Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Buzău

Şaisprezecimi
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid - ACSM Politehnica Iaşi
Data: 2019-09-26     Ora: 18:45

Cupa României, Cupa României
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Mircea Constantin (Buzău - Buzău)
Etapa 11
# echipe arbitri
1 Grupul Şcolar Agricol Nucet - LPS Viitorul Piteşti A: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
A1: Enciu Alexandru (Buzău - Buzău)
Data: 2019-09-21     Ora: 12:00 A2: Ichim Georgian (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
Stadion: Central (Nucet - Dâmboviţa)
2 CSS Târgovişte - CS Mioveni A: Drugea Catalin Gheorghe (Buzău - Buzău)
A1: Cighir David (Buzău - Buzău)
Data: 2019-09-21     Ora: 12:00 A2: Radu Stefan (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
Stadion: Toma Panţu (Târgovişte - Dâmboviţa)
3 Grupul Şcolar Agricol Nucet - LPS Viitorul Piteşti A: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
A1: Enciu Alexandru (Buzău - Buzău)
Data: 2019-09-21     Ora: 14:00 A2: Ichim Georgian (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
Stadion: Central (Nucet - Dâmboviţa)
4 CSS Targoviste - CS Mioveni A: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
A1: Cighir David (Buzău - Buzău)
Data: 2019-09-21     Ora: 14:00 A2: Radu Stefan (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Drugea Catalin Gheorghe (Buzău - Buzău)
Stadion: Toma Panţu (Târgovişte - Dâmboviţa)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ - Neamţ)
Data: 2019-09-21     Ora: 11:00 A2: Iacob Florin (Constanţa - Constanţa)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele - Teleorman) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău - Buzău)
Obs: Lolea Viorel (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSM Bacău - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Haivas Viorel Mihai (Botoşani - Botoşani)
A1: Pișta Andrei (Fălticeni - Suceava)
Data: 2019-09-20     Ora: 17:00 A2: Blănariu Alexandru (Fălticeni - Suceava)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Constantin Anghelache (Bacău - Bacău) Obs: Patrichi Stefan (Iaşi - Iaşi)
Obs: Ticlea Daniel (Buzău - Buzău)
2 ACS Hușana Huși - CS Ştiinţa Miroslava A: Dănilă Ștefăniță (Buzău - Buzău)
A1: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)
Data: 2019-09-21     Ora: 17:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Huşi - Vaslui) Obs: Iovu Ciprian (Botoşani - Botoşani)
Obs: Daicu Aurel (Suceava - Suceava)
3 CS Poseidon Limanu-2 Mai - ACS Dacia Unirea Brăila A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-09-21     Ora: 17:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Callatis (Mangalia - Constanţa) Obs: Pais Mihai (Galaţi - Galaţi)
Obs: Ibriş Valeriu (Buzău - Buzău)
4 CS Făurei - CS Afumaţi A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-09-21     Ora: 17:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Orăşenesc (Făurei - Brăila) Obs: Guloiu Catalin (Buzău - Buzău)
Obs: Epure Valentin (Bucureşti - Bucureşti)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP