Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S. Flacara Ghinesti

Localitatea Salcioara

Informatii generale
Teren Central / Ghinesti
Adresa Comuna Salcioara , sat Ghinesti ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Unirea 2016 Racari 22 20 0 2 108-18 60p +24
2A.C.S Tartasesti23181495-4855p+19
3 A.S. Gaz Metan Finta 22 17 1 4 88-32 51p +16
4A.S. Libertatea Urziceanca24135673-4544p+8
5 A.C.S. Urban Titu II 23 12 2 9 62-50 38p +5
6A.S. Viitorul Gheboaia23114854-5737p+4
7 Viitorul Dobra 22 11 1 10 58-61 34p +4
8A.S. Unirea Nucet231021157-6832p-1
9 A.S. Sageata Branistea 22 9 3 10 67-72 30p -3
10A.S. Luceafarul Bolovani22921144-5329p-4
11 A.S.Unirea Slobozia Moara 22 9 1 12 46-74 28p -8
12C.S. Fulgerul Lunguletu22901366-7227p-6
13 A.S. Vointa Podu Rizii 23 8 2 13 45-62 26p -10
14A.S. Olimpia Marcesti22611543-6719p-11
15 A.S. Flacara Ghinesti 23 5 2 16 35-84 17p -16
16A.S. Publirex Ciocanesti22511635-7515p-17
17 A.S. Viitorul Mircea Voda 22 4 2 16 35-73 14p -19

Observatii: Echipa A.S. Publirex Ciocanesti este penalizata cu 1 punct.
Echipa A.S. Gaz Metan Finta este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALEXANDRU MIHAI COSMIN 28-08-1994 33470
2 AMUZA GEORGICA 28-09-1994 32895
3 Anghel Claudiu Nicolae 06-12-1999 38616
4 anghel cosmin gabriel 08-11-1991 31163
5 Aron Constantin Mihai 01-03-2001 38951
6 Bibirig Cristian Aurel 24-12-2000 36863
7 Buturuga Mihai Florin 30-07-1999 37508
8 Chirita Ionut Codrut 14-11-2002 38077
9 Ciulu George 14-05-1998 36243
10 CIUNGU PAUL ALEXANDRU 16-10-1990 34939
11 Cojanu Liviu Ionel 11-09-1995 34273
12 Costea Florian 10-01-1973 32363
13 Costea Nicolae Mihai 06-04-1976 31559
14 Cristea Eduard Florin 22-03-2001 33467
15 Dan Ionut Tatian 19-07-1982 31480
16 Dan Razvan 05-03-1995 33469
17 DINU IONUT CRISTIAN 23-05-1993 31116
18 dobre eugen cristian 09-05-1992 34490
19 Dragomir Catalin 20-01-1991 31368
20 ENACHE CONSTANTIN FLORIN 04-08-1990 31117
21 Gurbam Marius Adrian 26-09-1997 38184
22 Joitoiu Dumitru Teodor 17-09-1997 36749bis
23 MARIA ALEXANDRU 07-04-1977 31561
24 Matei Alexandru Florin 19-05-1992 38615
25 Matei Petrica 31-01-1983 31661
26 MOCANU MIHAI ANTONIO 05-04-2002 34857
27 Moiceanu Lucian Ionut 08-06-2003 36289
28 Motoi Marian 29-10-1966 31481
29 Motoi Simion Florentin 07-05-1990 22222
30 Nicolae Constantin 13-05-2000 33473
31 NICOLAE GINU MUGUREL 02-12-1980 30153
32 nicolae ion 12-03-1976 29453
33 Niculae Adrian Marius 11-07-1979 31473
34 Nita George Daniel 27-04-1994 36349
35 Paun Laurentiu Florin 13-02-1995 37024 bis
36 PIRVU FLORIN 24-06-1986 31165
37 Pirvu Mugurel Nicolae 25-08-2000 38183 bis
38 Popa Vladut Andrei 03-12-2002 36283
39 Radu Mihai Alexandru 06-11-1989 31662
40 Raiculescu Mihai 18-06-1997 33840
41 Ripan Alexandru Bogdan 10-04-1997 46258
42 Rizea Mihai Nicolae 07-09-2012 33466
43 Sosa Valentin Cornel 24-09-2001 38952
44 Spataru Catalin Ionel 26-11-2000 33841
45 Stancu Ionut Cristian 23-09-1998 33465
46 STANESCU CIPRIAN GABRIEL 20-11-1999 34940
47 Stoica Andrei Sena 18-03-2000 33568BIS
48 TOMA NICUSOR 13-11-1992 31469
49 Tulica Marian Daniel 22-09-2000 33472
50 Tulica Valentin 22-06-1997 33468
51 Varzaru Denis Sebastian 03-04-2001 33471
52 Vintila George Codrut 26-11-1997 31115
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Sud Etapa 25
13-05-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 24
06-05-2018
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 23
29-04-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 22
25-04-2018
A.S. Publirex Ciocanesti
Liga 5-a Sud Etapa 21
22-04-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 20
15-04-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 19
07-04-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 18
01-04-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 16
18-03-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 15
12-11-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 14
05-11-2017
A.S. Unirea Nucet
Liga 5-a Sud Etapa 13
29-10-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 12
22-10-2017
C.S. Fulgerul Lunguletu
Liga 5-a Sud Etapa 10
08-10-2017
A.S. Luceafarul Bolovani
Liga 5-a Sud Etapa 9
01-10-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 8
24-09-2017
A.S. Sageata Branistea
Liga 5-a Sud Etapa 7
17-09-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 6
13-09-2017
A.S. Gaz Metan Finta
Liga 5-a Sud Etapa 5
10-09-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 4
03-09-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 3
30-08-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 2
27-08-2017
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Etapa 1
20-08-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 24
06-05-2018
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 23
29-04-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.S. Publirex Ciocanesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 21
22-04-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 20
15-04-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 18
01-04-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 16
18-03-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 15
12-11-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 14
05-11-2017
A.S. Unirea Nucet
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 13
29-10-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 12
22-10-2017
C.S. Fulgerul Lunguletu
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Luceafarul Bolovani
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 9
01-10-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Sageata Branistea
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 7
17-09-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 6
13-09-2017
A.S. Gaz Metan Finta
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 5
10-09-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 4
03-09-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 3
30-08-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 2
27-08-2017
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 1
20-08-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe