Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon

Localitatea Bucuresti

Informatii generale
Teren Antilopa / Bucuresti
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSA Steaua 10 8 0 2 43-17 24p +9
2SC FC Voluntari SA1171328-1122p+7
3 SC Fotbal Club FCSB SA 11 7 0 4 46-30 21p +3
4AFC Progresul 1944 Spartac1061335-2219p+4
5 ASC Juventus București 11 6 0 5 41-18 18p 0
6ACS Marius Lăcătuș1053231-2918p+3
7 SC Dinamo 1948 SA 10 4 4 2 25-18 16p +1
8AS Dan Chilom1142519-2514p-4
9 ACS Prosport Football Academy 11 2 3 6 13-33 9p -9
10Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon92168-277p-5
11 LPS Mircea Eliade 11 2 1 8 14-42 7p -8
12ACS Steaua Noua Generație1112813-445p-10
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abdulaziz Iosif 04-06-1999 22645
2 Andrei Marius Gabriel 05-11-1996 18268c
3 Anghel Stefan Mirel Gabriel 05-11-1998 23924
4 Arghir Mihai Razvan 11-06-1996 20497C
5 BALAN VALENTIN 23-01-2001 24192
6 Bebereche Pavel Dan Marian 25-06-1996 12458V
7 Boldinog Valentin Florin 20-01-1999 25582c
8 Burghescu Marian Bogdan 07-09-2003
9 Butuza Andrei-Iulian 17-10-1997 15197
10 Chira Alexandru - Dragos 09-08-199 18625
11 CIOCIANU ALEXANDRU IONUT 30-04-2005 41621
12 Ciuraru Cristian 18-08-2007 19618
13 Cojocaru Silviu Adrian 29-06-1999 23908
14 Constantin Mihai 22-10-1998 29548
15 CORODIANU Dragos Stefan 03-09-2002 27564
16 Costache Daniel Armando 14-05-1998 21257
17 Cristea George Catalin 05-06-1998 14106
18 Cristea Stefan Rares 20-10-2005 42910
19 Damian Paul-Alexandru 07-06-1998 19619
20 Dragan Alexandru Costinel 31-05-1996 14373c
21 Dragotescu Mario Cristian 08-12-2004 41937A
22 Dumitrache Catalin Madalin 02-09-1996 15467c
23 Dumitrescu Nicolae Alin 25-03-1996 16043
24 Enache George 10-11-1998 23927
25 Eremia Mihai 03-05-1995 13734
26 Ergul Seyfullah 20-06-2006 42916
27 Filipon Robert Cristian 15-04-1996 18562b
28 Florica 03-02-1997 37709b
29 Fodor Angelo Claudiu 09-07-1996 15515c
30 Ghimbasanu Alexandru Daniel Andrei 30-11-2005 42915
31 Ionita Adrian Alexandru 24-07-1996 16087n
32 Ionita Claudiu Alin 12-09-2006 42917
33 Ionulete Adrian Florin 01-06-2006 42921
34 IVAN STEFAN TEODOR 06-04-2005 42121
35 Ivanciu Ionut Claudiu 01-11-1996 15349c
36 Ivanescu Laurian 19-12-1996 17816J
37 JAHED MIKAIL 21-07-2004 42265
38 Lautaru Albert Cristian 12-07-2006 42918
39 LUNGU MIHAI CRISTIAN 09-06-1999 25956
40 MANDACHE EMIL IULIAN 20-02-1996 16046
41 MANOLACHE CATALIN 05-04-2002 40831
42 Manolache Tiberiu Cristian 19-11-2006 42919
43 MESSINGER ERIC CLIVE PETER 19-08-1999 42267
44 MIELU MARIAN ALIN 02-08-1999 24812
45 MOGILDEA STEFAN VIOREL 05-07-1999 25369
46 MORARU ALEXANDRU CATALIN 27-08-2001 29162-
47 MURESANU STEFAN DANIEL 28-09-2002 40822
48 MUSCALU ROBERT MIHAI 06-02-2004 41984
49 Nenciu Dan Gabriel 10-07-2006 42920
50 NICA MARIAN OVIDIU 18-08-1998 26354
51 NICULAE ILIE IONUT 04-11-2004 30293
52 NITU ALEXANDRU LUCIAN 30-03-1999 20979
53 OSTAFI STURZ IOAN 20-01-2006 41924
54 POPA LAURENTIU GABRIEL 04-05-2001 26193*
55 Roman Albert Valentin 13-07-2005 42914
56 Stoica Andrei Robert 26-11-2002 42992
57 Tomfil Luca Florin 26-05-2005 42913
58 Trandafir Robert Valentin 24-01-2003 27984
59 Tudosa Robert Marian 03-08-2006 42912
60 Tudose Alexandru 17-09-2005 42911
61 Voicu David Cristian 21-08-2006 43001
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 17
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 16
ASC Juventus București
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 15
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 14
ACS Prosport Football Academy
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 13
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 12
CS Milanneto
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 11
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 10
CS Otopeni
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 9
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 7
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 5
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 4
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 3
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 2
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 1
LPS Mircea Eliade
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 17
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 16
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 15
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 14
LPS Mircea Eliade
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 13
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 12
CS AS Real New
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 10
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 9
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 8
ASC Juventus București
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 7
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 6
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 5
AS Nefele Sports
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 4
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 3
CS Concordia Chiajna
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 2
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 1
CSA Steaua
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 13
FC Rușanu
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 12
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 11
ACS Pro Team
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 10
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 9
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 8
CS Delcea Fotbal Team
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 6
AS Nefele Sports
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 5
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 4
CS TC Champion
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 3
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 2
AFC Viitorul
Grupa -2003 / seria ll 2017-2018. Etapa 1
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 10
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 9
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 8
ACS Steaua Noua Generație
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 6
ACS Marius Lăcătuș
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 5
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 4
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 3
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 2
AS Dan Chilom
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 1
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta