Informari si comunicate
24-05-2018
Buletin informativ nr. 25

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 22.05.2018.

detalii...
17-05-2018
Buletin informativ nr. 24

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 15 mai 2018.

detalii...
15-05-2018
Antrenament practic - AMANAT - sedinta incepe mai repede

S-a amanat lectia practica din cauza conditiilor meteo.

detalii...
11-05-2018
Curs de perfectionare antrenori

Luni 14.05.2018, la Arad va avea loc un curs de perfectionare antrenori la Arad pentru posesorii de Licenta A si B.

detalii...
11-05-2018
Buletin informativ nr. 23

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 8.05.2018.

detalii...
09-05-2018
Joc reprogramat in Cupa Romaniei

Semifinala dintre CSC Sinmartin si Unirea Valea lui Mihai va avea loc pe data de 23.05.2018, orele 17.00.

detalii...
04-05-2018
Buletin informativ nr. 22

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 3 mai 2018.

detalii...
30-04-2018
Ședința Comisiei de Disciplină, în 3 mai!

În această săptămână, ședința Comisiei de Disciplină din cadrul AJF Bihor va fi programată mai târziu decât în mod obișnuit, datorită faptului că 1 mai este zi nelucrătoare.

detalii...
26-04-2018
Buletin informativ nr. 21

Decizii luate de Comisia de Disciplina a AJF Bihor in sedinta din 24 aprilie si 26 aprilie 2018.

detalii...
23-04-2018
toate comunicatele


Popa Emil Dănuţ

Media 0 din 0 voturi

CAO 1910 Oradea


Data nasterii: 25-10-1985
Tata: Daniel
Mama: Dorina
Locul nasterii: Oradea
Judet: Bihor
Nr. carnet de legitimare: L2180

Goluri inscrise in sezonul actual: 0

Autogoluri inscrise in sezonul actual: 0

CARTONASE: 0

ISTORIC JUCATOR:
Data primei legitimari: 1997-05-01
CAO 1910 Oradea din 2017-08-01 definitiv
CS Diosig Bihardioszeg pana in 2017-08-01
FC Bihor Oradea 01.05.1997
AS Blănuri Oradea 09.08.1999
AS FC Arcadia Oradea 20.01.2000
FC Bihor Oradea 30.08.2001
CS FC Oradea 13.05.2002
Petrom Abram 01.03.2004-20.06.2004
Locadin Ţeţchea 01.08.2004-30.07.2006
CF Bihorul Beiuş 04.02.2005-30.07.2006
Locadin Ţeţchea 10.08.2006
Inter Aştileu 06.03.2008-15.06-2008
Unirea Valea lui Mihai 01.08.2008-30.06.2011
Bioland Paleu 03.02.2010
Unirea Valea lui Mihai 15.03.2010-30.06.2011
Unirea Valea lui Mihai 17.08.2011
Kinder Junior Oradea 09.03.2012-30.06.2012
Kinder Junior Oradea 16.08.2012
CSC Sântandrei 18.08.2014
CS Diosig Bihardioszeg 27.01.2015
FC Hidişel 25.02.2016
CS Diosig Bihardioszeg 14.07.2016-30.06.2017
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe