Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Buzău

Etapa 10
# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău - LPS Suceava A: Cîrjan Alexandru Sebastian (Râmnicu Sărat - Buzău)
A1: Caloian Alexandru (Buzău - Buzău)
Data: 2021-10-23     Ora: 12:00 A2: Cîrjan Bianca Ioana (Râmnicu Sărat - Buzău)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
Stadion: Aerostar 2 (Bacău - Bacău)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 ACS FC Bacău - LPS Suceava A: Cîrjan Alexandru Sebastian (Râmnicu Sărat - Buzău)
A1: Cighir David (Buzău - Buzău)
Data: 2021-10-27     Ora: 12:00 A2: Cîrjan Bianca Ioana (Râmnicu Sărat - Buzău)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
Stadion: Baza Sportivă FC Bacău - Ruși Ciutea (Bacău - Bacău)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Dănilă Ștefăniță (Buzău - Buzău)
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2021-10-23     Ora: 12:00 A2: Cighir David (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Frățilă Adrian (Vadu Paşii - Buzău)
Stadion: Juventus Sintetic (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Aerostar Bacău - LPS Suceava A: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
A1: Caloian Alexandru (Buzău - Buzău)
Data: 2021-10-23     Ora: 14:00 A2: Cîrjan Bianca Ioana (Râmnicu Sărat - Buzău)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Cîrjan Alexandru Sebastian (Râmnicu Sărat - Buzău)
Stadion: Aerostar 2 (Bacău - Bacău)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 ACS FC Bacău - LPS Suceava A: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
A1: Cighir David (Buzău - Buzău)
Data: 2021-10-27     Ora: 14:00 A2: Cîrjan Bianca Ioana (Râmnicu Sărat - Buzău)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Cîrjan Alexandru Sebastian (Râmnicu Sărat - Buzău)
Stadion: Baza Sportivă FC Bacău - Ruși Ciutea (Bacău - Bacău)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii - Buzău)
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2021-10-23     Ora: 14:00 A2: Cighir David (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Dănilă Ștefăniță (Buzău - Buzău)
Stadion: Juventus Sintetic (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 11
# echipe arbitri
1 FC Metaloglobus Bucureşti - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Data: 2021-10-23     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Petre Adrian (Buzău - Buzău)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 CS Viitorul Ianca - ACS Sportul Chiscani
Data: 2021-10-23     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Plopu (Ianca - Brăila) Obs: Dragomir Ionuţ Sebastian (Gălbinaşi - Buzău)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Local Sportul Ciorăşti - ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamţ
A1: Radu Stefan (Buzău - Buzău)
Data: 2021-10-24     Ora: 13:00 A2: Popescu Dragos Costin (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Seria 1
Stadion: Sala Polivalentă (Focşani - Vrancea)
Etapa 6
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Local Sportul Ciorăşti - ACS Mausoleul Mărăşeşti
A1: Trifan Catalin (Buzău - Buzău)
Data: 2021-10-25     Ora: 15:00 A2: Dinu Cristian-Dan (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Seria 1
Stadion: Sala Polivalentă (Focşani - Vrancea)
2 Fortius 2014 Buzău - Luceafarul Buzău
A1: Trifan Catalin (Buzău - Buzău)
Data: 2021-10-25     Ora: 18:00 A2: Dinu Cristian-Dan (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Seria 2
Stadion: Sala Sporturilor Romeo Iamandi (Buzău - Buzău)
3 ACS Activ Slobozia - AFK Csiksereda Miercurea Ciuc A: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
A1: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)
Data: 2021-10-24     Ora: 11:00 A2: Cîrjan Bianca Ioana (Râmnicu Sărat - Buzău)

Liga 2 Feminin, Seria 1
Stadion: Teren Bucu (Slobozia - Ialomiţa)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP