Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

CS Electroaparataj

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 2002 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 SC Fotbal Club FCSB SA 34 32 1 1 207-26 97p +46
2CS Concordia Chiajna343022198-1992p+41
3 AS Nefele Sports 34 25 3 6 104-38 78p +27
4ACS Sport Team3422210130-4968p+17
5 AFC Progresul 1944 Spartac 34 22 1 11 103-75 67p +16
6CSA Steaua342059100-3565p+14
7 ASC Juventus București 34 20 4 10 114-38 64p +13
8AS Olimpic342011392-7561p+10
9 LPS Mircea Eliade 34 17 2 15 70-87 53p +2
10AS Voința Buftea341411973-9543p-8
11 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 34 13 4 17 65-90 43p -8
12CS Electroaparataj341202253-12036p-15
13 CS Cautis Steaua Sudului 32 11 0 21 69-93 33p -15
14Palatul Național al Copiilor341022237-12532p-19
15 SC FC Sportul Studențesc SA 34 6 2 26 33-106 20p -31
16FC Rușanu32612535-8919p-26
17 CSS 1 34 6 1 27 49-200 19p -32
18CS AS Real New32103113-1853p-48

Observatii: * Echipele CS Cautis Steaua Sudului, CS AS Real New si FC Rușanu s-au retras din competiție și vor pierde toate jocurile din retur cu 0-3;
** Echipele AS Carmen București 1937 și ACS Prosport Football Academy s-au înscris în competiție din retur și vor evolua fără a acumula puncte in clasament.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Marius Antoniu 06-08-1984 21795
2 Alexandru George 22-04-1986 14607
3 Alexandru Valentin Dumitru 25-12-1988 30320
4 Anghelescu Valentin 30-07-1987 30474
5 Baicu Marian 09-09-1979 19755
6 Bobirica Leonrard Nicu 11-01-1992 13428
7 Busca Anghelus Mihai 25-02-1986
8 Busca Mihai Anghelus 25-02-1986 15389
9 Cadar Catalin 09-05-1990 3641
10 Calin Augustin 01-08-1980 30226
11 Ciorcila Marius 19-11-1982 26151
12 Cocos Cristian Catalin 17-11-1984 26710
13 Condea Andrei Marian 30-04-1988 40904
14 Constantinescu Philippe 18-12-1987 11252
15 Costache Bogdan Alexandru 12-02-1994 18148
16 Dinca Ioan George 17-12-1989 42148
17 Dragomir Florin 25-11-1985 28500
18 Dumitru Dumitru 30-01-1976 4131
19 Ferastrau Ionut Razvan 15-11-1986 28604
20 Ionita Ion 09-09-1984 30184
21 Ivan Bogdan 02-06-1997 42332
22 Leahu Lucian Mihai 05-02-1988 42330
23 LUNGU ANDREI CATALIN 20-11-1991 15672
24 Marin Gabriel 21-8-1984 30128
25 Marinescu Mihai 17-11-1993 11325
26 Mirea Dan Stefan 20-01-1971 2883
27 MITRICA MARIUS IONUT 07-02-1985 17879
28 Nedelea Dan 09-04-1979 40903
29 Pristolian Victor Mihai 14-02-1986 41434*
30 Rauta Cristian 27-03-1980 16550
31 Serban Gabriel 19-08-1988 5946
32 STAN PETRICA 14-06-1990 30187*
33 Taerel Gigi Marcel 31-06-1972 30130
34 Tecaru Paul Valentin 31-10-1986 A28819
35 Tiganila Alexandru Cristian 12-07-1987 25099
36 Tudor Radu 12-03-1967 18481
37 Tudoran Laurentiu Paul 18-08-1984 28061
38 Verescu Catalin Iulian 14-03-1979 42331
39 Zaharia Andrei Alin 21-12-1989 15097
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 2002 Etapa 34
02-06-2018
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 33
29-05-2018
ACS Sport Team
Grupa 2002 Etapa 32
26-05-2018
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 31
22-05-2018
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2002 Etapa 30
19-05-2018
CSA Steaua
Grupa 2002 Etapa 29
12-05-2018
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 28
08-05-2018
AS Voința Buftea
Grupa 2002 Etapa 27
05-05-2018
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 26
28-04-2018
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 2002 Etapa 25
21-04-2018
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 24
14-04-2018
SC FC Sportul Studențesc SA
Grupa 2002 Etapa 23
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 22
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 21
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 20
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 19
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 18
CS AS Real New
Grupa 2002 Etapa 17
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 16
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 15
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2002 Etapa 14
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 13
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 12
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 11
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 10
ASC Juventus București
Grupa 2002 Etapa 9
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 8
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 7
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 6
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 5
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 4
AS Nefele Sports
Grupa 2002 Etapa 3
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 2
CSS 1
Grupa 2002 Etapa 1
CS Electroaparataj
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta