Informari si comunicate
22-09-2014
REGULAMENT MEMORIALE GH. OLA SI GH. ENE 2014/2015

REGULAMENT MEMORIALE GH. OLA SI GH. ENE 2014/2015

detalii...
Categoria AJF
22-09-2014
REGULAMENT JUNIORI `E` 2014/2015

REGULAMENT JUNIORI `E` 2014/2015

detalii...
Categoria AJF
22-09-2014
REGULAMENT JUNIORI `D` 2014/2015

REGULAMENT JUNIORI `D` 2014/2015

detalii...
Categoria AJF
22-09-2014
REGULAMENT JUNIORI `C` 2014/2015

REGULAMENT JUNIORI `C`2014/2015

detalii...
Categoria AJF
22-09-2014
Categoria CJA
22-09-2014
Categoria CJA
18-09-2014
Delegari

Toate competitiile

detalii...
Categoria CJA
15-09-2014
ECHIPELE CARE VOR JUCA IN TURUL 2 DIN CUPA ROMANIEI

ECHIPELE CARE VOR JUCA DIRECT IN TURUL 2 DIN CUPA ROMANIEI

detalii...
Categoria AJF
15-09-2014
MECIURILE DIN CUPA ROMANIEI

PROGRAMUL DIN CUPA ROMANIEI DIN DATA DE 24-09-2014 ORA 16:30

detalii...
Categoria AJF
03-09-2014
IN ATENTIA ECHIPELOR DE LIGA A 4-A

ADUNAREA REPREZENTATILOR ECHIPELOR DE LIGA 4-A LUNI 08.09.2014 , ORA 13:00 LA AJF DAMBOVITA

detalii...
Categoria AJF
toate comunicatele
Va invitam sa vizitati pagina noastra, creata din dorinta de a veni in sprijinul celor interesati, cu informatii despre Asociatia Judeteana de Fotbal, despre Comisia Judeteana de Arbitri, competitii, clasamente, precum si alte informatii organizate pe sectiunile site-ului nostru. Speram ca informatiile gestionate si furnizate de noi va sunt utile si se ridica la nivelul asteptarilor dumneavoastra!
Ultimele rezultate LIGA A 4-A, LIGA A 4-A SENIORI
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
C.S. Petresti
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
A.S. Avantul Produlesti
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
A.S. Fotbal Club Aninoasa
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
A.S. PAS Pucioasa
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
A.S. Recolta Gura Sutii
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
CSM Flacara Moreni
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
A.S. Atletic Fieni
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
Comertul Brezoaele
Data: 2014-09-20  
Ora 11:00
A.S. Unirea Cobia
Clasament - LIGA A 4-A, LIGA A 4-A SENIORI
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSM Flacara Moreni 8 6 0 2 16-4 18p +6
2A.S. Fotbal Club Aninoasa860219-1018p+9
3 C.S. Bradul Moroeni 8 5 2 1 20-5 17p +2
4Vointa Piersinari852120-1517p+5
5 Comertul Brezoaele 8 5 1 2 20-11 16p +4
6Sageata Catunu842216-1214p-1
7 A.S. Recolta Gura Sutii 8 4 1 3 14-15 13p +1
8Vointa Crevedia833214-1112p0
9 A.S. Atletic Fieni 8 3 2 3 12-11 11p -1
10A.S. PAS Pucioasa824211-1210p+1
11 C.S. Petrolul Targoviste 8 2 2 4 14-14 8p -4
12A.S. Avicola Tartasesti822413-198p-4
13 A.S. Libertatea Urziceanca 8 3 1 4 15-15 7p -5
14A.S. Unirea Cobia821511-207p-5
15 A.S. Avantul Produlesti 8 2 1 5 7-17 7p -2
16A.S. Luceafarul Dragomiresti821511-227p-5
17 C.S. Petresti 8 2 0 6 8-16 6p -3
18A.S. Progresul Matasaru811614-264p-11
Echipa Libertatea Urziceanca a fost penalizata cu 3 puncte!
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe