Informari si comunicate
20-11-2017
SCOALA DE ARBITRI

Comisia Judeteana de Arbitri face inscrieri pentru cursurile ,,Scolii de Arbitri ,,

detalii...
20-11-2017
Comitet de Urgenta

Intrunit in data de 20.10.2017 ,Comitetul de Urgenta a hotarat ..... ,

detalii...
19-11-2017
TROFEUL GHE-ENE

C.S.M. Rm-Sarat a castigat Trofeul Ghe-Ene ,,,,,,

detalii...
19-11-2017
CUPA REGIUNILOR

Selectionata judetului Buzau a reusit calificarea in finala Cupei Regiunilor ,,,,,

detalii...
12-11-2017
CUPA REGIUNILOR

In cadrul primei manse din Cupa Regiunilor ,,,,,

detalii...
12-11-2017
CUPA SPERANTELOR

In ultima etapa din cadrul Turneului Sperantelor competittie destinata juniorilor nascuti in anul 2004 ,,,

detalii...
09-11-2017
TROFEUL GHE-OLA

C.S.M.Rm-Sarat a castigat TROFEUL,, GHE-OLA,,,,,,

detalii...
08-11-2017
CUPA REGIUNILOR

Cupa Regiunilor editia 2017-2018 ,,,,

detalii...
08-11-2017
TROFEUL GHE-OLA

Astazi la Rm-Sarat s-au disputat jocurile semifinale din cadrul Trofeului GHE- OLA ,,,,,

detalii...
08-11-2017
CUPA SPERANTELOR

Selectionata judetului Buzau la nivelul juniorilor nascuti in anul 2004 ,,,,,

detalii...
toate comunicatele

CS Staruinta Sageata


CS Staruinta Sageata

Localitatea Sageata

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Trofeul Gheorghe Ola, Seria 2 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Viitorul 2010 Buzau 3 3 0 0 19-2 9p +3
2CS Staruinta Sageata32015-106p0
3 LPS Buzau 3 1 0 2 12-10 3p 0
4ASFC Viitorul Berca30032-160p-3
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Agapie Ionut - Madalin 08-07-2005 33511
2 Anton Alexandru 12-11-2005 33007
3 Anton Robert - Nicolae 02-02-2007 33508
4 Baboi Marius - Nicolae 09-01-2009 33185
5 Badea George - Cristian 23-01-2003 33318
6 Badea Mihail - Valentin 29-05-2008 33186
7 Bentaru Sorin - Manuel 27-05-2005 33320
8 Burtanete Eduard - Petrica 05-04-2008 33606/A
9 Catargiu Catalin Adrian 13-04-2006 33078
10 Chirila Alexandru - Stefan 11-10-2003 32252
11 Coconu Marius 12-01-2003 32781
12 Cretu Gabriel - Robert 25-03-2006 33355
13 Dedu Alexandru - Georgian 14-04-2007 33091
14 Dinu Florinel - Stefan 25-04-2004 33449
15 Dumitru Andrei - Robert 31-05-2004 33509
16 Dumitru Ianis - Cristinel 21-07-2008 33510
17 Dumitru Ionut - Laurentiu 22-03-2006 33006
18 Ene Cristian - Florentin 14-11-2004 31824
19 Gheorghe Denis - Florentin 08-02-2002 32471
20 Grigore Catalin - Cornel 24-07-2005 33512
21 Iamandei Andrei - Cosmin 02-11-2005 31741
22 Ion Florentin - Tiberiu 06-07-2002 33450
23 Ion Iulian 19-07-2003 31732
24 Ion Tiberiu Ionut 11-09-2009 33009
25 Iordache Adrian 02-03-2006 31725
26 Lazar Andrei 30-01-2006 31817
27 Minea Adrian - Daniel 13-05-2003 32536
28 Mirea Marius - Nicolae 07-06-2005 31727
29 Neagu Dumitru - Alexandru 10-02-2005 33507
30 Paraschiv Cristian 17-06-2007 33010
31 Preda Gabriel - Ionut 09-07-2002 33008
32 Scarlat Valentin - Georgian 14-10-2007 33605/A
33 Sitaru Roberto - Andrei 16-10-2004 31251
34 Smeadu Adrian - Valentin 12-06-2008 33092
35 Stancu Darius - Andrei 06-11-2009 33317
36 Sterian Cosmin Ionut 08-08-2005 31748
37 Taranu Mircea - Ilie 17-07-2008 33094
38 Tescan Adrian 08-09-2007 33184
39 Tescan Mihaita 02-08-2003 32468
40 Toma Florentin - Andrei 25-11-2008 33093
41 Toma Marius Valentin 08-02-2007 33079
42 Ungureanu Daniel - Darius 04-12-2008 33189
43 Zaharia Robert - Daniel 29-07-2006 33319
44 Zemoiu Florin - Rares 07-05-2006 33345
Meciurile disputate in sezonul actual
Campionatul Judetean U13 Etapa 9
25-11-2017
CS Staruinta Sageata
Campionatul Judetean U13 Etapa 8
11-11-2017
LPS Buzau
Campionatul Judetean U13 Etapa 7
CS Staruinta Sageata
Campionatul Judetean U13 Etapa 5
15-10-2017
AFC Metalul Buzau 2
Campionatul Judetean U13 Etapa 4
02-12-2017
CS Staruinta Sageata
Campionatul Judetean U13 Etapa 3
01-10-2017
CS Carpati Nehoiu
Campionatul Judetean U13 Etapa 2
23-09-2017
CS Staruinta Sageata
Campionatul Judetean U13 Etapa 1
12-11-2017
AFC Metalul Buzau
Campionatul Judetean U11, Seria I Etapa 7
CS Staruinta Sageata
Campionatul Judetean U11, Seria I Etapa 6
21-10-2017
LPS Buzau
Campionatul Judetean U11, Seria I Etapa 5
14-10-2017
CS Staruinta Sageata
Campionatul Judetean U11, Seria I Etapa 3
30-09-2017
AFC Metalul Buzau 2
Campionatul Judetean U11, Seria I Etapa 2
21-09-2017
CS Staruinta Sageata
Campionatul Judetean U11, Seria I Etapa 1
16-09-2017
CS Viitorul 2010 Buzau
Trofeul Gheorghe Ola, Seria 2 Etapa 3
01-11-2017
LPS Buzau
Trofeul Gheorghe Ola, Seria 2 Etapa 2
01-11-2017
ASFC Viitorul Berca
Trofeul Gheorghe Ola, Seria 2 Etapa 1
01-11-2017
CS Staruinta Sageata
Trofeul Gheorghe Ola, PLAY-OFF Etapa 1
08-11-2017
CSM Ramnicu Sarat
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Arena Buzoiana
Arena Buzoiana

AGI Construct
AGI Construct

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe