Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S. Olimpicii 2 Ulmi

Localitatea Ulmi

Informatii generale
Teren Central / Ulmi ( 50 locuri )
Adresa Comuna Ulmi ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Nord - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Sportul Voinesti 2016 24 21 1 2 102-26 64p +28
2A.S.Luceafarul Darmanesti241914112-4358p+22
3 A.S. Vointa Tatarani 24 17 4 3 90-44 55p +19
4A.S. Flacara Suta Seaca24155461-3050p+14
5 A.S. Sportul Runcu 24 13 3 8 74-57 42p +9
6A.S. Pomicola Raciu24123978-5139p+3
7 A.S.Viitorul Razvad 24 12 3 9 62-43 39p +3
8A.S. Sageata Gura Ocnitei231211053-4437p+4
9 A.S. Olimpicii 2 Ulmi 24 11 2 11 51-49 35p -1
10A.S. Vointa Adanca241041062-7733p-2
11 A.S. Vointa Buciumeni 24 9 4 11 47-55 31p -5
12A.S. Vointa Bezdead24911456-7028p-5
13 A.S. Vointa Pietrosita 24 8 3 13 41-77 27p -12
14A.S.G Doicesti23641351-5822p-14
15 A.S. Vointa Sacuieni 24 6 3 15 47-107 21p -18
16A.S. Viitorul Ocnita24511838-8416p-20
17 Victoria Comisani 24 5 0 19 29-88 15p -21
18A.S. Unirea Lucieni24312037-8810p-26

Observatii: Echipa A.S. Vointa Adanca este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandru Tudor Iulian 25-07-1981 23737
2 Amuza Ionut Alexandru 12-09-2001 34182
3 Andrei Paul Leonard 28-03-1989 23160
4 Anghelache Ciprian Marian 14-07-1993 27456
5 Anuta Alexandru Ionut 10-11-1987 38076
6 Balaceanu Constantin Ovidiu 30-06-1990 26006
7 Balaceanu Dan Marian 22-05-1994 35895
8 Balaceanu Danut Ion 14-08-1995 29381
9 BALACEANU GEOVANI VASILE 24-02-1994 28644
10 Bancila George Alexandru 16-01-2003 34067
11 Bitu Silviu Costel 25-07-2001 37068
12 Bobleac Cristian Alexandru 04-04-2002 34919
13 Bobleac Ionut Claudiu 29-10-1993 27580
14 brojbeanu silviu 16-07-1981 24778
15 Bucur Alexandru Ionut 28-08-1992 28050
16 Bucur Andrei Laurentiu 07-10-1999 34641
17 Budescu Andrei 30-11-1988 30973
18 CALIN IONUT ROBERT 02-11-1982 28015
19 Catalina Cosmin Vasile 02-04-1979 31794
20 Cazacu Iulian Alexandru 06-05-1982 33500
21 Chiranus Andrei 24-08-1998 33616
22 Chiranus Marian Alexandru 09-06-1991 31144
23 CHITU GEORGIAN ALEXANDRU 12-04-1994 27524
24 Constantin Robert Ion 25-11-2000 37271 bis
25 Costache Iulian Marian 08-05-1995 36103
26 Cretu Nicolae Mihail 24-11-1971 23616
27 Dexan Marin 16-01-1995 30857
28 Dinu Ionut Gabriel 16-06-2001 36117
29 Dobre Costi Fernando 31-10-2001 34683
30 Dobre Ionut Constantin 30-10-1984 23624
31 Draga Alin Constantin 28-04-1992 26598
32 Dumitrache Bogdan 01-05-1982 36887
33 Dumitrescu Constantin 10-10-1994 24215
34 Dumitru Radu Andrei 05-04-2001 34642
35 ENACHE VASILE 09-01-1993 27444
36 Florea Ionut Lucian 23-07-1999 32790
37 GHIBURCEA REMUS FLORIN 15-12-1994 27927
38 Ilie Adrian Ionut 25-05-1995 36141
39 Ion Marian 15-08-1974 27199
40 Ion Mirel Ionut 23-08-1989 26597
41 Ion Sebastian Valentin 28-03-2003 34346
42 Ion Vasile Matei 07-03-1990 36698
43 Ionica Andrei Calin 18-03-2001 34066
44 Iordache Robert Marian 19-08-1995 35251
45 Iordache Sergiu Daniel 05-12-1998 33240
46 iosub ciprian 16-04-1988 31422
47 IVAN GEORGIAN 05-05-1991 27581
48 Ivan Petre Daniel 29-01-1996 31679
49 Marin Cosmin 15-07-1983 31797
50 Marin Raducu Constantin 26-05-1989 2607
51 Matache Razvan Ionut 28-09-1998 33693
52 Mataoanu Catalin Gabriel 03-02-1996 34180
53 Mihailescu Mihai Irinel 07-03-1996 27772
54 Mihailescu Robert Valentin 31-12-1997 33239
55 Mihalcioiu Andrei Costin 31-07-1982 31110
56 MINDILICA VIOREL MADALIN 24-02-1976 24906
57 Modoran Ovidiu Nicolae 09-10-1989 29469
58 Nae Mihai Florin 29-04-1985 23619
59 Neagu Virgil 26-02-1977 21762
60 Negulescu Nicolas Cezar 07-12-2001 34243
61 Nica Alin Gabriel 02-11-1995 31678 BIS
62 NICA RAZVAN MARIAN 12-07-1990 27024
63 Niculae Alexandru Mihai 20-04-1995 27441
64 Niculescu Mugurel Ilie 19-06-1983 31795
65 NITA CONSTANTIN VLADUT 16-07-1994 32314
66 Nita Mihai 04-08-1996 31683
67 Nita Stefan Adrian 03-07-1996 33618
68 OANCEA MARIN BOGDAN 22-05-1994 24457
69 Palaghiu Denis Andrei 20-01-1999 29068
70 Palaghiu Lucian Constantin 17-04-1994 27644
71 Palagiu Alexandru Valeriu 17-06-1994 27439
72 PENICA LAURENTIU DANIEL 28-08-1994 33617
73 PERPELEA VICTOR CONSTANTIN 08-03-1990 30271
74 Pipoi Constantin Ionut 23-08-1998 37067
75 Raducanu Ionut Adrian 27-11-1995 25702
76 Rizea Ionut Eduard 24-06-1989 24988
77 Rosoiu Stefan Iulian 21-12-1999 35006
78 Rudaru Codrut Andrei 17-04-2000 34920
79 Sandu Virgil Andrei 29-03-1996 36810
80 Socoteanu Marian Ionut 07-11-1993 29765
81 Sorescu Gheorghe Ciprian 16-09-2015 35977
82 Stanciu Catalin Alexandru 01-03-1994 26821
83 STANCU ION SEBASTISN 19-06-1976 24891
84 STANCU VASILE CIPRIAN 18-01-1976 23790
85 Stoica Ion Silviu 10-09-1985 25001
86 Stroe Adrian Sebastian 17-06-2016 37020
87 STROE GHEORGHE DANIEL 13-12-1993 27928
88 Tinciu Alexandru Mihaita 03-09-1996 37373 bis
89 Tobosaru Ionut 08-04-1979 15837
90 Udrea Alexandru Valentin 31-12-1987 26901
91 Udrea Alis Marian 07-09-1999 34973
92 Udrea Nicolae George 13-11-1997 34354
93 Vasile Adrian Constantin 01-12-1987 30415
94 VASILE ANDREI 26-02-1994 27577
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Nord Etapa 25
13-05-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 24
06-05-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 23
29-04-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 22
25-04-2018
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 21
22-04-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 20
15-04-2018
A.S.Viitorul Razvad
Liga 5-a Nord Etapa 19
07-04-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 18
01-04-2018
AS Sportul Voinesti 2016
Liga 5-a Nord Etapa 16
18-03-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 15
12-11-2017
A.S. Sageata Gura Ocnitei
Liga 5-a Nord Etapa 14
05-11-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 13
29-10-2017
A.S. Sportul Runcu
Liga 5-a Nord Etapa 12
22-10-2017
A.S.G Doicesti
Liga 5-a Nord Etapa 11
15-10-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 10
08-10-2017
A.S. Vointa Adanca
Liga 5-a Nord Etapa 9
01-10-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 8
24-09-2017
A.S. Vointa Buciumeni
Liga 5-a Nord Etapa 7
17-09-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 6
13-09-2017
A.S. Vointa Pietrosita
Liga 5-a Nord Etapa 5
10-09-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 4
03-09-2017
A.S. Viitorul Ocnita
Liga 5-a Nord Etapa 3
30-08-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 2
27-08-2017
A.S. Pomicola Raciu
Liga 5-a Nord Etapa 1
20-08-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 24
06-05-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 23
29-04-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 21
22-04-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 20
15-04-2018
A.S.Viitorul Razvad
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 18
01-04-2018
AS Sportul Voinesti 2016
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 16
18-03-2018
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 15
12-11-2017
A.S. Sageata Gura Ocnitei
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 14
05-11-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 13
29-10-2017
A.S. Sportul Runcu
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 12
22-10-2017
A.S.G Doicesti
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 11
15-10-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Vointa Adanca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 9
01-10-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Vointa Buciumeni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 7
17-09-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 6
13-10-2107
A.S. Vointa Pietrosita
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 5
10-09-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 4
03-09-2017
A.S. Viitorul Ocnita
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 3
30-08-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 2
27-08-2017
A.S. Pomicola Raciu
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 1
20-08-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe