Informari si comunicate
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

LPS Mircea Eliade

Localitatea Bucuresti

Informatii generale
Teren Lic. Mircea Eliade / Bucuresti
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 2002 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 SC Fotbal Club FCSB SA 34 32 1 1 207-26 97p +46
2CS Concordia Chiajna343022198-1992p+41
3 AS Nefele Sports 34 25 3 6 104-38 78p +27
4ACS Sport Team3422210130-4968p+17
5 AFC Progresul 1944 Spartac 34 22 1 11 103-75 67p +16
6CSA Steaua342059100-3565p+14
7 ASC Juventus București 34 20 4 10 114-38 64p +13
8AS Olimpic342011392-7561p+10
9 LPS Mircea Eliade 34 17 2 15 70-87 53p +2
10AS Voința Buftea341411973-9543p-8
11 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 34 13 4 17 65-90 43p -8
12CS Electroaparataj341202253-12036p-15
13 CS Cautis Steaua Sudului 32 11 0 21 69-93 33p -15
14Palatul Național al Copiilor341022237-12532p-19
15 SC FC Sportul Studențesc SA 34 6 2 26 33-106 20p -31
16FC Rușanu32612535-8919p-26
17 CSS 1 34 6 1 27 49-200 19p -32
18CS AS Real New32103113-1853p-48

Observatii: * Echipele CS Cautis Steaua Sudului, CS AS Real New si FC Rușanu s-au retras din competiție și vor pierde toate jocurile din retur cu 0-3;
** Echipele AS Carmen București 1937 și ACS Prosport Football Academy s-au înscris în competiție din retur și vor evolua fără a acumula puncte in clasament.

Competitii in care participa / a participat
Grupa 2002, 2018-2019
Grupa 2004, Elita, Seria 5, 2018-2019
Grupa 2005 - Seria 1, 2018-2019
Liga 4, 2018-2019
Grupa 2003 - Seria 2, 2018-2019
Grupa 2009 - Seria 1, 2018-2019
Grupa 2000-2001, 2018-2019
Cupa României - faza municipală, Șaisprezecimi, 2018-2019
Grupa 2004 - Seria 1, 2018-2019
Grupa 2002, 2017-2018
Liga 5, 2017-2018
Grupa 2003 Seria 1, 2017-2018
Grupa 2004 Seria 2, 2017-2018
Grupa 2001, 2017-2018
Grupa 1999-2000, 2017-2018
Copii si juniori 2000, 2016-2017
Copii si juniori 98/99 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori 2003 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori 2001 Seria 2, 2016-2017
Copii si juniori 2001 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori 2002 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori - Grupa 1997 - 1998, 2015-2016
Copii si juniori - Grupa 1999, 2015-2016
Copii si juniori - Grupa 2000 - seria 1, 2015-2016
Copii si juniori - Grupa 2001 - seria 1, 2015-2016
Copii si juniori - Grupa 2001 - seria 2, 2015-2016
Copii si Juniori, Juniori 2001 Seria I, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 1998, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2007 Seria I - Stud. Tei, 2014-2015 (din etapa 1) (pana in etapa 9)
Copii si Juniori, Juniori 2006 Seria IV - Gorjului, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2005 Seria I - Danilescu, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2004 Seria V - Dinamo, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2002 Seria III, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2002 Seria II, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2001 Seria II, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 1996-1997, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 1999 Seria II, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 1999 Seria III, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2003 Seria I - Juventus, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2004 Seria I - Dinamo, 2014-2015
Juniori, Juniori D (2001) Seria II, 2013-2014
Juniori, Juniori D (2001) Seria I, 2013-2014
Juniori, Juniori C (99) Seria III, 2013-2014
Juniori, Juniori B1 (98) Seria II, 2013-2014
Juniori, Juniori A1 (95-96), 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2002 III, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2002 IV, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2003 I, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2003 II, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2004 II, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2005 I, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2005 III, 2013-2014
Play - OFF, Play - Off 1999 Grupa B, 2013-2014
Minifotbal, 2002 I, 2012-2013
Minifotbal, 2003 I, 2012-2013
Minifotbal, 2003 II, 2012-2013
Minifotbal, 2004 I, 2012-2013
Minifotbal, 2005 I, 2012-2013
Minifotbal, 2005 II, 2012-2013
Copii si Juniori, 2001 I, 2012-2013
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Aguciu Cosmin Marian 13-01-2002 25424
2 Agurida Victor Cristian 05-09-2003 28438
3 Ahmed Razvan Aihsan 20-07-2006 40776
4 Alexandrescu Bogdan 10-05-1995 24072
5 Alexandru George Cristian 01-01-2003 27633
6 Andrei Ionut Vlad 03-05-1996 30683
7 Atomei Alexandru-andrei 29-11-2003 29766
8 Baboi Vlad Claudiu 17-08-2001 27050
9 Baciu Petru 04-01-2001 25420
10 Badea Alberto Alexandru 06-08-2002 20746
11 Badea Andrei-george 31-01-1999 23433
12 Badea Iulian-Marian 12-03-2000 24258
13 Balan Andrei Bogdan 29-03-2002 29568a
14 Birsan Alexandru Marius 12-09-1997 19916
15 Boangiu Laurentiu Vasile 15-06-1994 14139
16 Bobes Adrian Cristian 14-09-1997 42360
17 Botoaga Mihai Alexandru 23-07-2002 28521
18 Briceag Alin Ionut 23-11-1995 15266
19 Buciu Dumitru Puiu 08-01-1980 A30490
20 Bucur Andrei David 18-02-2006 41942
21 Bucurestiiu Puiu Dumitru 08-01-1980 30490
22 Bughe Alexandru Robert 24-03-1999 21191v
23 Bugheanu Alex Ionut 16-10-1995 30004
24 BURCA VALENTIN GABRIEL 13-07-2003 28022
25 Burduhoiu Eduard Orlando 09-09-2003 28540
26 Bustiuc Ion 15-02-1996 42226
27 Buzeteanu George 17-10-1998 39974
28 CALUGARU ROBERT - NICOLAE 24-11-1999 21199
29 Carlier Armando Mario 03-01-2002 25431
30 Carlier Kenzo Geany Florentin 18-09-2003 29236
31 Carp Antonio Cristian 04-10-2005 30392
32 Catana Denis - Alexandru 31-01-2005 40665
33 Cazacu Cristian Mihai 06-02-2001 25425
34 Chiticaru Theodor Gabriel 28-07-2002 25740
35 Cimpoesu Paul Georgian 04-07-2003 27637
36 Ciobanu Stefan Madalin 12-01-2000 27804C
37 Cisleanu Andrei- Razvan 18-01-2003 28539
38 Ciusleanu Patricik Rafael 25-06-2003 27634
39 Codreanu Mario Catalin 21-08-2004 40350
40 Colan Claudiu Florentin 09-02-2005 40502
41 Comanescu Andrei Catalin 14-12-1997 29081
42 Constantin Marian Sebastian 09-05-2001 C101
43 Costache Robert Gabriel 14-10-2005 30393
44 Costin George Tudor 30-03-2001 27043
45 Cristea Alexandru Stefan 20-05-2003 27631
46 Daixa Cristian-Marian 08-09-1995 30565 b
47 Daliran Hossein 26-11-1996 42392
48 Dan Razvan Andrei 18-08-2005 30552
49 DASCALU DAMIAN 27-09-2002 29322
50 David Paul Nicusor 19-09-2001 20749
51 Dinaci Cristian 29-04-1994 28237
52 Dinca Andrei Cristian 07-12-2003 28918
53 Dinica Cornel Mihai 22-03-1996 17872
54 Dinu Mihai Valentin 16-02-1995 19055
55 Dinu Vincenzo Marian 26-06-2003 28879a
56 Dobrin Cristian Stefan 04-06-2004 29121
57 Domnu Nicolas Eduard 24-02-1999 27534c
58 Dragu Andrei Florin 12-02-1996 30789
59 Dumitrache Catalin George 11-05-2004 29116
60 Dumitrache Roberto Andrei 05-08-1999 21187
61 Dumitru Alexandru Marian 05-23-1999 26468c
62 Dumitru Danut Batistuta 02-03-1996 40518
63 Dumitru Robert Lucian 10-11-2003 28915
64 Durbala Iulian Andrei 29-10-2011 27039
65 Enache Alberto Sile 18-09-1998 23486
66 Enache Alexandru Cristian 12-01-1997 15093
67 Ene Tony Ionut 09-01-2001 25433
68 EPURE CRISTIAN ALEXANDRU 05-02-1998 31867
69 Erusalin Grigore Alexandru 26-09-1986 40320
70 Fannouch Decebal Munaf 22-10-1999
71 Fieraru Andrei Alin 11-05-2002 26961
72 Filip Horatiu 06-12-1994 494
73 Filip Horatiu Nicolae 06-12-1994 CS494
74 FLOREA ANDREI 21-08-2007 45028
75 Floristeanu Constantin 05-08-1994 17417
76 Flueraru Grigore-Andrei 25-01-1999 42062
77 Frunza Petre Daniel 27-10-1996 24572BIS
78 Gagenoiu Constantin Matei 06-12-2004 29122B
79 Gajaila Silviu Costel 20-10-1994 18740
80 Galan Cosmin 02-01-1994 11500
81 Grosu Raul Costin 21-05-2003 27638
82 Guna Cristian Florian 24-04-2002 29427
83 Hurtupan Cristian Alexandru 03-10-2001 20745
84 Ilie Claudiu Nicolae 20-04-2001 A20747
85 Iliescu Cristian Daniel 06-09-2003 28273
86 ION IONUT ADRIANO 11-12-2002 28777*
87 Ionita Mario 20-02-1997 22133
88 IORCUZU CARLOS ANDREI 22-12-2005 40348-
89 Iorga Nandy Gabriel 10-03-2005 42219
90 KORBL MIHNEA ALEXANDRU 17-01-2005 29022-
91 LAIE GEORGE VALENTINO 22-02-2000 204539
92 Lazar Bogdan Gabriel 19-08-2002 26431
93 Letu Adrian Marian 28-01-2002 26917
94 Lozan Vlad Teodor 26-09-1997 17467
95 Maciuca Antonio Lucian 02-07-1997 15196c
96 Madrigal Moya Birsan Rares Nicolae 15-05-2004 40209
97 MAHAREA ALEXANDRU FLORIN 16-05-2006 40339-
98 Mandache Alexandru Cristian 14-10-1996 28973
99 Marin Denis Alexnadru 25-04-2005 42218
100 Marin Eduard Daniel 15-01-1994 18744
101 Marinescu Cezar Andrei 30-11-2001 26494
102 Marinescu Eusebio Andrei 25-02-2004 29113B
103 Matarau Andrei Nicolas 15-09-2001 M133
104 Matei Daniel Andrei 06-12-1995 40777
105 Micu Robert-Iulian 17-03-1999 41402
106 Mihaila Theodor Alexandru 18-02-1996 12898
107 Mihalcea Madalin Alex 20-06-2003 27639
108 Militaru Dragos Andrei Silviu 12-02-2001 25448
109 Minciu Mihai 04-01-2001 25447
110 Mincu George Catalin 03-11-1996 23838
111 Mincu Robert Alexnadru 12-06-2003 28437
112 Minetos Alexandru Cristian 03-06-2002 40743
113 Mita Eric Alexandru 22-07-2004 29124
114 MITU ALEXANDRU ALBERTO 20-07-1999 28173
115 Mizdrescu Razvan Gabriel 02-09-2001 A16476
116 Moga Marin Alexandru 01-08-2006 41941
117 Moga Mihai Cristian 17-03-2003 27635
118 Moise Nicolae Adrian 18-03-2001 23003
119 MORARU ALEXANDRU STEFAN 14-09-1999 23995-
120 Mosu Ionut Robert 11-07-2002 27040
121 NAE MARIO BOGDAN 22-09-1999 28887-
122 Nae Roberto-Vasile 16-09-1998 41401
123 Naum Vlad Alexandru 16-12-2004 30553
124 Nedelescu Iulian 24-01-1994 19519
125 Negura Alexandru George 30-03-1994 15325
126 NETCU ADRIAN VICTOR 16-07-1995 16356
127 NICOLAE ALEXANDRU MARIAN 15-08-1995 19393
128 NICOLAE ELEXANDRU ALBERTO 31-05-1998 8734
129 Olariu Alexandru 27-12-1994 18206
130 Oprea David 16-03-2001 25451
131 Oteanu Matei 10 -03-199
132 Pandele Cosmin Teodor 18-05-1994 16526
133 Pantea Grigoras Alexandru 11-09-2003 28403
134 Paraschivescu Alexandru Mario 16-04-2003 26983
135 Pascu Razvan-Florin 22-10-1998 19378
136 Petre Alexandru Raul 11-05-2005 30439
137 Petrescu Alexandru 14-12-1998 21612
138 Popescu Mihai 15-03-1992 19535
139 Portaru Andrei Laurentiu 11-05-2001 40783
140 Predescu Gabriel 08-11-1994 14080
141 Predescu Mihai 08-11-1994 14081
142 Puflea Vlad Marius 09-08-1997 24312
143 RADAN MIHAI FELICIAN 31-03-1998 13652
144 RADU STEFAN ALEXANDRU 20-02-2002 25001
145 Raducanu Raul Cristian 22-07-2003 27899
146 Radulescu Armando Valentin 17-01-1996 13287
147 Savu Marian Claudiu 24-01-2002 25732
148 Sereteanu Robert-Mircea 19-08-1998 S213
149 Sima Antonio Alexandru 22-11-2002 27812
150 SIMILEA CONSTANTIN SAMIR 10-06-1999 24634*
151 Simion Gabriel-Bogdan 22-05-1998 11877
152 Simon Alexandru Daniel 21-11-2002 40091
153 Sirbu Andrei Cosmin 10-11-2004 29110B
154 Soare Alexandru Marian 03-08-2005 30894
155 Soare Costin Alexandru 04-08-2001 A20751
156 Staicu Adrian Alexandru 08-12-1994 25349
157 Stamanichi Stefan Bogdan 28-04-2001 23009
158 Stavarache Alexandru Cristian 03-02-2005 40775
159 Stavrositu Mihai Andrei 24-06-2001 27038
160 Stroe George-Marian 27-08-1999 23890
161 Szabo Radu Viorel 16-11-1994 28238
162 TIHULCA COSMIN GABRIEL 09-04-2000 25490
163 Tirnacop Alex Daniel 02-09-1997 14371 bis
164 Tudorache Renato Alin Andrei 24-11-2004 28888
165 Tudorache Robert Andrei 01-02-2001 27048
166 Tulea Cristian Michael 15-02-2003 27152
167 Tuloiu Costin Paul 05-04-2002 25194
168 Uzunea Hristu Jose Manuel 29-10-2003 27438
169 Vartolomei George Alexandru 03-09-2005 30319
170 Vasile Stefan Gabriel 27-12-2004 28889
171 VASILESCU LUCA MIHAI 02-04-2003 29441
172 Velica Nicolae Alexandru 01-02-2001 28439
173 Vencu Ianis 12-11-2006 42386
174 Verdes Silviu Christian 05-04-2004 29205
175 Vigheciu Radu Olivian 29-05-2003 42807
176 Vladica Stefan 31-03-2005 40752
177 Voican Niculae Roberto 06-02-2003 27559
178 Voicu Cristian Andrei 17-02-2004 28887
179 Wu Antonio-Gabriel 14-11-1998 A15013
180 Zamfir Catalin Alexandru 23-09-2005 40503
181 Zanfir Ionut Victoras 01-07-2001 Z16
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 4 Etapa 15
07-12-2018
LPS Mircea Eliade
Liga 4 Etapa 14
23-11-2018
AS Romprim
Liga 4 Etapa 13
16-11-2018
SC FC Metaloglobus SA 2
Liga 4 Etapa 12
09-11-2018
LPS Mircea Eliade
Liga 4 Etapa 11
02-11-2018
ACS Unirea Politehnica
Liga 4 Etapa 10
26-10-2018
LPS Mircea Eliade
Liga 4 Etapa 9
19-10-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 8
12-10-2018
LPS Mircea Eliade
Liga 4 Etapa 7
05-10-2018
AFC Vis de București
Liga 4 Etapa 6
28-09-2018
LPS Mircea Eliade
Liga 4 Etapa 5
21-09-2018
AFC Asalt
Liga 4 Etapa 4
14-09-2018
LPS Mircea Eliade
Liga 4 Etapa 3
07-09-2018
AS Tricolor Footbal Club
Liga 4 Etapa 2
01-09-2018
LPS Mircea Eliade
Liga 4 Etapa 1
24-08-2018
AFCS Real Crângași
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 9
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 8
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 6
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 5
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 4
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 3
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 1
27-08-2018
AFC Asalt
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 14
08-12-2018
AS Dan Chilom
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 13
24-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 11
10-11-2018
AFC Calcio
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 10
03-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 9
27-10-2018
ASC Daco-Getica Bucuresti
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 8
20-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 7
13-10-2018
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 6
06-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 5
29-09-2018
ACS Sport Team
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 4
22-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 3
15-09-2018
ACS Juniorul 2014
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 2
08-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2000-2001 Etapa 16
08-12-2018
ACS Victoria București
Grupa 2000-2001 Etapa 15
24-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 14
17-11-2018
AFC Asalt
Grupa 2000-2001 Etapa 13
10-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 12
06-11-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2000-2001 Etapa 11
03-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 10
27-10-2018
CS Cadet
Grupa 2000-2001 Etapa 9
20-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 8
13-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 7
06-10-2018
AS Vointa 2018 Crevedia
Grupa 2000-2001 Etapa 6
29-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 5
25-09-2018
AS Automatica
Grupa 2000-2001 Etapa 4
22-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 3
15-09-2018
SC FC Voluntari SA
Grupa 2000-2001 Etapa 2
08-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 1
01-09-2018
CS Alpas Sport
Grupa 2002 Etapa 14
08-12-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 13
24-11-2018
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2002 Etapa 12
17-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 11
10-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 10
03-11-2018
ACSS Voința Buftea
Grupa 2002 Etapa 9
27-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 8
20-10-2018
CSS 1
Grupa 2002 Etapa 7
13-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 6
06-10-2018
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 5
29-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 4
22-09-2018
AFC Viitorul
Grupa 2002 Etapa 3
15-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 1
01-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 14
08-12-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 13
24-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 12
17-11-2018
CSS 2
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 11
10-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 10
03-11-2018
CS Progresul București 2005
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 9
27-10-2018
AS Tricolor Footbal Club
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 8
20-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 7
13-10-2018
SC FC Metaloglobus SA
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 5
29-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 4
22-09-2018
SC FC Voluntari SA
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 3
15-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 2
08-09-2018
AFC Comprest GIM
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 1
01-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 15
LPS Mircea Eliade
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 14
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 13
LPS Mircea Eliade
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 12
ACS Tandem Sport
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 11
CS Concordia Chiajna
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 10
LPS Mircea Eliade
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 9
CS Inter Galaxy
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 8
LPS Mircea Eliade
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 7
ACS Juniorul 2014
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 6
30-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 5
23-09-2018
ACS Inițial
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 4
16-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 3
09-09-2018
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 2
05-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2009 - Seria 1 Etapa 1
02-09-2018
AFC Inter Bucharest
Cupa României - faza municipală, Șaisprezecimi Etapa 1
19-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 7
08-12-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 6
24-11-2018
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 5
17-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 3
03-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 2
27-10-2018
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 1
20-10-2018
LPS Mircea Eliade
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe