124
9 Borza George 21-04-1997 27008
10 Bota George 31532
11 Botan Mădălin Dorin 10-07-2000 29578
12 Brie Matei 03-08-2005 30546
13 Bușe Alexandru 12-07-1998 26272
14 Buha Ienciu Darius 13-11-1993 26779
15 Bulcău Adrian Ionuț 27-11-1993 27009
16 Ciobriș George 29-07-1990 20986
17 Cioflan Tudor 12-06-2003 30337
18 Ciuciu Andrei Alexandru 18-12-2000 29996
19 Ciuciu Bogdan 27-11-2004 30331
20 Clepcea Alex 31538
21 Cocoș George 16-02-2000 29026
22 Coldea Marius Daniel 01-11-1998 28059
23 Condure Bogdan 30764
24 Corcheș Gabriel Dragoș 28-04-1997 29746
25 Cupa David Andrei 05-07-2001
26 Deliman Dragoș 31541
27 Deliman Ionuț 26-08-2003 29454
28 Deneș Alexandru Dragoș 02-09-1998 27801
29 Deva Virgil Adrian 06-04-1995 26169
30 Dobânda Cătălin Andrei 05-08-2005 29995
31 Dobândă Cristian Florin 05-02-2002 27807
32 Duma Răzvan Cătălin 22-03-1997 26427
33 Dumbrăveanu Adrian 02-03-1988 26769
34 Dumuța Bieniamin 24-10-1982 26173
35 Dumuța George 31549
36 Ștefan Cristian 04-04-1991 20138
37 Ștefan Paul Valentin 11-06-1997 26271
38 Fofiu Marius 30758
39 Fofiu Raul 01-05-1982 27132
40 Fărcuța Andrei 31534
41 Galea Adrian Cătălin 22-09-2000 27084
42 Gavriș Daniel Alexandru 09-06-1996 23287
43 Gavriş Ionuţ Paul 07-05-2002 30767
44 Gemănariu Adrian 01-03-1997 27233
45 Gheban Dacian Alin 13-06-2002 30545
46 Gruie Andrei 02-12-1988 23774
47 Haica Gheorghe Mădălin 17-05-1986 18281
48 Haica Valentin Florin 31535
49 Herle Kevin 31537
50 Ienciu Claudiu Paul 30766/A
51 Iștfan Alexey 31546
52 Ilie Andrei 30760
53 Jude Eduard 30762
54 Jurcă George Viorel 27-05-1997 26171
55 Laza Gabriel Florin 20-03-1996 26423
56 Laza Ioan Florin 30-08-1999 26892
57 Lazea Ciprian Vasile 15-12-1987 19826
58 Leicu Lucian Augustin 30765
59 Luca Paul Alin 14-04-1997 15239
60 Lucaciu Răzvan Andrei 27-10-2002 30332
61 Mariş Giulian Mike Pablo 19-06-2005 30768
62 Matei Marius Vasile 28-12-1981 16901
63 Moș Andrei 31574/A
64 Molnar David 31531
65 Moruț Alex 31536
66 Moza Renato 25-11-1999 29574
67 Negrea David 30759
68 Norocea Marius 08-06-2000 26274
69 Oncică Ionuț 27800
70 Pantea Ioan 08-06-2000 26067
71 Pantea Paul Samuel 08-07-2000 26066
72 Pap Vlad Alexandru 28-09-1990 27225
73 Paşca Ovidiu Florin 04-05-1990 57586
74 Pele Daniel 23-10-1996 23022
75 Pele Dragoș Renaldo 07-11-1996 26425
76 Pele Răzvan 31540
77 Pelle Fordon Rareș Alin 10-07-1999 29998
78 Peter Rafael 12-01-2004 31153
79 Pirtea Raul 08-10-1992 26734
80 Plisco George 23-11-2002 30334
81 Plisco Olimpiu Cristian 08-02-1999 27777
82 Popa Ciprian Răzvan 30-07-1996 26074
83 Popa Florin Eugen 26-03-1996 23285
84 Popa Gabriel Alex 04-03-2001 31705
85 Popescu Dan Iulian 17-04-2002 29751
86 Raț Alexandru Cătălin 07-10-1989 18717
87 Simedre Cătălin Antonie 13-07-2000 29747
88 Simoc Paul 06-03-2003 30339
89 Sora Alexandru Cătălin 24-01-1996 23024
90 Stoian Cosmin Alexandru 16-12-1998 29572
91 Tat Adrian 21-10-1987 20819
92 Teaha Vlad Rareș 27805
93 Toma Andrei Nicolae 24-12-1994 24012
94 Toma Paul Ionuţ 25-10-2001 31706
95 Tomșe Ionuț 29575
96 Torok Paul 14-03-2002 30336
97 Torok Robert 27082
98 Tuduc Rareș 03-10-2004 30333
99 Tuduce Sebastian 03-07-1992 25832
100 Varga Paul Cristian 19-09-2001 29749
101 Voit George 24-04-2003 29750
102 Văduva Paul 31548
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
05-09-2018
CS Bihorul Beius
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
15-09-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
01-09-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
24-08-2018
CSC Crişul Sântandrei
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
15-09-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
01-09-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
24-08-2018
CSC Crişul Sântandrei
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 4
06-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 3
31-08-2018
CSO Ştei
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 1
14-09-2018
CSO Ştei
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe