Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S. Flacara Suta Seaca

Localitatea Sat Suta Seaca

Informatii generale
Teren Central / Sat Suta Seaca ( 50 locuri )
Adresa Comuna Raciu , sat Suta Seaca ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Nord - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Sportul Voinesti 2016 24 21 1 2 102-26 64p +28
2A.S.Luceafarul Darmanesti241914112-4358p+22
3 A.S. Vointa Tatarani 24 17 4 3 90-44 55p +19
4A.S. Flacara Suta Seaca24155461-3050p+14
5 A.S. Sportul Runcu 24 13 3 8 74-57 42p +9
6A.S. Pomicola Raciu24123978-5139p+3
7 A.S.Viitorul Razvad 24 12 3 9 62-43 39p +3
8A.S. Sageata Gura Ocnitei231211053-4437p+4
9 A.S. Olimpicii 2 Ulmi 24 11 2 11 51-49 35p -1
10A.S. Vointa Adanca241041062-7733p-2
11 A.S. Vointa Buciumeni 24 9 4 11 47-55 31p -5
12A.S. Vointa Bezdead24911456-7028p-5
13 A.S. Vointa Pietrosita 24 8 3 13 41-77 27p -12
14A.S.G Doicesti23641351-5822p-14
15 A.S. Vointa Sacuieni 24 6 3 15 47-107 21p -18
16A.S. Viitorul Ocnita24511838-8416p-20
17 Victoria Comisani 24 5 0 19 29-88 15p -21
18A.S. Unirea Lucieni24312037-8810p-26

Observatii: Echipa A.S. Vointa Adanca este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alecu Octavian Ion 09-12-1990 29059
2 Alexandru Cosmin Ionut 01-03-1995 29013
3 Alexandru Laurentiu Iulian 18-12-1999 34246
4 Andreescu Florin Ionut 19-04-1989 26769
5 Anghelache Marius Florin 16-05-1989 36104
6 Barbu Alexandru 18-03-1995 34244
7 Bobe Madalin Ion 22-12-2002 38346
8 Bobe Sebastian 10-03-1992 37204 bis
9 Busuioc Madalin Viorel 23-03-1990 27157
10 Busuioc Marian Dorel 17-04-1988 23194
11 Cobianu Sergiu Mihai 16-06-2002 38345
12 Coman Petrut Adrian 21-02-1994 29871
13 Constantin Mihai Danut 06-06-1999 33507
14 Draghici Bogdan Claudiu 24-09-1990 bissss..
15 Filip Aurelian Sebastian 04-01-1999 29870
16 Gagiro Cosmin Eugen 05-08-1994 29866
17 Ibrisin Constantin Irinel 10-06-1987 26555
18 Ilie Valentin 24-10-1991 29868
19 Ion Alin Cristian 28-10-1998 36462
20 Ion Cosmin Alexandru 15-10-1996 32341
21 IONESCU ALIN STEFAN 03-07-1993 29599
22 Lazar Cristinel Valentin 04-09-1998 32894
23 Lazar Vlad Iulian 10-03-2000 38001
24 Lepadat Ionut Alexandru 24-07-1996 34245
25 Lepadat Marius Iulian 14-03-1999 32242
26 Lepadat Victor Daniel 07-08-2001 38000
27 Lita Niki Daniel 06-06-1991 26446
28 Maghiran Denis Florin 13-02-1995 30008
29 Marinusi Florin Madalin 07-08-1998 34249
30 Mihalache Iulian 24-04-1968 17637
31 Mindrican Florin Gabriel 18-07-1991 31125
32 Moroe Valentin 01-07-2002 37182
33 Neculae Liviu Ionut 31-08-1992 30335
34 Nicolae Marius Daniel 29-01-1992 25697
35 Nistorescu Viorel Ilie 04-07-1996 30059
36 Nita Ionut Cosmin 07-11-1998 36057
37 NITU ALEXANDRU IONUT 11-09-2001 34865
38 Olaru Adrian Ion 05-03-1988 35444
39 Olteanu Marius Georgian 08-02-1994 29859
40 Palas Ionut Stelian 23-08-1995 29860
41 Palas Mihai Sorin 27-11-1986 21129
42 Pana Florin Madalin 27-04-1998 32241
43 Pantelin Florin Vladut 25-01-1997 32272
44 Pantilin Alex - Madalin 03-08-1998 31951
45 PARASCHIV NICU ALIN 14-05-1993 30007
46 Petcu Vasile Robert 27-07-1991 30528
47 Petre Gabriel 08-10-1991 26554
48 Popescu Petre 19-12-1980 18114
49 preda cristian sebastian 27-04-2000 34780
50 Serban Dragos Gabriel 29-09-1996 35224
51 Serban George Nicusor 15-02-2002 36954
52 Smarandescu Mihai Catalin 03-03-1994 30003
53 Stan Cristinel 10-07-1974 19326
54 Stefanescu Gheorghe Alexandru 11-02-1988 19591
55 STOICA MARIUS NORICA 04-10-1984 29542
56 Stoica Stelica 10-01-1970 28696
57 Stroe Remus Florin 24-03-1985 27021
58 Stroie Cristian Adrian 15-11-2001 38444
59 Toma Constantin Andrei 07-05-1991 31883
60 Tudor Vladut Gabriel 12-09-1999 34248
61 Turlea George Marius 27-06-2013 34247
62 Ursaru Gabriel Alin 08-11-2001 37184bis
63 Vasilescu Alin Gabriel 29-04-1996 29864
64 Veringioiu Valentin Flavius 30-07-1999 36953
65 Zamfirescu Ionut Cosmin 11-01-1992 29861
66 Zanfirescu Nicolae Marius 29-11-1990 29655
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Nord Etapa 25
13-05-2018
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 24
06-05-2018
A.S. Viitorul Ocnita
Liga 5-a Nord Etapa 23
29-04-2018
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 22
25-04-2018
A.S. Pomicola Raciu
Liga 5-a Nord Etapa 21
22-04-2018
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 20
15-04-2018
Victoria Comisani
Liga 5-a Nord Etapa 19
07-04-2018
A.S. Sportul Runcu
Liga 5-a Nord Etapa 18
01-04-2018
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 16
18-03-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 15
12-11-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 14
05-11-2017
A.S. Vointa Tatarani
Liga 5-a Nord Etapa 13
29-10-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 12
22-10-2017
A.S.Luceafarul Darmanesti
Liga 5-a Nord Etapa 11
15-10-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 10
08-10-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 9
01-10-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 8
24-09-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 7
17-09-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 6
13-09-2017
A.S.Viitorul Razvad
Liga 5-a Nord Etapa 5
10-09-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 4
03-09-2017
AS Sportul Voinesti 2016
Liga 5-a Nord Etapa 3
30-08-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 2
27-08-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 1
20-08-2017
A.S. Sageata Gura Ocnitei
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 24
06-05-2018
A.S. Viitorul Ocnita
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 23
29-04-2018
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.S. Pomicola Raciu
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 21
22-04-2018
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 20
15-04-2018
Victoria Comisani
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.S. Sportul Runcu
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 18
01-04-2018
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 16
18-03-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 15
12-11-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 14
05-11-2017
A.S. Vointa Tatarani
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 13
29-10-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 12
22-10-2017
A.S.Luceafarul Darmanesti
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 11
15-10-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 9
01-10-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 7
17-09-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 6
13-10-2107
A.S.Viitorul Razvad
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 5
10-09-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 4
03-09-2017
AS Sportul Voinesti 2016
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 3
30-08-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 2
27-08-2017
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 1
20-08-2017
A.S. Sageata Gura Ocnitei
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe