Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. Urban Titu II

Localitatea Titu

Informatii generale
Teren Central / Titu ( 50 locuri )
Adresa Oras Titu , str. Garii nr. 77 ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Unirea 2016 Racari 22 20 0 2 108-18 60p +24
2A.C.S Tartasesti23181495-4855p+19
3 A.S. Gaz Metan Finta 22 17 1 4 88-32 51p +16
4A.S. Libertatea Urziceanca24135673-4544p+8
5 A.C.S. Urban Titu II 23 12 2 9 62-50 38p +5
6A.S. Viitorul Gheboaia23114854-5737p+4
7 Viitorul Dobra 22 11 1 10 58-61 34p +4
8A.S. Unirea Nucet231021157-6832p-1
9 A.S. Sageata Branistea 22 9 3 10 67-72 30p -3
10A.S. Luceafarul Bolovani22921144-5329p-4
11 A.S.Unirea Slobozia Moara 22 9 1 12 46-74 28p -8
12C.S. Fulgerul Lunguletu22901366-7227p-6
13 A.S. Vointa Podu Rizii 23 8 2 13 45-62 26p -10
14A.S. Olimpia Marcesti22611543-6719p-11
15 A.S. Flacara Ghinesti 23 5 2 16 35-84 17p -16
16A.S. Publirex Ciocanesti22511635-7515p-17
17 A.S. Viitorul Mircea Voda 22 4 2 16 35-73 14p -19

Observatii: Echipa A.S. Publirex Ciocanesti este penalizata cu 1 punct.
Echipa A.S. Gaz Metan Finta este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandru Florin Eduard 27-08-2001 36983
2 BADEA ALEXANDRU RADU 23-12-1999 32874
3 Badea Claudiu Adrian 05-07-1995 26136
4 BADEA CONSTANTIN IULIAN 14-12-1979 29272
5 BADEA TEODOR GABRIEL 11-04-2002 33014
6 Badea Vasile Viorel 25-04-2001 33406
7 Bucur Augen Georgian 08-04-1999 32876
8 Bunea Gheorghe Ovidiu 22-01-1984 28663
9 CHIRIC GEORGE VALENTIN 10-02-1994 25886
10 Chirita Ioan Alexandru 25-01-2001 33404
11 Cristea Marius Ionut 14-02-1989 28667
12 DINICA DUMITRU IULIAN 29-09-1984 29505
13 Dragomir george iulian 24-09-1995 27689
14 Dumitru Marian Amir 12-04-1999 32949
15 Enache Aurelian 21-04-1990 28656
16 Enache David Daniel 26-09-2001 36982
17 Ene Sorin Mihai 05-07-2000 33408
18 Ghita Ionel 15-07-1994 26134
19 GOIE ALIN NICUSOR 12-12-1997 32873
20 Horga Nicolae Alexandru 14-05-1999 33405
21 Ion Andrei valentin 22-03-2001 32672
22 Marian grigoras 18-09-1989 19045
23 MARIUTA MOISE 02-02-2002 33443
24 mihai martian 23-12-1993 29122
25 Moraru Cosmin Nicusor 22-04-1997 26908
26 Musat Vladut Gabriel 04-02-2001 33407
27 Nastase Cosmin Nicusor 16-07-2003 33435
28 Neagu andrei Danut 26-06-1997 29247
29 Onete Robert Alexandru 25-06-1996 32043
30 Oprea Valentin Paraschiv 28-02-1976 13131
31 Popa Constantin 02-12-2004 33436
32 Preoteasa Razvan Andrei 07-09-2004 33416
33 Radoi Alexandru Lucian 19-07-1994 26140
34 RASCANU ROBERT MIHAI 13-04-2003 33875
35 Scripcariu Petre Daniel 06-04-2000 35416
36 Serban Cristian 21-01-1993 29983 BIS
37 Sin Alexandru Cristian 19-02-2003 33409
38 Soare Florin Cristian 01-04-1996 27685
39 Stan Andrei 14-03-2004 33413
40 Stancu Daniel Adrian 10-02-2003 33572
41 Stefan Nicusor Adrian 17-07-1979 28675
42 stoica alexandru ionut 23-01-2000 32948
43 Stoica Bogdan Marin 10-08-1989 25580
44 Stoica Georgian 04-12-1994 29246
45 Stoica Mihai 27-02-2002 33442
46 Stoica Stefan 08-02-1969 28672
47 Talmaciu Cristian 27-11-1994 30223
48 TANASE ANDREI TIBERIU 21-04-2003 33411
49 tanase caludiu Florian 09-05-1997 32045
50 tomulescu Razvan marius 07-02-1998 31686
51 UNGUREANU HORIA FLORIN 30-08-2012 33412
52 Vinteanu Iliut Mihai 08-03-1993 29986
53 Visu Constantin Cristian 22-05-2003 33410
54 Vlasceanu Valentin Ionut 23-07-1995 27686
55 Voicu aurelian Mihai 28-10-1997
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Sud Etapa 25
13-05-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 24
06-05-2018
A.S. Gaz Metan Finta
Liga 5-a Sud Etapa 23
29-04-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 22
25-04-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 21
22-04-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 20
15-04-2018
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Etapa 19
07-04-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 18
01-04-2018
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Etapa 16
18-03-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 15
12-11-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 14
05-11-2017
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga 5-a Sud Etapa 13
29-10-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 11
15-10-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 10
08-10-2017
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga 5-a Sud Etapa 9
01-10-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 8
24-09-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 7
17-09-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 6
13-09-2017
A.S. Publirex Ciocanesti
Liga 5-a Sud Etapa 5
10-09-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 4
03-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 3
30-08-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 2
27-08-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 1
20-08-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 24
06-05-2018
A.S. Gaz Metan Finta
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 23
29-04-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 21
22-04-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 20
15-04-2018
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 18
01-04-2018
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 16
18-03-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 15
12-11-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 14
05-11-2017
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 13
29-10-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 11
15-10-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 9
01-10-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 7
17-09-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 6
13-09-2017
A.S. Publirex Ciocanesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 5
10-09-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 4
03-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 3
30-08-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 2
27-08-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 1
20-08-2017
A.C.S. Urban Titu II
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe