Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

FC Rușanu

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 1999-2000 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 LPS Mircea Eliade 30 29 0 1 186-20 87p +42
2CS Concordia Chiajna302433215-1375p+30
3 AFC Rapid 30 24 2 4 190-41 74p +29
4ASC Juventus București302424166-1874p+29
5 FC Rușanu 30 18 1 11 83-72 55p +10
6CS Otopeni301631197-6751p+6
7 AFC Asalt 30 15 4 11 99-78 49p +4
8ACS Prosport Football Academy3015411105-10749p+4
9 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 30 13 0 17 70-145 39p -6
10AS Carmen București 1937301221669-10538p-7
11 ASS Elie Radu 30 10 1 19 81-126 31p -14
12AFC Vis de București29812051-8225p-17
13 AS Tricolor Footbal Club 30 7 0 23 52-154 21p -24
14AS Olimpic30632156-16721p-24
15 CS Milanneto 29 2 2 25 20-102 8p -37
16CS Cadet30202828-2716p-39

Observatii: Echipa ASC Juventus s-a clasat pe locul 3 datorita rezultatelor meciurilor directe.
* Echipa AFC Vis de București s-a retras din competiție și va pierde toate jocurile din retur cu 0-3.
** Echipa CS Milanneto a fost exclusă din competiție și va pierde toate jocurile din retur cu 0-3.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Agopian Haig Artin 05-12-2002 30838
2 Albisoru Donatelo 31-10-1999 42084
3 Anghel Alexandru-Cristian 11-09-2001 24980
4 Anton George-Ionut 24-04-2001 24937
5 Atomei Bogdan-Andrei 14-04-2001 27178
6 Avadani Laurentiu-Marian 26-02-2004 30914
7 Badea Petrisor Valentin 25-0-1998 200115
8 Brinza Marius Alexandru 02-09-1999 20786
9 Buta Sergiu Florin 15-03-1994
10 CATRINOIU MIHAI CRISTIAN 01-08-1998 20926
11 CAZACU ALBERT - CLAUDIU 26-01-1998 21479
12 CHIRITA CLAUDIU DANIEL 16-05-1999 26185
13 Coman Alin Constantin 20-05-1998 25489
14 Condica Mihai 09-07-1998 24021
15 Costache Mario Giani 27-02-2003 42187
16 DOBRE CONSTANTIN LEONARD 04-06-2003 28274
17 Dobrica Adiran Ilie 17-01-2002 25397
18 Grigore Stefan 05-06-2003 42756
19 ISTRATE ANDREI 23-07-2003 40566
20 IVAN MIHAI 29-07-1999 27180
21 JECU CLADUDIU IONUT VALENTIN 08-04-2000 28513
22 LICA ANDREI RARES 03-08-2003 42044
23 LUPA COSTEL ANDREI 26-11-2000 23267
24 MARIN ANDREI CATALIN 20-06-2003 30217
25 MEDELEANU MIHAIL 29-08-2000 42038
26 MELINTESCU ANDREI CONSTANTIN 24-03-1998 24984
27 MIHAILESCU STEFAN 27-09-2003 40953-
28 MOISE ALEXANDRU IONUT 29-01-2003 30337
29 MOISE GEORGE AURELIAN 18-11-2001 30336
30 MOISE ROBERT MIHAI 25-03-1999 41584-
31 NICOLAE MIHNEA CRISTIAN 22-12-2003 29228
32 PLETEA MIHAI MARIAN 23-04-2008 21752
33 Puscasu Florin
34 ROSCAN COSTIN STEFAN 27-12-2001 29163
35 SANDU MARIUS 02-07-1999 21148*
36 TOMA MARIUS STEFAN 08-05-2001 40958*
37 VANDERTY STEFAN RICHARD 27-06-2002 26562
38 VARDIANU ANDREI GABRIEL 23-07-2003 40390
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 1999-2000 Etapa 34
02-06-2018
ASC Juventus București
Grupa 1999-2000 Etapa 33
26-05-2018
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 32
22-05-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 1999-2000 Etapa 31
19-05-2018
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 30
15-05-2018
CS Milanneto
Grupa 1999-2000 Etapa 29
12-05-2018
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 28
05-05-2018
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 27
28-04-2018
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 25
21-04-2018
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 23
AS Tricolor Footbal Club
Grupa 1999-2000 Etapa 22
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 21
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 20
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 19
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 18
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 17
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 16
AFC Asalt
Grupa 1999-2000 Etapa 15
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 14
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 13
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 12
AFC Vis de București
Grupa 1999-2000 Etapa 11
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 10
ASS Elie Radu
Grupa 1999-2000 Etapa 8
07-10-2017
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 6
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 5
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 4
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 3
AFC Rapid
Grupa 1999-2000 Etapa 2
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 1
AS Carmen București 1937
Grupa 2002 Etapa 34
02-06-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 33
29-05-2018
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 31
22-05-2018
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 30
19-05-2018
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2002 Etapa 29
12-05-2018
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 28
08-05-2018
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 27
05-05-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 26
28-04-2018
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 25
21-04-2018
AS Nefele Sports
Grupa 2002 Etapa 24
14-04-2018
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 23
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 22
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 21
CSA Steaua
Grupa 2002 Etapa 20
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 18
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 17
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 16
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 15
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 14
ACS Sport Team
Grupa 2002 Etapa 13
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 12
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 11
ASC Juventus București
Grupa 2002 Etapa 10
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 9
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 8
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 7
CSS 1
Grupa 2002 Etapa 6
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 5
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2002 Etapa 4
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 3
AS Voința Buftea
Grupa 2002 Etapa 2
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 1
SC FC Sportul Studențesc SA
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 26
09-06-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 25
02-06-2018
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 23
19-05-2018
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 22
12-05-2018
AS Academia Rapid
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 21
05-05-2018
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 20
28-04-2018
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 19
21-04-2018
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 18
ACS Elite Football Academy 2
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 17
CS Progresul București 2005
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 16
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 15
ACS Pro Team
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 14
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 13
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 12
CS Delcea Fotbal Team
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 10
AS Nefele Sports
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 9
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 8
CS TC Champion
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 7
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 6
AFC Viitorul
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 5
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 4
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 3
ACS Juniorul 2014
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 2
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 1
AFC Inter Bucharest
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta