Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Marti, 21-05-2019

Niciun meci

Miercuri, 22-05-2019

1 AS Vointa Limpezis
CS Vointa Lanurile
Vointa / Limpezis Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 6 17:30 - - - - -
2 AS Avintul Zarnesti
AS Fotbal Team Sageata
Comunal / Zarnesti Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 6 17:30 - - - - -
3 CS Carpati Nehoiu
CS Viitorul 08 Vernesti
Soimii / Siriu Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 19 18:00 - - - - Mihai C -

Joi, 23-05-2019

Niciun meci

Vineri, 24-05-2019

1 AS Phoenix Posta Calnau
AS Sahateni Vintileanca
Phoenix / Posta-Calnau Liga 4, Juniori A1, etapa 28 16:00 - - - - -
2 AS Recolta Blajani
ACS Locomotiva Buzau
Comunal / Blajani Liga 4, Juniori A1, etapa 28 16:00 - - - - -
3 CS Vointa Lanurile
AS Avintul Zarnesti
Vointa / Lanuri Liga 4, Juniori A1, etapa 28 16:00 - - - - -
4 AS Diadema Gheraseni
AS Balta-Alba
Diadema / Gheraseni Liga 4, Juniori A1, etapa 28 16:00 - - - - -
5 AS Fotbal Team Sageata
AS Soimii Siriu
Comunal / Sageata Liga 4, Juniori A1, etapa 28 16:00 - - - - -
6 ASFC Petrolul Viitorul Berca
AS Infratirea Zoita
Petrolul / Berca Liga 4, Juniori A1, etapa 28 16:00 - - - - -
7 AS Montana Patarlagele
AS Recolta Salcioara
Montana / Patirlagele Liga 4, Juniori A1, etapa 28 16:00 - - - - -
8 CS Viitorul 08 Vernesti
Liceul Teoretic Stefan Cel Mare Rm. Sarat
Virgil Popescu / Vernesti Liga 4, Juniori A1, etapa 28 16:00 - - - - -
9 AS Phoenix Posta Calnau
AS Sahateni Vintileanca
Phoenix / Posta-Calnau Liga 4, Seniori, etapa 28 18:00 - - - - -
10 AS Recolta Blajani
ACS Locomotiva Buzau
Comunal / Blajani Liga 4, Seniori, etapa 28 18:00 - - - - -
11 CS Vointa Lanurile
AS Avintul Zarnesti
Vointa / Lanuri Liga 4, Seniori, etapa 28 18:00 - - - - -
12 AS Diadema Gheraseni
AS Balta-Alba
Diadema / Gheraseni Liga 4, Seniori, etapa 28 18:00 - - - - -
13 AS Fotbal Team Sageata
AS Soimii Siriu
Comunal / Sageata Liga 4, Seniori, etapa 28 18:00 - - - - -
14 ASFC Petrolul Viitorul Berca
AS Infratirea Zoita
Petrolul / Berca Liga 4, Seniori, etapa 28 18:00 - - - - -
15 AS Montana Patarlagele
AS Recolta Salcioara
Montana / Patirlagele Liga 4, Seniori, etapa 28 18:00 - - - - -
16 CS Viitorul 08 Vernesti
Liceul Teoretic Stefan Cel Mare Rm. Sarat
Virgil Popescu / Vernesti Liga 4, Seniori, etapa 28 18:00 - - - - -

Sambata, 25-05-2019

1 SCM Gloria Buzau
Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balaș Sőtér Buzau
Gloria / Buzau Campionatul Judetean U15, Play-off, etapa 10 09:30 - - - - -
2 AFC Metalul Buzau
AS Sahateni
Cornel Negoescu / Buzau Campionatul Judetean U15, Play-off, etapa 10 09:30 - - - - -
3 CSM Ramnicu Sarat
AS Montana Patarlagele
Municipal / Rm.sarat Campionatul Judetean U15, Play-off, etapa 10 09:30 - - - - -
4 AS Victoria Boboc
AS Recolta Cislau
Victoria / Boboc Liga 5, Juniori A1 - Seria I, etapa 25 10:00 - - - - -
5 AS Luceafarul Maxenu
ASFC Unirea Maracineni
Luceafrul / Maxenu Liga 5, Juniori A1 - Seria I, etapa 25 10:00 - - - - -
6 AS Viitorul Tisau
CS Viitorul 08 Vernesti
MC Pietroasa / Tisau Liga 5, Juniori A1 - Seria I, etapa 25 10:00 - - - - -
7 AS Energia Clondiru
AS Progresul Beceni
Energia / Clondiru Liga 5, Juniori A1 - Seria I, etapa 25 10:00 - - - - -
8 AS Unirea Zoresti
AS Unirea Stilpu
Unirea / Zoresti Liga 5, Juniori A1 - Seria I, etapa 25 10:00 - - - - -
9 AS Chiojdu
CS Carpati Nehoiu
Avintul / Chiojdu Liga 5, Juniori A1 - Seria I, etapa 25 10:00 - - - - -
10 AS Fortius-Partizanul Merei
AS Recolta Smeeni
Partizanul / Merei Liga 5, Juniori A1 - Seria I, etapa 25 10:00 - - - - -
11 AS Victoria Boboc
AS Recolta Cislau
Victoria / Boboc Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 25 12:00 - - - - -
12 AS Luceafarul Maxenu
ASFC Unirea Maracineni
Luceafrul / Maxenu Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 25 12:00 - - - - -
13 AS Viitorul Tisau
CS Viitorul 08 Vernesti
MC Pietroasa / Tisau Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 25 12:00 - - - - -
14 AS Energia Clondiru
AS Progresul Beceni
Energia / Clondiru Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 25 12:00 - - - - -
15 AS Unirea Zoresti
AS Unirea Stilpu
Unirea / Zoresti Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 25 12:00 - - - - -
16 AS Chiojdu
CS Carpati Nehoiu
Avintul / Chiojdu Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 25 12:00 - - - - -
17 AS Fortius-Partizanul Merei
AS Recolta Smeeni
Partizanul / Merei Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 25 12:00 - - - - -
18 AS Flamura Racoviteni
AS Viitorul Valea Ramnicului
Flamura / Racoviteni Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 25 12:00 - - - - -
19 AS Pescarusul Luciu
AS Avantul Murgesti
Pescarusul / Luciu Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 25 12:00 - - - - -
20 AS Tricolorul Galbinasi
AS Luceafarul CA Rosetti
Tricolorul / Galbinasi Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 25 12:00 - - - - -
21 AS Gloria Vadu-Pasii
AS Vointa Cochirleanca
Gloria / Vadu Pasii Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 25 12:00 - - - - -
22 AS Olimpia Pogoanele
AS Viitorul Rusetu
Olimpia / Pogoanele Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 25 12:00 - - - - -
23 ACS Victoria Padina
AS Vointa Limpezis
Unirea / Padina Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 25 12:00 - - - - -
24 AS Viitorul Stiubei
AFC Puiesti
Viitorul / Stiubei Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 25 12:00 - - - - -
25 AS Stiinta Balaceanu
AS Avintul Zarnesti
Comunal / Balaceanu Liga 6, Play-off, etapa 8 16:00 - - - - -
26 AS Vulturul Topliceni
AS FC Glodeanu Silistea
Vulturul / Topliceni Liga 6, Play-off, etapa 8 16:00 - - - - -
27 AS Recolta Boldu
AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS
Recolta / Boldu Liga 6, Play-out, etapa 8 16:00 - - - - -
28 AS International Canesti
AS Stiinta Cernatesti
Inter / Scortoasa Liga 6, Play-out, etapa 8 16:00 - - - - -
29 CS Carpati Nehoiu
AS Unirea Stilpu
Soimii / Siriu Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 21 18:00 - - - - - -

Duminica, 26-05-2019

1 AS Recolta Smeeni
CS Carpati Nehoiu
Cereanim / Smeeni Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 23 12:00 - - - - - -

Luni, 27-05-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP