Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

AS Olimpic

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga IV 2016/2017 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Progresul 1944 Spartac 28 26 2 0 171-22 80p +38
2AS Regal Sport Club Ferdinand I281954102-2962p+20
3 A.S. PROGRESUL BUCURESTI 28 20 2 6 91-36 62p +20
4AS Termo28186491-2960p+18
5 SC FC Sportul Studențesc SA 28 19 3 6 79-41 60p +18
6AS Olimpic281521183-6347p+5
7 AS Tricolor Footbal Club 28 13 2 13 66-85 41p -1
8SC FC Metaloglobus SA281131458-6236p-6
9 AFC Comprest GIM 28 8 6 14 56-63 30p -12
10CS Progresul București 200528921766-11029p-13
11 CS Electroaparataj 28 9 0 19 41-60 27p -15
12AFC Venus 191428831755-9527p-15
13 CS Victoria 28 7 4 17 46-117 25p -17
14ACS Electrica28352031-10314p-28
15 AS Romprim 28 1 3 24 31-152 6p -36
Competitii in care participa / a participat
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 1999-2000 Etapa 34
02-06-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 1999-2000 Etapa 33
26-05-2018
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 32
22-05-2018
CS Milanneto
Grupa 1999-2000 Etapa 31
19-05-2018
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 30
15-05-2018
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 29
12-05-2018
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 27
28-04-2018
AS Tricolor Footbal Club
Grupa 1999-2000 Etapa 25
21-04-2018
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 24
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 23
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 22
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 21
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 20
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 19
ASC Juventus București
Grupa 1999-2000 Etapa 18
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 17
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 16
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 15
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 14
AFC Vis de București
Grupa 1999-2000 Etapa 13
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 12
ASS Elie Radu
Grupa 1999-2000 Etapa 10
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 8
07-10-2017
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 7
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 6
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 5
AFC Rapid
Grupa 1999-2000 Etapa 4
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 3
AS Carmen București 1937
Grupa 1999-2000 Etapa 2
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 1
AFC Asalt
Grupa 2001 Etapa 30
02-06-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 29
26-05-2018
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 28
22-05-2018
AS Academia Rapid
Grupa 2001 Etapa 27
19-04-2018
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 26
12-05-2018
AFC Calcio
Grupa 2001 Etapa 25
05-05-2018
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 24
28-04-2018
AS Dan Chilom
Grupa 2001 Etapa 23
21-04-2018
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 22
14-04-2018
ACS Victoria București
Grupa 2001 Etapa 21
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 20
AFC Rapid
Grupa 2001 Etapa 18
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 17
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 16
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 15
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 14
ACS Sport Team
Grupa 2001 Etapa 13
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 12
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2001 Etapa 11
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 10
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2001 Etapa 9
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 8
AS Automatica
Grupa 2001 Etapa 7
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 6
ACS United Soccer
Grupa 2001 Etapa 5
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 3
CSS 6
Grupa 2001 Etapa 2
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 1
ACS Voința 2010 Crevedia
Grupa 2002 Etapa 34
02-06-2018
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 2002 Etapa 33
29-05-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 32
26-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 31
22-05-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 30
19-05-2018
CS AS Real New
Grupa 2002 Etapa 29
12-05-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 28
08-05-2018
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2002 Etapa 27
05-05-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 26
28-04-2018
ASC Juventus București
Grupa 2002 Etapa 25
21-04-2018
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 24
14-04-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 23
AS Nefele Sports
Grupa 2002 Etapa 22
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 21
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 20
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 19
CSA Steaua
Observatii: Joc reprogramat
Grupa 2002 Etapa 18
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 17
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 16
SC FC Sportul Studențesc SA
Grupa 2002 Etapa 15
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 14
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 13
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 12
ACS Sport Team
Grupa 2002 Etapa 11
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 10
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 9
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 8
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 7
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 6
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 5
CSS 1
Grupa 2002 Etapa 4
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 3
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2002 Etapa 2
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 1
AS Voința Buftea
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta