Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S. Unirea Lucieni

Localitatea Lucieni

Informatii generale
Teren Central / Lucieni ( 50 locuri )
Adresa Comuna Lucieni ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Nord - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Sportul Voinesti 2016 24 21 1 2 102-26 64p +28
2A.S.Luceafarul Darmanesti241914112-4358p+22
3 A.S. Vointa Tatarani 24 17 4 3 90-44 55p +19
4A.S. Flacara Suta Seaca24155461-3050p+14
5 A.S. Sportul Runcu 24 13 3 8 74-57 42p +9
6A.S. Pomicola Raciu24123978-5139p+3
7 A.S.Viitorul Razvad 24 12 3 9 62-43 39p +3
8A.S. Sageata Gura Ocnitei231211053-4437p+4
9 A.S. Olimpicii 2 Ulmi 24 11 2 11 51-49 35p -1
10A.S. Vointa Adanca241041062-7733p-2
11 A.S. Vointa Buciumeni 24 9 4 11 47-55 31p -5
12A.S. Vointa Bezdead24911456-7028p-5
13 A.S. Vointa Pietrosita 24 8 3 13 41-77 27p -12
14A.S.G Doicesti23641351-5822p-14
15 A.S. Vointa Sacuieni 24 6 3 15 47-107 21p -18
16A.S. Viitorul Ocnita24511838-8416p-20
17 Victoria Comisani 24 5 0 19 29-88 15p -21
18A.S. Unirea Lucieni24312037-8810p-26

Observatii: Echipa A.S. Vointa Adanca este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andrei Alexandru Gabriel 12-07-1996 28274
2 Andrei Valentin Nicolae 25-02-1994 27966
3 Banica Ionut Mugurel 19-01-1989 34343
4 BANITA DANIEL 15-01-1992 34943
5 CIRSTEA LUCIAN MIHAIL 07-07-1982 32905
6 CITIREAG CONSTANTIN 12-01-1976 23732
7 Cojocaru Gheorghe Florin 16-02-1982 35265
8 COMAN FLORIN 10-10-1982 20663
9 Constantin Cristian 30-06-2001 38391
10 Constantin Marius Nicolae 14-09-2001 38342
11 Costache Alexandru Marian 06-04-2000 36083
12 Costache Gheorghe Ionut 26-12-2000 33303
13 Costache Mihai Daniel 04-04-1997 31503
14 Dinescu Radu Andrei 17-06-1984 36097
15 Dobre Alexandru Ionut 10-03-1995 26654
16 Dobre Viorel Florin 02-09-1990 24042
17 Dragoi Nicolae Adrian 21-12-1989 22272
18 Dragomir Alexandru Marius 12-07-2003 38206
19 Dragomir Florin Alin 18-08-1997 28279
20 Dumitru Marius Florin 28-09-1995 32774
21 Ene Nicolae Georgian 13-10-2000 36538
22 FILIP FLORIN GABRIEL 01-08-2000 33368
23 Florea Alin Iliuta 27-09-1989 22278
24 Gheorghe ionut Bogdan 16-09-1983 18538
25 Iancu Ilie Mihaita 29-11-1993 28614
26 Iancu Ioan Florin 25-05-1995 31934
27 Ibinceanu Nicolae 18-06-1976 26537
28 Ibrisin Alexandru Ionel 19-03-1990 38340
29 Ilie Constantin Alin 01-06-1994 32912
30 Ion Marian Laurentiu 01-10-1996 29058
31 LETU MARIUS IONUT 21-09-1979 33047
32 Matei Alexandru Mihai 04-05-2001 34253
33 Matei Cristian Gabriel 06-11-1995 27723
34 Matei Marian Marius 27-01-1977 19706
35 Mihai Marian Valentin 03-02-1998 28616
36 NASTASE ALIN IONUT 27-02-1993 31042
37 Neagoe Alexandru 13-05-2002 38205
38 NEAGOE GHEORGHE CORNEL 15-07-1972 23357
39 NEAGOE MARIUS 18-11-1976 19704
40 Negoescu Daniel 10-11-1984 21027
41 Negoescu Sorin Ion 29-07-1980 16887
42 Nita Ilie 01-01-1973 8886
43 Nita Mihai Cornel 10-07-1987 36740
44 NITU POMPILIU 06-07-1978 16573
45 Obreja Andrut Marius 08-05-2000 35267
46 Obreja Ortenziu Ionut 08-05-2014 35266
47 Patulea Cristian Ionut 12-06-1996 27489
48 Patulea Ion Constantin 17-05-1998 36084
49 Patulea Nicusor florin 03-06-1989 22263
50 Paun Valentin Ionut 14-11-1994 29640
51 PETRE VLADUT MARIAN 20-10-2001 34252
52 Preda Florin Alexandru 14-03-1995 31942
53 Radu Iulian Georgian 05-05-2002 37002 bis
54 Radu Marian Adrian 31-08-2001 36852
55 Radu Marius Madalin 30-03-2000 36490bis
56 Rinca Marian Alexandru 30-05-1995 31989
57 Rinca Nicolae Adrian 07-02-1994 27117
58 Rusu Alexandru Constantin 23-05-1999 37100
59 Rusu Costinel Mirel 20-05-1994 30156
60 Rusu Erik Madalin 06-05-2002 37001
61 Sandu Adrian Ionut 11-02-1999 36701
62 Sandu Cristian Gabriel 20-02-1995 32025
63 SAVU MARIUS CRISTIAN 06-06-1985 22266
64 SAVU MIHAI IONUT 29-12-1993 26653
65 Serban Marin 12-10-1989 22279
66 Serban Nicolae Lucian 24-03-1983 20552
67 Simion Andrei Catalin 23-10-1996 28275
68 Stafie Ionut Bogdan 11-02-1989 25334
69 Stan Alexandru Adrian 04-08-1995 31933
70 Stan Andrei Catalin 27-11-1998 27491
71 STAN FLORIN 06-07-1992 27492
72 STAN GHEORGHE ALEXANDRU 12-09-1993 27488
73 STANCIU CRISTIAN COSMIN 10-11-1994 34863
74 Stanescu Ionut Cristian 02-09-1977 15249
75 STANICA ALIN GABRIEL 31-12-1996 32319
76 Stoica Nicolae Laurentiu 29-10-1981 25419
77 TOMA FLORIAN SEBASTIAN 11-04-1998 27607
78 Toma Richard Adrian 30-09-2001 37077
79 Vasile Denis Ionut 11-10-1997 33908
80 VATAMANU CATALIN ANDREI 16-06-2000 29317
81 Vitan Robert 18-05-1984 27678
82 VLASCA SORIN ALEXANDRU 22-02-1989 26055
83 VOICULET ANDREI DANUT 17-06-1983 32904
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Nord Etapa 25
13-05-2018
A.S. Vointa Bezdead
Liga 5-a Nord Etapa 24
06-05-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 23
29-04-2018
A.S.G Doicesti
Liga 5-a Nord Etapa 22
25-04-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 21
22-04-2018
A.S. Vointa Adanca
Liga 5-a Nord Etapa 20
15-04-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 19
07-04-2018
A.S. Vointa Buciumeni
Liga 5-a Nord Etapa 18
01-04-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 16
18-03-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 15
12-11-2017
A.S. Viitorul Ocnita
Liga 5-a Nord Etapa 14
05-11-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 13
29-10-2017
A.S. Pomicola Raciu
Liga 5-a Nord Etapa 12
22-10-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 11
15-10-2017
Victoria Comisani
Liga 5-a Nord Etapa 10
08-10-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 9
01-10-2017
A.S. Sageata Gura Ocnitei
Liga 5-a Nord Etapa 8
24-09-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 7
17-09-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 6
13-09-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 5
10-09-2017
A.S. Vointa Tatarani
Liga 5-a Nord Etapa 4
03-09-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 3
30-08-2017
A.S.Luceafarul Darmanesti
Liga 5-a Nord Etapa 2
27-08-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 1
20-08-2017
A.S. Sportul Runcu
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 24
06-05-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 23
29-04-2018
A.S.G Doicesti
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 21
22-04-2018
A.S. Vointa Adanca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 20
15-04-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.S. Vointa Buciumeni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 18
01-04-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 16
18-03-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 15
12-11-2017
A.S. Viitorul Ocnita
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 14
05-11-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 13
29-10-2017
A.S. Pomicola Raciu
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 12
22-10-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 11
15-10-2017
Victoria Comisani
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 9
01-10-2017
A.S. Sageata Gura Ocnitei
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 7
17-09-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 6
13-10-2107
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 5
10-09-2017
A.S. Vointa Tatarani
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 4
03-09-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 3
30-08-2017
A.S. Luceafarul Dragomiresti
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 2
27-08-2017
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 1
20-08-2017
A.S. Sportul Runcu
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe