Meciuri arbitrate
Luni, 29 Aprilie 2024, 14:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 11
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Luni, 29 Aprilie 2024, 14:00
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Marti, 23 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 19
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Marti, 23 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 27
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 19
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 19
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 25
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 10
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 15
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 15
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 13
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 13
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 19:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 8
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 11
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 11
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 9
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 9
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / CATALINA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 4
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 7
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 7
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 1
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 5
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 5
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 3
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 3
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 15:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 4
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 3
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 3
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 3
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 27 August 2023, 18:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 1
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN