Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Luni, 23-05-2022

Niciun meci

Marti, 24-05-2022

1 ACS Montana Patarlagele
CSM Ramnicu Sarat
Orasenesc / Patarlagele Campionatul Judetean U17, etapa 12 16:30 - - - - - -
2 AFC Metalul Buzau
AS Romeo Iamandi Buzau
Cornel Negoescu / Buzau Campionatul Judetean U17, etapa 13 18:00 - - - - - -

Miercuri, 25-05-2022

1 AS Pescarusul Luciu
AFC Puiesti
Pescarusul / Luciu Campionatul Judetean U17, etapa 13 16:00 - - - - - -
2 CSM Ramnicu Sarat
AS Flamura Racoviteni
Municipal 2 / Ramnicu Sarat Campionatul Judetean U17, etapa 13 16:00 - - - - - -
3 Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balaș Sőtér Buzau
ACS Montana Patarlagele
Baza Sportivă LPS Buzău / Buzau Campionatul Judetean U17, etapa 13 16:00 - - - - - -
4 ACS Montana Patarlagele
ACS Team Săgeata
Orasenesc / Patarlagele Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 6 17:45 - - - - -
5 AS Diadema Gheraseni
CS Vointa Lanurile
Diadema / Gheraseni Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 6 17:45 - - - - -

Joi, 26-05-2022

1 ACS Montana Patarlagele
AFC Metalul Buzau
Orasenesc / Patarlagele Campionatul Judetean U17, etapa 14 18:00 - - - - - -
2 AS Avantul Murgesti
AS Victoria Grebanu
Avintul / Murgesti Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 3 - PLAY-OFF, etapa 2 18:00 - - - - - -

Vineri, 27-05-2022

Niciun meci

Sambata, 28-05-2022

1 AS Romeo Iamandi Buzau
AS Pescarusul Luciu
Cornel Negoescu / Buzau Campionatul Judetean U17, etapa 14 11:00 - - - - - -
2 AS Flamura Racoviteni
Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balaș Sőtér Buzau
Flamura / Racoviteni Campionatul Judetean U17, etapa 14 11:00 - - - - - -
3 ACS Vointa Limpezis
CS Vointa Balta Alba
Vointa / Limpezis Campionatul Judetean Liga 4, PLAY-OFF, etapa 11 12:00 - - - - -
4 AS Phoenix Posta Calnau
CS Vointa Lanurile
Phoenix / Posta Calnau Campionatul Judetean Liga 4, PLAY-OFF, etapa 11 12:00 - - - - -
5 ACS Montana Patarlagele
ACS Team Săgeata
Orasenesc / Patarlagele Campionatul Judetean Liga 4, PLAY-OFF, etapa 11 12:00 - - - - -
6 AFC Metalul Buzau
AS Vointa Cochirleanca
Partizanul / Merei Campionatul Judetean U19, FINALA, etapa 1 12:00 - - - - -

Duminica, 29-05-2022

1 AS Pescarusul Luciu
ACS Gloria Vadu Pasii
Pescarusul / Luciu Campionatul Judetean Liga 4, PLAY-OFF, etapa 11 12:00 - - - - -
2 AS Unirea Maracineni
AS Unirea Zoresti
Rapid / Sapoca Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 1 - PLAY-OFF, etapa 5 12:00 - - - - -
3 CS Carpati Nehoiu
AS Viitorul Tisau
Foresta / Nehoiu Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 1 - PLAY-OFF, etapa 5 12:00 - - - - -
4 AS AS Chiojdu
AS Victoria Boboc
Avintul / Chiojdu Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 1 - PLAY-OFF, etapa 5 12:00 - - - - -
5 AS Progresul PMB Movila Banului
AS Diadema Gheraseni
Progresul / Movila Banului Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 2 - PLAY-OFF, etapa 5 12:00 - - - - -
6 AS Luceafarul Maxenu
AS Luceafarul CA Rosetti
Luceafrul / Maxenu Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 2 - PLAY-OFF, etapa 5 12:00 - - - - -
7 AS Unirea Padina
AS Recolta Smeeni
Unirea / Padina Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 2 - PLAY-OFF, etapa 5 12:00 - - - - -
8 AS Victoria Grebanu
AS Avintul Zarnesti
Victoria / Grebanu Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 3 - PLAY-OFF, etapa 5 12:00 - - - - -
9 AS Vointa Cochirleanca
AS Viitorul Valea Ramnicului
Vointa / Cochirleanca Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 3 - PLAY-OFF, etapa 5 12:00 - - - - -
10 AS Avantul Murgesti
AS Flamura Racoviteni
Avintul / Murgesti Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 3 - PLAY-OFF, etapa 5 12:00 - - - - -
11 AS Rapid Parscov
AS International Canesti
Rapid / Parscov Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 1 - PLAY-OUT, etapa 5 12:00 - - - - -
12 AS Sahateni
AS Vointa Caldarasti
Steaua / Sahateni Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 2 - PLAY-OUT, etapa 5 12:00 - - - - - -
13 AS Viitorul Stiubei
AS Stiinta Balaceanu
Viitorul / Stiubei Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 3 - PLAY-OUT, etapa 5 12:00 - - - - -
14 AFC Puiesti
AS Recolta Boldu
Comunal / Puiesti Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 3 - PLAY-OUT, etapa 5 12:00 - - - - -
15 AS Rapid Matesti
AS Recolta Blajani
Rapid / Sapoca Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 1 - PLAY-OUT, etapa 5 15:00 - - - - -

Luni, 30-05-2022

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP