Informari si comunicate
20-11-2017
SCOALA DE ARBITRI

Comisia Judeteana de Arbitri face inscrieri pentru cursurile ,,Scolii de Arbitri ,,

detalii...
20-11-2017
Comitet de Urgenta

Intrunit in data de 20.10.2017 ,Comitetul de Urgenta a hotarat ..... ,

detalii...
19-11-2017
TROFEUL GHE-ENE

C.S.M. Rm-Sarat a castigat Trofeul Ghe-Ene ,,,,,,

detalii...
19-11-2017
CUPA REGIUNILOR

Selectionata judetului Buzau a reusit calificarea in finala Cupei Regiunilor ,,,,,

detalii...
12-11-2017
CUPA REGIUNILOR

In cadrul primei manse din Cupa Regiunilor ,,,,,

detalii...
12-11-2017
CUPA SPERANTELOR

In ultima etapa din cadrul Turneului Sperantelor competittie destinata juniorilor nascuti in anul 2004 ,,,

detalii...
09-11-2017
TROFEUL GHE-OLA

C.S.M.Rm-Sarat a castigat TROFEUL,, GHE-OLA,,,,,,

detalii...
08-11-2017
CUPA REGIUNILOR

Cupa Regiunilor editia 2017-2018 ,,,,

detalii...
08-11-2017
TROFEUL GHE-OLA

Astazi la Rm-Sarat s-au disputat jocurile semifinale din cadrul Trofeului GHE- OLA ,,,,,

detalii...
08-11-2017
CUPA SPERANTELOR

Selectionata judetului Buzau la nivelul juniorilor nascuti in anul 2004 ,,,,,

detalii...
toate comunicatele

CSM Ramnicu Sarat


CSM Ramnicu Sarat

Localitatea Ramnicu Sarat

Informatii generale
Teren Csm / Rm.sarat ( 50 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Trofeul Gheorghe Ene, Seria 1 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSM Ramnicu Sarat 4 4 0 0 32-1 12p +6
2LPS Buzau430127-49p+3
3 AFC Metalul Buzau 4 1 1 2 8-18 4p -2
4CSM Ramnicu Sarat 3411210-254p-2
5 LPS Buzau 2 4 0 0 4 2-31 0p -6
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Eduard - Stefan 23-04-2010 33915
2 Albu Razvan - Alexandru 20-06-2001 29686
3 Andrei Alexandru Viorel 04-09-2000 31094
4 Andrei Rares - Andrei 17-02-2010 33943q
5 Anghel Florin - Eduard 26-02-2007 33779
6 Anghel Mateo - David 29-07-2010 33924
7 Arsene Rares - Daniel 18-03-2010 33920
8 Avram Andres 15-04-2009 33936
9 Badica Catalin - Nicusor 01-06-2004 30522
10 Balan Mihai - Razvan 17-08-2008 32655
11 Balan Victor - Andrei 12-07-2007 33780
12 Barbu Felix - Daniel 25-09-2004 31634
13 Barbu Florin - Mihai - Alexandru 09-11-2010 33915/A
14 Bazir Madalin - Florin 06-05-2009 33934
15 Bercan Vladut - Valentin 27-06-2008 34057
16 Besnea Andrei - David - Florentin 18-10-2007 33912
17 Buzea Andrei - Ionut 25-05-2004 31633
18 Calin Marian - Valentin 12-03-2008 33837
19 Calin Robert - Florin 12-11-2002 31666
20 Calugaru Albert - Florentin 25-06-2007 33913
21 Chihaia Valentin - Irinel 11-05-2004 31642
22 Chiriac Gabriel - Alexandru 07-11-2005 34058
23 Chiru Rares - Mihai 20-01-2009 33834
24 Ciulin Daniel 20-10-2006 31861
25 Codreanu Marian - Lucian 23-02-2003 32067
26 Coman Lucian - Gabriel 21-07-2006 32218
27 Craciun Bogdan - Ionut 04-01-2009 33937
28 Craciun Ionut 20-03-2002 32091
29 Cristu Dragos Ciprian 28-05-2003 17078
30 Cutitaru Daniel - Valentin 08-02-2006 33307
31 Damian Rares - Mihai 28-06-2009 33935
32 Dil Deniz 27-10-2008 33836
33 Dima Ionut - Marius 17-01-2007 33625
34 Dirdiac Iulian 08-10-2004 32396
35 Dirdiiac Alex - Florin 04-08-2007 33908
36 Dobrescu Mihai - Alexandru 09-12-2009 34044
37 Draghiciu Marian - Robert 17-05-2006 33622/A
38 Dumitrache Denis - Marian 03-04-2005 33960
39 Dumitrache Marinel - Adrian 29-05-2001 32376
40 Dumitrascu Ionut 17-06-2000 31346
41 Dumitru Mihai 08-07-2010 33926
42 Enache Andrei 15-01-2001 29826
43 Enciu Cristi - Adi 16-06-2001 32373
44 Enciu Raul - Peter 16-06-2001 32374
45 Ene Dragos - Cosmin 20-09-2007 33910
46 Ene Victor - Florin 25-04-2002 29236
47 Florian Marius - Razvan 03-11-2007 33629
48 Gavrila Alexandru 24-03-2003 33032
49 Gheorghe George 02-07-2002 31667
50 Ghita Robert - Ionut 04-06-2010 33922
51 Grama Alin - Valentin 18-08-2008 33258
52 Grigore Yanis 16-02-2008 32656
53 Grigore Yanis - Marian 09-04-2010 33929
54 Hadir Adi - Reghi 31-07-2008 33310
55 Hahaianu Alessio - Andrei 30-08-2007 33626
56 Haranita Bogdan - Ionut 19-10-2002 29763
57 Haranita Eduard - Darius 02-09-2005 33106
58 Iancu Razvan - Ionut 26-02-2006 33151
59 Ilie Ayan - Stefan 14-03-2010 33918
60 Ilie Gabriel - Florentin 14-04-2006 31864
61 Iliuta Cristian - Gabriel 10-03-2010 33919
62 Ion Anghel - Raducu 25-02-2006 32219
63 Iordache Andrei - Claudiu 23-08-2006 31867/A
64 Iordache Daniel - Rares 03-01-2006 31868
65 Iordache David - Adelin 04-06-2008 32658
66 Iordache Petrut 27-06-2003 32395
67 Jinga Raul - Cristian 06-08-2001 28615
68 Lica David - Valentin 06-03-2009 33944
69 Lupu Bogdan 27-08-2004 30477/B
70 Manea Andrei - Alexandru 29-05-2004 31639
71 Marache Radu - Marius 15-08-2009 33941
72 Matei Georgian 19-10-2006 32844
73 Maxim Ioan - Gabriel 27-01-2009 34045
74 Mihai Robert - Daniel 16-07-2002 29767
75 Mihalcea Denis - Stefan 11-03-2006 31859
76 Minea Andrei - Teodosie 11-01-2010 34078
77 Mintoiu Vlad - Mihai 21-04-2009 33938
78 Mocanu Vasile 18-11-2001 29681
79 Moise Razvan - Cosmin 18-05-2008 32650
80 Moldoveanu Ninel - Yanis 04-08-2009 33932
81 Munteanu Sorin - Andrei 11-07-2006 33461
82 Musat Ianis - Andrei 18-07-2010 33917
83 Naziru Sorin - Florin 27-06-2008 33309
84 Neculai Andrei - Catalin 23-07-2009 33931
85 Nedelcu Daniel - Constantin 02-03-2006 32220
86 Nedelcu Mihnea - Iulian 09-02-2009 33942
87 Nedelcu Stefan - Andrei 18-11-2008 33257
88 Nita Alex - Gabriel 20-03-2008 32657
89 Olaru Petru - Andrei 02-07-2010 33916
90 Oprea Dragos - George 27-01-2001 29688
91 Oprea Mihnea - Sebastian 07-06-2008 33259
92 Padineanu Robert - Andrei 06-02-2010 33928
93 Pana Dennis - Lorenzo 06-04-2009 33933
94 Pana Vlad - Andrei 21-02-2010 33923
95 Panait Casian 22-08-2001 32375
96 Panait Cristian 23-07-2002 29235
97 Panait Roberto - Andrei 23-07-2006 32176
98 Panait Stefan 05-03-2006 31866
99 Paturca Alexandru - Georgel 21-07-2004 31624
100 Pavaloiu Robert - Florin 15-03-2007 33911
101 Pavaloiu Tudor - Matei 17-09-2010 33927
102 Perian Andrei - Mario 09-10-2008 34061
103 Pirvu Claudiu 08-02-2008 34060
104 Pisau Alex - Cristian 20-07-2010 33925
105 Popa Teodor 10-03-2001 30294
106 Popescu Teodor 29-09-2009 33835
107 Preda Andrei - Catalin 25-08-2004 31623
108 Preda Dragos - Andrei 12-01-2006 32175
109 Puica Andrei - Valentin 26-09-2006 31860
110 Puiu Iasmin - Ionut 30-04-2006 33623/A
111 Radu Andrei - Damian 02-12-2006 32791
112 Radu Claudiu - Andrei 28-09-2006 32177
113 Radu Madalin - Eugen 07-02-2001 31103
114 Radulescu Mihai - Cosmin 24-05-2007 33909
115 Radulescu Raul - Ionut 16-10-2006 31869/A
116 Raghina Banica - MIhai 01-11-2007 33627
117 Rapeanu Costin - Robert 04-02-2004 31627
118 Rateanu Cosmin - Valentin 13-05-2004 31625
119 Rizea Denis - Andrei 30-03-2006 31321
120 Sava Daniel - Andrei 21-02-2006 31862
121 Serban Daniel - Javier 13-02-2006 31869
122 Simion Alex - George 01-01-2010 33930
123 Simion Eduard - Andrei 23-08-2006 33153
124 Soaita Alexandru - Cosmin 31-07-2004 31621
125 Soare Andrei - Alin 29-05-2009 33940
126 Socol Andrei 22-07-2009 33832
127 Solomon Alexandru - Octavian 25-01-2002 29962
128 Spiridon Andrei - Cristian 22-12-2009 33830
129 Stanca Eric - Cristian 20-10-2006 31863
130 Stanciu Denis - Stefan 22-07-2010 33921
131 Stanciu Iulian - Victor 24-03-2008 34059
132 Stanciu Matei - Stefan 14-07-2010 33914
133 Stancu Liviu - Mihai 11-03-2009 33831
134 Stefan Marius - Nicusor 17-02-2006 33152
135 Stoica Bogdan - Florinel 07-03-2006 31867
136 Taman Marius - Andrei 13-09-2007 33113
137 Tasca Catalin - Sebastian 04-05-2002 32378
138 Temelie Yannis 03-02-2009 33833
139 Toader - Botan Rares 10-11-2004 31628
140 Toader Laurentiu - Alex 24-09-2004 32672
141 Trandafir Mihaita 04-07-2006 31865
142 Tudor Sebastian - Cosmin 11-10-2008 33260
143 Tudorancea Ionut - Madalin 16-05-1998 5680
144 Vasile Cristian - Stefan 04-01-2006 32790
145 Vasile Radu - Stefan 26-12-2008 33256
146 Vieru Razvan - Gabriel 11-07-2007 33628
147 Voicu Ciprian - Gabriel 22-10-2007 33781
148 Voinea Lica - Ionut 09-09-2002 32092
149 Vrinceanu Tiberiu - Andrei 17-07-2008 32651
150 Zamfir Edward - Nicolas 06-10-2009 33939
151 Zidaru Andrei - Ovidiu 01-02-2002 29778
152 Zidaru Vlad - Ionut 14-06-2001 29687
Meciurile disputate in sezonul actual
Campionatul Judetean U15 Etapa 9
19-11-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U15 Etapa 8
26-11-2017
LPS Buzau
Campionatul Judetean U15 Etapa 5
15-10-2017
AFC Metalul Buzau
Campionatul Judetean U15 Etapa 4
08-10-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U15 Etapa 3
01-10-2017
CS Viitorul 2010 Buzau
Campionatul Judetean U15 Etapa 2
20-09-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U15 Etapa 1
10-12-2017
AFC Metalul Buzau 2
Campionatul Judetean U13 Etapa 9
17-11-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U13 Etapa 7
CS Staruinta Sageata
Campionatul Judetean U13 Etapa 6
21-10-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U13 Etapa 5
14-10-2017
CS Viitorul 2010 Buzau
Campionatul Judetean U13 Etapa 4
07-10-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U13 Etapa 3
30-09-2017
ASFC Viitorul Berca
Campionatul Judetean U13 Etapa 2
11-11-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U13 Etapa 1
16-09-2017
FC Galactic Buzau
Campionatul Judetean U11, Seria II Etapa 7
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U11, Seria II Etapa 5
14-10-2017
CS Carpati Nehoiu
Campionatul Judetean U11, Seria II Etapa 4
07-10-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U11, Seria II Etapa 3
02-09-2017
AFC Metalul Buzau
Campionatul Judetean U11, Seria II Etapa 2
23-09-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U11, Seria II Etapa 1
16-09-2017
SCM Gloria Buzau
Campionatul Judetean U12 Etapa 7
25-11-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U12 Etapa 5
SCM Gloria Buzau
Campionatul Judetean U12 Etapa 4
21-10-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U12 Etapa 3
14-10-2017
CS Atletic Kids Buzau
Campionatul Judetean U12 Etapa 2
08-10-2017
CSM Ramnicu Sarat
Campionatul Judetean U12 Etapa 1
30-09-2017
CS Viitorul 08 Vernesti
Trofeul Gheorghe Ene, Seria 1 Etapa 5
LPS Buzau 2
Trofeul Gheorghe Ene, Seria 1 Etapa 4
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ene, Seria 1 Etapa 3
CSM Ramnicu Sarat 3
Trofeul Gheorghe Ene, Seria 1 Etapa 2
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ola, Seria 1 Etapa 3
01-11-2017
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ola, Seria 1 Etapa 2
01-11-2017
AFC Metalul Buzau
Trofeul Gheorghe Ola, Seria 1 Etapa 1
01-11-2017
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ola, PLAY-OFF Etapa 2
09-11-2017
CS Viitorul 2010 Buzau
Trofeul Gheorghe Ola, PLAY-OFF Etapa 1
08-11-2017
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ene, PLAY-OFF Etapa 2
14-11-2017
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ene, PLAY-OFF Etapa 1
13-11-2017
CSM Ramnicu Sarat
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Arena Buzoiana
Arena Buzoiana

AGI Construct
AGI Construct

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe