Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

LPS Mircea Eliade

Localitatea Bucuresti

Informatii generale
Teren Lic. Mircea Eliade / Bucuresti
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 2004 Seria 2 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSA Steaua 19 17 0 2 84-24 51p +24
2SC Dinamo 1948 SA 219125264-3041p+11
3 ASC Juventus București 2 19 12 0 7 63-30 36p +6
4SC FC Voluntari SA 21892740-2529p+5
5 SC Fotbal Club FCSB SA 2 16 8 2 6 53-44 26p -1
6AFC Progresul 1944 Spartac1875657-5126p-1
7 ACS Marius Lăcătuș 16 6 5 5 44-46 23p +2
8AS Dan Chilom1864828-4022p-8
9 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 18 5 3 10 18-49 18p -9
10LPS Mircea Eliade19521232-6417p-13
11 ACS Prosport Football Academy 2 19 4 4 11 29-58 16p -11
12ACS Steaua Noua Generație19121618-695p-22
Competitii in care participa / a participat
Grupa 1999-2000, 2017-2018
Grupa 2001, 2017-2018
Grupa 2004 Seria 2, 2017-2018
Grupa 2003 Seria 1, 2017-2018
Grupa 2002, 2017-2018
Liga 5, 2017-2018
Copii si juniori 2000, 2016-2017
Copii si juniori 98/99 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori 2003 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori 2001 Seria 2, 2016-2017
Copii si juniori 2001 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori 2002 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori - Grupa 1997 - 1998, 2015-2016
Copii si juniori - Grupa 1999, 2015-2016
Copii si juniori - Grupa 2000 - seria 1, 2015-2016
Copii si juniori - Grupa 2001 - seria 1, 2015-2016
Copii si juniori - Grupa 2001 - seria 2, 2015-2016
Copii si Juniori, Juniori 1999 Seria III, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2003 Seria I - Juventus, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2004 Seria I - Dinamo, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2004 Seria V - Dinamo, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2005 Seria I - Danilescu, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2007 Seria I - Stud. Tei, 2014-2015 (din etapa 1) (pana in etapa 9)
Copii si Juniori, Juniori 1998, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 1999 Seria II, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 1996-1997, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2001 Seria I, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2001 Seria II, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2002 Seria II, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2002 Seria III, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2006 Seria IV - Gorjului, 2014-2015
Juniori, Juniori D (2001) Seria II, 2013-2014
Juniori, Juniori D (2001) Seria I, 2013-2014
Juniori, Juniori C (99) Seria III, 2013-2014
Juniori, Juniori B1 (98) Seria II, 2013-2014
Juniori, Juniori A1 (95-96), 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2002 III, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2002 IV, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2003 I, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2003 II, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2004 II, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2005 I, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2005 III, 2013-2014
Play - OFF, Play - Off 1999 Grupa B, 2013-2014
Minifotbal, 2002 I, 2012-2013
Minifotbal, 2003 I, 2012-2013
Minifotbal, 2003 II, 2012-2013
Minifotbal, 2004 I, 2012-2013
Minifotbal, 2005 I, 2012-2013
Minifotbal, 2005 II, 2012-2013
Copii si Juniori, 2001 I, 2012-2013
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Aguciu Cosmin Marian 13-01-2002 25424
2 Agurida Victor Cristian 05-09-2003 28438
3 Ahmed Razvan Aihsan 20-07-2006 40776
4 Alexandrescu Bogdan 10-05-1995 24072
5 Alexandru George Cristian 01-01-2003 27633
6 Andrei Ionut Vlad 03-05-1996 30683
7 Atomei Alexandru-andrei 29-11-2003 29766
8 Baboi Vlad Claudiu 17-08-2001 27050
9 Baciu Petru 04-01-2001 25420
10 Badea Alberto Alexandru 06-08-2002 20746
11 Badea Andrei-george 31-01-1999 23433
12 Badea Iulian-Marian 12-03-2000 24258
13 Balan Andrei Bogdan 29-03-2002 29568a
14 Birsan Alexandru Marius 12-09-1997 19916
15 Boangiu Laurentiu Vasile 15-06-1994 14139
16 Bobes Adrian Cristian 14-09-1997 42360
17 Botoaga Mihai Alexandru 23-07-2002 28521
18 Briceag Alin Ionut 23-11-1995 15266
19 Buciu Dumitru Puiu 08-01-1980 A30490
20 Bucur Andrei David 18-02-2006 41942
21 Bucurestiiu Puiu Dumitru 08-01-1980 30490
22 Bughe Alexandru Robert 24-03-1999 21191v
23 Bugheanu Alex Ionut 16-10-1995 30004
24 BURCA VALENTIN GABRIEL 13-07-2003 28022
25 Burduhoiu Eduard Orlando 09-09-2003 28540
26 Bustiuc Ion 15-02-1996 42226
27 Buzeteanu George 17-10-1998 39974
28 CALUGARU ROBERT - NICOLAE 24-11-1999 21199
29 Carlier Armando Mario 03-01-2002 25431
30 Carlier Kenzo Geany Florentin 18-09-2003 29236
31 Carp Antonio Cristian 04-10-2005 30392
32 Catana Denis - Alexandru 31-01-2005 40665
33 Cazacu Cristian Mihai 06-02-2001 25425
34 Chiticaru Theodor Gabriel 28-07-2002 25740
35 Cimpoesu Paul Georgian 04-07-2003 27637
36 Ciobanu Radu Gabriel 05-10-1997 18594
37 Ciobanu Stefan Madalin 12-01-2000 27804C
38 Cisleanu Andrei- Razvan 18-01-2003 28539
39 Ciusleanu Patricik Rafael 25-06-2003 27634
40 Codreanu Mario Catalin 21-08-2004 40350
41 Colan Claudiu Florentin 09-02-2005 40502
42 Comanescu Andrei Catalin 14-12-1997 29081
43 Constantin Marian Sebastian 09-05-2001 C101
44 Costache Robert Gabriel 14-10-2005 30393
45 Costin George Tudor 30-03-2001 27043
46 Cristea Alexandru Stefan 20-05-2003 27631
47 Daixa Cristian-Marian 08-09-1995 30565 b
48 Daliran Hossein 26-11-1996 42392
49 Dan Razvan Andrei 18-08-2005 30552
50 DASCALU DAMIAN 27-09-2002 29322
51 David Paul Nicusor 19-09-2001 20749
52 Dinaci Cristian 29-04-1994 28237
53 Dinca Andrei Cristian 07-12-2003 28918
54 Dinica Cornel Mihai 22-03-1996 17872
55 Dinu Mihai Valentin 16-02-1995 19055
56 Dinu Vincenzo Marian 26-06-2003 28879a
57 Dobrin Cristian Stefan 04-06-2004 29121
58 Domnu Nicolas Eduard 24-02-1999 27534c
59 Dragu Andrei Florin 12-02-1996 30789
60 Dumitrache Catalin George 11-05-2004 29116
61 Dumitrache Roberto Andrei 05-08-1999 21187
62 Dumitru Alexandru Marian 05-23-1999 26468c
63 Dumitru Danut Batistuta 02-03-1996 40518
64 Dumitru Robert Lucian 10-11-2003 28915
65 Durbala Iulian Andrei 29-10-2011 27039
66 Enache Alberto Sile 18-09-1998 23486
67 Enache Alexandru Cristian 12-01-1997 15093
68 Ene Tony Ionut 09-01-2001 25433
69 EPURE CRISTIAN ALEXANDRU 05-02-1998 31867
70 Erusalin Grigore Alexandru 26-09-1986 40320
71 Fannouch Decebal Munaf 22-10-1999
72 Fieraru Andrei Alin 11-05-2002 26961
73 Filip Horatiu 06-12-1994 494
74 Filip Horatiu Nicolae 06-12-1994 CS494
75 FLOREA ANDREI 21-08-2007 45028
76 Floristeanu Constantin 05-08-1994 17417
77 Flueraru Grigore-Andrei 25-01-1999 42062
78 Frunza Petre Daniel 27-10-1996 24572BIS
79 Gagenoiu Constantin Matei 06-12-2004 29122B
80 Gajaila Silviu Costel 20-10-1994 18740
81 Galan Cosmin 02-01-1994 11500
82 Grosu Raul Costin 21-05-2003 27638
83 Guna Cristian Florian 24-04-2002 29427
84 Hurtupan Cristian Alexandru 03-10-2001 20745
85 Ilie Claudiu Nicolae 20-04-2001 A20747
86 Iliescu Cristian Daniel 06-09-2003 28273
87 ION IONUT ADRIANO 11-12-2002 28777*
88 Ionita Mario 20-02-1997 22133
89 IORCUZU CARLOS ANDREI 22-12-2005 40348-
90 Iorga Nandy Gabriel 10-03-2005 42219
91 KORBL MIHNEA ALEXANDRU 17-01-2005 29022-
92 LAIE GEORGE VALENTINO 22-02-2000 204539
93 Lazar Bogdan Gabriel 19-08-2002 26431
94 Letu Adrian Marian 28-01-2002 26917
95 Lozan Vlad Teodor 26-09-1997 17467
96 Maciuca Antonio Lucian 02-07-1997 15196c
97 Madrigal Moya Birsan Rares Nicolae 15-05-2004 40209
98 MAHAREA ALEXANDRU FLORIN 16-05-2006 40339-
99 Mandache Alexandru Cristian 14-10-1996 28973
100 Marin Denis Alexnadru 25-04-2005 42218
101 Marin Eduard Daniel 15-01-1994 18744
102 Marinescu Cezar Andrei 30-11-2001 26494
103 Marinescu Eusebio Andrei 25-02-2004 29113B
104 Matarau Andrei Nicolas 15-09-2001 M133
105 Matei Daniel Andrei 06-12-1995 40777
106 Micu Robert-Iulian 17-03-1999 41402
107 Mihaila Theodor Alexandru 18-02-1996 12898
108 Mihalcea Madalin Alex 20-06-2003 27639
109 Militaru Dragos Andrei Silviu 12-02-2001 25448
110 Minciu Mihai 04-01-2001 25447
111 Mincu George Catalin 03-11-1996 23838
112 Mincu Robert Alexnadru 12-06-2003 28437
113 Minetos Alexandru Cristian 03-06-2002 40743
114 Mita Eric Alexandru 22-07-2004 29124
115 MITU ALEXANDRU ALBERTO 20-07-1999 28173
116 Mizdrescu Razvan Gabriel 02-09-2001 A16476
117 Moga Marin Alexandru 01-08-2006 41941
118 Moga Mihai Cristian 17-03-2003 27635
119 Moise Nicolae Adrian 18-03-2001 23003
120 MORARU ALEXANDRU STEFAN 14-09-1999 23995-
121 Mosu Ionut Robert 11-07-2002 27040
122 NAE MARIO BOGDAN 22-09-1999 28887-
123 Nae Roberto-Vasile 16-09-1998 41401
124 Naum Vlad Alexandru 16-12-2004 30553
125 Nedelescu Iulian 24-01-1994 19519
126 Negura Alexandru George 30-03-1994 15325
127 NETCU ADRIAN VICTOR 16-07-1995 16356
128 NICOLAE ALEXANDRU MARIAN 15-08-1995 19393
129 NICOLAE ELEXANDRU ALBERTO 31-05-1998 8734
130 Olariu Alexandru 27-12-1994 18206
131 Oprea David 16-03-2001 25451
132 Oteanu Matei 10 -03-199
133 Pandele Cosmin Teodor 18-05-1994 16526
134 Pantea Grigoras Alexandru 11-09-2003 28403
135 Paraschivescu Alexandru Mario 16-04-2003 26983
136 Pascu Razvan-Florin 22-10-1998 19378
137 Petre Alexandru Raul 11-05-2005 30439
138 Petrescu Alexandru 14-12-1998 21612
139 Popescu Mihai 15-03-1992 19535
140 Portaru Andrei Laurentiu 11-05-2001 40783
141 Predescu Gabriel 08-11-1994 14080
142 Predescu Mihai 08-11-1994 14081
143 Puflea Vlad Marius 09-08-1997 24312
144 RADAN MIHAI FELICIAN 31-03-1998 13652
145 RADU STEFAN ALEXANDRU 20-02-2002 25001
146 Raducanu Raul Cristian 22-07-2003 27899
147 Radulescu Armando Valentin 17-01-1996 13287
148 Savu Marian Claudiu 24-01-2002 25732
149 Sereteanu Robert-Mircea 19-08-1998 S213
150 Sima Antonio Alexandru 22-11-2002 27812
151 SIMILEA CONSTANTIN SAMIR 10-06-1999 24634*
152 Simion Gabriel-Bogdan 22-05-1998 11877
153 Simon Alexandru Daniel 21-11-2002 40091
154 Sirbu Andrei Cosmin 10-11-2004 29110B
155 Soare Alexandru Marian 03-08-2005 30894
156 Soare Costin Alexandru 04-08-2001 A20751
157 Staicu Adrian Alexandru 08-12-1994 25349
158 Stamanichi Stefan Bogdan 28-04-2001 23009
159 Stavarache Alexandru Cristian 03-02-2005 40775
160 Stavrositu Mihai Andrei 24-06-2001 27038
161 Stroe George-Marian 27-08-1999 23890
162 Szabo Radu Viorel 16-11-1994 28238
163 TIHULCA COSMIN GABRIEL 09-04-2000 25490
164 Tirnacop Alex Daniel 02-09-1997 14371 bis
165 Tudorache Renato Alin Andrei 24-11-2004 28888
166 Tudorache Robert Andrei 01-02-2001 27048
167 Tulea Cristian Michael 15-02-2003 27152
168 Tuloiu Costin Paul 05-04-2002 25194
169 Uzunea Hristu Jose Manuel 29-10-2003 27438
170 Vartolomei George Alexandru 03-09-2005 30319
171 Vasile Stefan Gabriel 27-12-2004 28889
172 VASILESCU LUCA MIHAI 02-04-2003 29441
173 Velica Nicolae Alexandru 01-02-2001 28439
174 Vencu Ianis 12-11-2006 42386
175 Verdes Silviu Christian 05-04-2004 29205
176 Vigheciu Radu Olivian 29-05-2003 42807
177 Vladica Stefan 31-03-2005 40752
178 Voican Niculae Roberto 06-02-2003 27559
179 Voicu Cristian Andrei 17-02-2004 28887
180 Wu Antonio-Gabriel 14-11-1998 A15013
181 Zamfir Catalin Alexandru 23-09-2005 40503
182 Zanfir Ionut Victoras 01-07-2001 Z16
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5 Etapa 23
LPS Mircea Eliade
Liga 5 Etapa 22
CS TC Champion
Liga 5 Etapa 21
LPS Mircea Eliade
Liga 5 Etapa 20
ACS VK Soccer
Liga 5 Etapa 19
LPS Mircea Eliade
Liga 5 Etapa 18
ACS Power Team
Liga 5 Etapa 17
LPS Mircea Eliade
Liga 5 Etapa 16
AFC Vis de București
Liga 5 Etapa 15
18-03-2018
LPS Mircea Eliade
Liga 5 Etapa 14
11-03-2018
ACS Unirea Politehnica
Liga 5 Etapa 13
26-11-2017
ACS Electrica
Liga 5 Etapa 10
05-11-2017
ACS Sport Team
Liga 5 Etapa 9
29-10-2017
LPS Mircea Eliade
Liga 5 Etapa 8
22-10-2017
AS Atletico
Liga 5 Etapa 7
15-10-2017
LPS Mircea Eliade
Liga 5 Etapa 6
08-10-2017
AS Benfica Nova Geracao
Liga 5 Etapa 5
01-10-2017
LPS Mircea Eliade
Liga 5 Etapa 4
24-09-2017
ACS Tracțiunea
Liga 5 Etapa 3
LPS Mircea Eliade
Liga 5 Etapa 2
CS Milanneto
Liga 5 Etapa 1
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 32
22-05-2018
AS Tricolor Footbal Club
Grupa 1999-2000 Etapa 31
19-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 30
15-05-2018
ASC Juventus București
Grupa 1999-2000 Etapa 29
12-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 28
05-05-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 1999-2000 Etapa 27
28-04-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 26
24-04-2018
CS Milanneto
Grupa 1999-2000 Etapa 25
21-04-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 24
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 23
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 19
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 18
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 17
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 16
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 15
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 14
AS Carmen București 1937
Grupa 1999-2000 Etapa 13
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 12
AFC Asalt
Grupa 1999-2000 Etapa 11
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 10
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 9
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 8
AFC Vis de București
Grupa 1999-2000 Etapa 7
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 6
ASS Elie Radu
Grupa 1999-2000 Etapa 4
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 2
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 1
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 27
19-04-2018
ACS Voința 2010 Crevedia
Grupa 2001 Etapa 25
05-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 24
28-04-2018
AS Academia Rapid
Grupa 2001 Etapa 23
21-04-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 22
14-04-2018
AFC Calcio
Grupa 2001 Etapa 21
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 20
AS Dan Chilom
Grupa 2001 Etapa 19
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 18
ACS Victoria București
Grupa 2001 Etapa 17
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 16
AFC Rapid
Grupa 2001 Etapa 15
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 14
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 13
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 12
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 10
ACS Sport Team
Grupa 2001 Etapa 9
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 8
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2001 Etapa 7
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 6
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2001 Etapa 5
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 4
AS Automatica
Grupa 2001 Etapa 3
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 2
ACS United Soccer
Grupa 2001 Etapa 1
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 31
22-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 30
19-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 29
12-05-2018
CSS 1
Grupa 2002 Etapa 28
08-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 27
05-05-2018
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2002 Etapa 26
28-04-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 25
21-04-2018
AS Voința Buftea
Grupa 2002 Etapa 24
14-04-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 23
SC FC Sportul Studențesc SA
Grupa 2002 Etapa 22
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 21
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 20
CS AS Real New
Grupa 2002 Etapa 19
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 18
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2002 Etapa 17
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 16
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 15
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 14
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 13
AS Nefele Sports
Grupa 2002 Etapa 12
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 11
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 10
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 9
CSA Steaua
Grupa 2002 Etapa 8
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 7
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 2002 Etapa 6
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 5
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 4
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 3
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 2
ACS Sport Team
Grupa 2002 Etapa 1
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 26
19-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 25
16-05-2018
AFC Comprest GIM
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 24
12-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 23
05-05-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 22
28-04-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 21
21-04-2018
SC FC Metaloglobus SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 20
14-04-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 19
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 18
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 17
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 16
ACP 3 Kids Sport
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 15
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 14
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 13
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 12
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 11
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 10
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 9
AS Regal Sport Club Ferdinand I
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 8
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 7
ASC Juventus București
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 6
SC FC Voluntari SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 5
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 4
AS Dan Chilom
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 3
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 2
ACS Elite Football Academy
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 1
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 19
19-05-2018
ACS Prosport Football Academy 2
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 18
12-05-2018
ACS Steaua Noua Generație
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 17
05-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 16
28-04-2018
SC Dinamo 1948 SA 2
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 15
21-04-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 14
14-04-2018
ACS Marius Lăcătuș
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 13
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 12
ASC Juventus București 2
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 11
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 10
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 9
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 8
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 7
ACS Steaua Noua Generație
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 6
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 5
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 4
SC FC Voluntari SA 2
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 3
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 2
CSA Steaua
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 1
LPS Mircea Eliade
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta