Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

CS FC Dinamo

Localitatea Bucuresti

Informatii generale
Teren Dinamo (Sintetic) / Bucuresti
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 4 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Academia Rapid 28 25 2 1 154-12 77p +35
2CSA Steaua282341154-973p+31
3 AS Tricolor Footbal Club 28 21 1 6 101-55 64p +22
4CS FC Dinamo28184677-4558p+16
5 AS Carmen București 1937 28 18 1 9 88-42 55p +13
6AFC Asalt281729105-5353p+11
7 AFC Comprest GIM 28 14 4 10 80-46 46p +4
8AFC Rapid281321380-6541p-1
9 SC FC Metaloglobus SA 2 28 10 2 16 59-63 32p -10
10ACS Victoria București28821855-11426p-16
11 AS Termo 28 7 4 17 57-112 25p -17
12AFC Progresul 1944 Spartac 228622050-8320p-22
13 CS Progresul București 2005 28 6 2 20 71-162 17p -22
14AS Romprim28342154-14413p-29
15 AFC Venus 1914 28 3 0 25 34-214 9p -33

Observatii: * Echipa CS Progresul București 2005 a fost sancționată cu scăderea a 3 puncte din clasament, în urma deciziei Comisiei de disciplină din 04.04.2018.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Acsinte Andrei 19-01-2001 24673
2 Aftinie Antonio Stefan 21-07-2001 41453
3 Alecsandru Cosmin Ionut 06-09-2001 40629
4 Andrei Darius-Nicolae 31-10-2001 27244
5 BALINT STEFAN FABRIZIO 25-10-1998 21009
6 BARANGA ADRIAN 09-03-2000 26683*
7 Boia Antonio Remus 14-10-1998 24170
8 Bondoc Marian Robert 25-04-1998 23201
9 Bucur Cristian Valentin 05-02-1998 24445
10 Budica MIhai Stefan 24-09-1998 15519
11 BULEARCA ANTONIO MARIUS 13-10-2000 29381*
12 CIOBANU IULIAN STEFAN 18-12-1998 15000
13 CIOBANU RADU IONEL 08-01-1999 19903-
14 Cosmescu Niculae Alexandru 10-06-1999 20972
15 Costache Nicolae Alexandru 05-09-1998 22995
16 Creta Ion 25-03-1999 40103
17 Cristea Ianis Cristian 20-12-2001 41447
18 DANILA ANDREI VLAD 22-10-1998 23217
19 DINCA ALIN STEFAN 16-09-2000 42370
20 Dragomir Silviu Cristian 15-09-1998 19621
21 DUMITRESCU ROBERT LEONARD 03-06-1999 19899*
22 Dumitru Cosmin 04-07-1999 27277
23 FRINCULEASA EDUARD GABRIEL 11-01-1999 25546
24 GANEA CRISTIAN TUDOR SERGIU 08-04-1999 BUCURESTI
25 GEAMBAZU ROBERTO PAUL 21-06-1998 13428*
26 GHIONESCU PETRU DAVID 10-08-1999 28214
27 GIDEA FLORIN 11-07-2000 27014
28 GIURCONIU STEFAN GABRIEL 17-01-2000 30659
29 GURAU DENIS ANDREI 20-10-2000 25630
30 GURMA ANDRONIKOS 05-02-1998 28626
31 HASSAN AHMAD AIMEN 11-05-1999 25715
32 IORDAN RAZVAN NICOLAE 03-06-1998 21423
33 IVAN ROBERT SEBASTIAN 06-07-1998 9760
34 LINCAN MARCELIUS DANIEL 25-09-1999 22650
35 LU MIN REN ADRIAN 20-03-1999 23931
36 LU MIN YANG PAUL 11-05-2001 26118
37 LUCA MARIUS ANTONIO 06-08-1998 40015
38 MANDRAGIU ANTONIO LIVIU 19-06-2000 20965
39 MANEA COSMIN ALEXANDRU 24-01-2001 41445
40 MANEAVLAD MARIUS 03-08-1998 21742
41 MANOLE ALBERTO STEFAN 27-02-2001 28683
42 MAXIM GEORGE ALEXANDRU 21-09-2000 23038
43 MIHAI COSTINEL EDUARD 07-08-1998 22588
44 MITICA ELVIS CRISTIAN 19-11-2000 30243
45 NAE ROBERT NICOLAE 27-08-1998 21031
46 NASTASOIU ARMANDO AUREL 25-10-1998 21648
47 NEAGU STEFAN ALEXANDRU 13-04-2001 41943
48 NEMES ADRIAN GABRIEL 04-06-1999 23617
49 NICOLAE CAROL LEONARD 07-12-1998 21693
50 NICOLAE DENIS IOAN 16-09-2010 26356
51 NICOLESCU DRAGOS ALEXANDRU 08-02-2000 26357
52 NICULAE MARIUS FLORIN 09-10-2001 40011
53 OSMAN LIVUI DLORIN 31-03-1998 25304
54 PAENCI GEORGE 04-05-1999 27650
55 PALA CRISTIAN 10-06-1998 21040
56 PANA GEORGE DAVID 15-10-2000 26541
57 PANAIT DINU FLORENTINA 29-12-1998 23549
58 PAPUGIU BOGDAN STEFAN 14-09-1998 29383
59 PEIU ALEXANDRU FLORIN 26-05-2000 30459
60 PENCU RAZVAN MIHAI 14-03-1998 20584
61 PERLEA BALTAC ROBERT 24-08-1998 30242
62 POPESCU ADRIAN MIHAIL 08-06-2001 26026
63 PUIU MADALIN 04-07-1998 404*
64 RADU IULIAN ANDREI 31-05-2001 25930
65 RADULESCU ANDREI GEORGE 03-10-1998 21037*
66 SERB ALEXANDRU CRISTIAN 28-04-2000 30630
67 SIMION SABIN DANIEL 04-01-2003 40532
68 SLAVESCU ILARIE LUCIAN 22-01-2001 27042
69 STANCIOIU SAMUEL 07-07-1998 23203
70 STEFANESCU CORNEL NICUSOR 05-12-1999 23193
71 STOIAN RAZVAN 30-03-1998 21038*
72 SUBTIRICA ANDREI TIBERIU 08-10-1998 14578
73 VADUVA ALEXANDRU GABRIEL 27-08-2001 24493
74 VASILICA CALIN NICOLAE 06-05-1998 20997*
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 26
19-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 25
16-05-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 24
12-05-2018
AS Regal Sport Club Ferdinand I
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 23
05-05-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 22
28-04-2018
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 21
21-04-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 20
14-04-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 19
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 18
CSA Steaua
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 17
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 16
SC FC Voluntari SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 15
10-03-2018
CS FC Dinamo
Observatii: Joc reprogramat
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 14
ACS Elite Football Academy
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 13
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 12
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 11
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 10
ASC Juventus București
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 9
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 8
ACP 3 Kids Sport
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 7
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 6
AFC Comprest GIM
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 5
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 4
SC FC Metaloglobus SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 3
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 2
AS Dan Chilom
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 1
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 22
09-06-2018
ACS Victoria 2010
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 21
02-06-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 20
26-05-2018
ACP 3 Kids Sport
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 18
12-05-2018
CS TC Champion
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 17
05-05-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 16
28-04-2018
ACS Sport Team
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 15
21-04-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 14
14-04-2018
CS Cautis Steaua Sudului 3
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 13
ACS Young Steaua Alexandria
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 12
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 11
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 10
ACS Voința 2010 Crevedia
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 9
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 7
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 6
CSS 6
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 5
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 4
FC Juniorul
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 3
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 2
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 1
CS FC Chitila
Liga 4 Etapa 30
AFC Rapid
Liga 4 Etapa 29
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 28
CS Progresul București 2005
Liga 4 Etapa 26
AFC Venus 1914
Liga 4 Etapa 25
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 24
SC FC Metaloglobus SA 2
Liga 4 Etapa 23
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 22
AFC Asalt
Liga 4 Etapa 21
CS FC Dinamo
Observatii: Decizia Comisiei de disciplina din 04.04.2018
Liga 4 Etapa 20
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 19
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 18
AS Academia Rapid
Liga 4 Etapa 17
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 16
ACS Victoria București
Liga 4 Etapa 15
24-11-2017
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 14
17-11-2017
AS Termo
Liga 4 Etapa 13
10-11-2017
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 11
28-10-2017
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 10
21-10-2017
AS Romprim
Liga 4 Etapa 9
17-10-2017
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 8
14-10-2017
AS Carmen București 1937
Liga 4 Etapa 7
07-10-2017
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 6
30-09-2017
AFC Progresul 1944 Spartac 2
Liga 4 Etapa 5
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 4
AFC Comprest GIM
Liga 4 Etapa 3
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 2
AS Tricolor Footbal Club
Liga 4 Etapa 1
CS FC Dinamo
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta