Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Joi, 02-04-2020

Niciun meci

Vineri, 03-04-2020

1 LPS Buzau 2
CS Carpati Nehoiu
/ Campionatul Judetean U11, etapa 10 - - - - -
2 CS Viitorul 2010 Buzau
CSM Ramnicu Sarat
/ Campionatul Judetean U11, etapa 10 - - - - -
3 AFC Metalul Buzau
SCM Gloria Buzau
/ Campionatul Judetean U11, etapa 10 - - - - -
4 Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balaș Sőtér Buzau
AFC Atletic Kids Buzau
/ Campionatul Judetean U11, etapa 10 - - - - -

Sambata, 04-04-2020

1 Sta
Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balaș Sőtér Buzau
/ Campionatul Judetean U13, etapa 8 - - - - -
2 CSM Ramnicu Sarat
AFC Atletic Kids Buzau
/ Campionatul Judetean U13, etapa 8 - - - - -
3 AFC Metalul Buzau
LPS Buzau 2
/ Campionatul Judetean U13, etapa 8 - - - - -
4 SCM Gloria Buzau
CS Soimii Buzau
/ Campionatul Judetean U13, etapa 8 - - - - -
5 CSM Ramnicu Sarat
AFC Metalul Buzau
/ Campionatul Judetean U12, etapa 8 - - - - -
6 CS Viitorul 2010 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
/ Campionatul Judetean U12, etapa 8 - - - - -
7 CS Carpati Nehoiu
Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balaș Sőtér Buzau
/ Campionatul Judetean U12, etapa 8 - - - - -
8 AS Avintul Zarnesti
ACS Montana Patarlagele
Avantul / Zarnesti Campionatul Judetean U19, etapa 24 10:00 - - - - -
9 AS Infratirea Zoita
AS Fortius-Partizanul Merei
Infratirea / Zoita Campionatul Judetean U19, etapa 24 10:00 - - - - -
10 AS Phoenix Posta Calnau
CSM Ramnicu Sarat
Phoenix / Posta Calnau Campionatul Judetean U19, etapa 24 10:00 - - - - -
11 AS Recolta Salcioara
AS Vointa Limpezis
Recolta / Salcioara Campionatul Judetean U19, etapa 24 10:00 - - - - -
12 ASFC Viitorul Berca
AS Gloria Vadu-Pasii
Petrolul / Berca Campionatul Judetean U19, etapa 24 10:00 - - - - -
13 AS Soimii Siriu
AS Unirea Stilpu
Soimii / Siriu Campionatul Judetean U19, etapa 24 10:00 - - - - -
14 CS Vointa Lanurile
AS Recolta Blajani
Vointa / Lanuri Campionatul Judetean U19, etapa 24 10:00 - - - - -
15 ACS Team Săgeata
ACS Locomotiva Buzau
Comunal / Sageata Campionatul Judetean U19, etapa 24 10:00 - - - - -
16 AS Diadema Gheraseni
AS Sahateni Vintileanca
Diadema / Gheraseni Campionatul Judetean U19, etapa 24 10:00 - - - - -
17 AS Avintul Zarnesti
ACS Montana Patarlagele
Avantul / Zarnesti Campionatul Judetean Liga 4, etapa 24 12:00 - - - - -
18 AS Infratirea Zoita
AS Fortius-Partizanul Merei
Infratirea / Zoita Campionatul Judetean Liga 4, etapa 24 12:00 - - - - -
19 AS Phoenix Posta Calnau
CSM Ramnicu Sarat
Phoenix / Posta Calnau Campionatul Judetean Liga 4, etapa 24 12:00 - - - - -
20 AS Recolta Salcioara
AS Vointa Limpezis
Recolta / Salcioara Campionatul Judetean Liga 4, etapa 24 12:00 - - - - -
21 ASFC Viitorul Berca
AS Gloria Vadu-Pasii
Petrolul / Berca Campionatul Judetean Liga 4, etapa 24 12:00 - - - - -
22 AS Soimii Siriu
AS Unirea Stilpu
Soimii / Siriu Campionatul Judetean Liga 4, etapa 24 12:00 - - - - -
23 CS Vointa Lanurile
AS Recolta Blajani
Vointa / Lanuri Campionatul Judetean Liga 4, etapa 24 12:00 - - - - -
24 ACS Team Săgeata
ACS Locomotiva Buzau
Comunal / Sageata Campionatul Judetean Liga 4, etapa 24 12:00 - - - - -
25 AS Diadema Gheraseni
AS Sahateni Vintileanca
Diadema / Gheraseni Campionatul Judetean Liga 4, etapa 24 12:00 - - - - -

Duminica, 05-04-2020

1 AS Sahateni
AS AS Chiojdu
Steaua / Sahateni Campionatul Judetean U17, Seria 1, etapa 19 10:00 - - - - -
2 AS Stiinta Cernatesti
Sta
Comunal Aldeni / Cernatesti Campionatul Judetean U17, Seria 1, etapa 19 10:00 - - - - -
3 AS Recolta Cislau
CS Carpati Nehoiu
Recolta / Cislau Campionatul Judetean U17, Seria 1, etapa 19 10:00 - - - - -
4 AS International Canesti
AS Unirea Zoresti
Comunal / Scortoasa Campionatul Judetean U17, Seria 1, etapa 19 10:00 - - - - -
5 AS Energia Clondiru
AS Victoria Boboc
Energia / Clondiru Campionatul Judetean U17, Seria 1, etapa 19 10:00 - - - - -
6 AS Progresul Beceni
AS Viitorul Tisau
Progresul / Beceni Campionatul Judetean U17, Seria 1, etapa 19 10:00 - - - - -
7 AS Stiinta Balaceanu
AS FC Glodeanu Silistea
Comunal / Balaceanu Campionatul Judetean U17, Seria 2, etapa 19 10:00 - - - - -
8 AS Olimpia Pogoanele
AS Unirea Maracineni
Olimpia / Pogoanele Campionatul Judetean U17, Seria 2, etapa 19 10:00 - - - - -
9 AS Vointa Limpezis
AS Recolta Smeeni
Progresul / Movila Banului Campionatul Judetean U17, Seria 2, etapa 19 10:00 - - - - -
10 AS Viitorul Rusetu
AS Pescarusul Luciu
Viitorul / Rusetu Campionatul Judetean U17, Seria 2, etapa 19 10:00 - - - - -
11 AS Luceafarul Maxenu
AS Tricolorul Galbinasi
Luceafrul / Maxenu Campionatul Judetean U17, Seria 2, etapa 19 10:00 - - - - -
12 AS Luceafarul CA Rosetti
ACS Victoria Padina
Lucefarul / C.A. Rosetti Campionatul Judetean U17, Seria 2, etapa 19 10:00 - - - - -
13 AS Viitorul Stiubei
AS Avantul Murgesti
Viitorul / Stiubei Campionatul Judetean U17, Seria 3, etapa 19 10:00 - - - - -
14 AS Liceul Teoretic "Stefan Cel Mare" Rm. Sarat
AS Vulturul Topliceni
Victoria / Ramnicu Sarat Campionatul Judetean U17, Seria 3, etapa 19 10:00 - - - - -
15 AS Victoria Grebanu
CS Viitorul 08 Vernesti
Victoria / Grebanu Campionatul Judetean U17, Seria 3, etapa 19 10:00 - - - - -
16 AS Viticultorul Podgoria
AS Vointa Cochirleanca
Viticultorul / Cotatcu Campionatul Judetean U17, Seria 3, etapa 19 10:00 - - - - -
17 AS Viitorul Valea Ramnicului
AS Avintul Zarnesti
Valconf / Rubla Campionatul Judetean U17, Seria 3, etapa 19 10:00 - - - - -
18 AS Flamura Racoviteni
AS Recolta Boldu
Flamura / Racoviteni Campionatul Judetean U17, Seria 3, etapa 19 10:00 - - - - -
19 AS Sahateni
AS AS Chiojdu
Steaua / Sahateni Campionatul Judetean Liga 5, Seria 1, etapa 19 12:00 - - - - -
20 AS Stiinta Cernatesti
Sta
Comunal Aldeni / Cernatesti Campionatul Judetean Liga 5, Seria 1, etapa 19 12:00 - - - - -
21 AS Recolta Cislau
CS Carpati Nehoiu
Recolta / Cislau Campionatul Judetean Liga 5, Seria 1, etapa 19 12:00 - - - - -
22 AS International Canesti
AS Unirea Zoresti
Comunal / Scortoasa Campionatul Judetean Liga 5, Seria 1, etapa 19 12:00 - - - - -
23 AS Energia Clondiru
AS Victoria Boboc
Energia / Clondiru Campionatul Judetean Liga 5, Seria 1, etapa 19 12:00 - - - - -
24 AS Progresul Beceni
AS Viitorul Tisau
Progresul / Beceni Campionatul Judetean Liga 5, Seria 1, etapa 19 12:00 - - - - -
25 AS Stiinta Balaceanu
AS FC Glodeanu Silistea
Comunal / Balaceanu Campionatul Judetean Liga 5, Seria 2, etapa 19 12:00 - - - - -
26 AS Olimpia Pogoanele
AS Unirea Maracineni
Olimpia / Pogoanele Campionatul Judetean Liga 5, Seria 2, etapa 19 12:00 - - - - -
27 AS Vointa Limpezis
AS Recolta Smeeni
Vointa / Limpezis Campionatul Judetean Liga 5, Seria 2, etapa 19 12:00 - - - - -
28 AS Viitorul Rusetu
AS Pescarusul Luciu
Viitorul / Rusetu Campionatul Judetean Liga 5, Seria 2, etapa 19 12:00 - - - - -
29 AS Luceafarul Maxenu
AS Tricolorul Galbinasi
Luceafrul / Maxenu Campionatul Judetean Liga 5, Seria 2, etapa 19 12:00 - - - - -
30 AS Luceafarul CA Rosetti
ACS Victoria Padina
Lucefarul / C.A. Rosetti Campionatul Judetean Liga 5, Seria 2, etapa 19 12:00 - - - - -
31 AS Viitorul Stiubei
AS Avantul Murgesti
Viitorul / Stiubei Campionatul Judetean Liga 5, Seria 3, etapa 19 12:00 - - - - -
32 AS Liceul Teoretic "Stefan Cel Mare" Rm. Sarat
AS Vulturul Topliceni
Victoria / Ramnicu Sarat Campionatul Judetean Liga 5, Seria 3, etapa 19 12:00 - - - - -
33 AS Victoria Grebanu
CS Viitorul 08 Vernesti
Victoria / Grebanu Campionatul Judetean Liga 5, Seria 3, etapa 19 12:00 - - - - -
34 AS Viticultorul Podgoria
AS Vointa Cochirleanca
Viticultorul / Cotatcu Campionatul Judetean Liga 5, Seria 3, etapa 19 12:00 - - - - -
35 AS Viitorul Valea Ramnicului
AS Avintul Zarnesti
Valconf / Rubla Campionatul Judetean Liga 5, Seria 3, etapa 19 12:00 - - - - -
36 AS Flamura Racoviteni
AS Recolta Boldu
Flamura / Racoviteni Campionatul Judetean Liga 5, Seria 3, etapa 19 12:00 - - - - -

Luni, 06-04-2020

Niciun meci

Marti, 07-04-2020

Niciun meci

Miercuri, 08-04-2020

Niciun meci

Joi, 09-04-2020

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP