Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S. Libertatea Urziceanca

Localitatea Sat Urziceanca

Informatii generale
Teren Central / Sat Urziceanca ( 50 locuri )
Adresa Comuna Ciocanesti , sat Urziceanca ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Ivan Daniel
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Ivan Daniel
Liga 5-a Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Unirea 2016 Racari 22 20 0 2 108-18 60p +24
2A.C.S Tartasesti23181495-4855p+19
3 A.S. Gaz Metan Finta 22 17 1 4 88-32 51p +16
4A.S. Libertatea Urziceanca24135673-4544p+8
5 A.C.S. Urban Titu II 23 12 2 9 62-50 38p +5
6A.S. Viitorul Gheboaia23114854-5737p+4
7 Viitorul Dobra 22 11 1 10 58-61 34p +4
8A.S. Unirea Nucet231021157-6832p-1
9 A.S. Sageata Branistea 22 9 3 10 67-72 30p -3
10A.S. Luceafarul Bolovani22921144-5329p-4
11 A.S.Unirea Slobozia Moara 22 9 1 12 46-74 28p -8
12C.S. Fulgerul Lunguletu22901366-7227p-6
13 A.S. Vointa Podu Rizii 23 8 2 13 45-62 26p -10
14A.S. Olimpia Marcesti22611543-6719p-11
15 A.S. Flacara Ghinesti 23 5 2 16 35-84 17p -16
16A.S. Publirex Ciocanesti22511635-7515p-17
17 A.S. Viitorul Mircea Voda 22 4 2 16 35-73 14p -19

Observatii: Echipa A.S. Publirex Ciocanesti este penalizata cu 1 punct.
Echipa A.S. Gaz Metan Finta este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Aioani Florentin Alexandru 28-03-2001 33748
2 Aioani Marian Mihai 07-11-1999 32968
3 Aioani Marius Alexandru 09-02-1992 23174
4 Alexe Gheorghe 27-04-1993 31079
5 ANDRONACHE MIHAI SORIN 12-05-1996 32758
6 Badea Florin Adrian 22-07-1996 33502
7 Bortaneanu Ion Ionut 09-09-1999 33843
8 Bortanescu Gabriel 18-07-1995 30609
9 BURTAN NICOLAE VIOREL 21-09-1980 27442
10 Chiva Vasile 07-08-1999 33842
11 Cociov Adrian 06-02-2001 38833
12 COJOCARIU COSMIN AUREL 04-09-1986 30345
13 Cojocaru Vasile Adrian 20-11-1996 30337
14 Craciun Alexandru Ionut 15-01-1998 35125
15 Craciun Andrei Gabriel 31-01-2002 35123
16 Datcu Aurelian Gabriel 29-04-1995 16013
17 Dinca Alexandru Gabriel 05-02-1988 30346
18 Dinca Silviu Andrei 24-07-1999 32806
19 Dinu Adrian Viorel 17-03-1996 30699
20 Dinu Ionut Gabriel 15-07-2000 32803
21 Dorobantu Mugurel Viorel 20-08-1999 33547
22 DOROBANU IONEL 27-01-1978 25292
23 Dudeanu Danut Alexandru 15-02-1995 35421
24 Dumitrache Georgian Andrei 16-05-1994 35661
25 Dumitrache Giorgian Andrei 16-05-1994 25883
26 Eftimie Laurentiu Constantin 20-05-2000 33747
27 EFTIMIE MARIUS 09-12-1992 27767
28 Gheorghe Marian Ciprian 04-03-1999 37038
29 Greblea Constantin Marian 17-11-1988 33052
30 Griscau Sorin Aurel 28-11-1988 21528
31 Iacob Costel 25-11-1998 35122
32 Ilie Florin Valentin 06-08-1987 24365
33 Ivan Alexandru Daniel 10-09-1982 23035
34 IVAN LIVIU MIHAI 06-12-1983 17059
35 MANOLACHE CONSTANTIN EUGEN 23-12-1978 29576
36 Manzu Florin Georgian 17-09-1993 29841
37 Manzu Marian Stefan 17-05-1999 31952
38 Mardare Ciprian Mihai 06-08-1991 33430
39 Margarit Marian 31-08-1996 35121
40 Margarit Vasile Florin 06-09-1997 35120
41 Mihai Alexandru Dorel 26-09-2001 37037
42 Mihai Alexandru Leonard 11-07-2000 37039
43 Minzu Daniel 01-08-1975 12224
44 Nedelea Cornel Adrian 18-10-1993 31504
45 Niculae Nicusor 09-05-1998 36539
46 Oprea Ionut Marian 07-01-2000 37323
47 Oprea Viorel Gabriel 22-03-2002 37322
48 paraschiv Gheorghe Gabriel 28-06-1998 33750
49 PARFENI MIHAITA CONSTANTIN 10-02-1990 29575
50 PATULEA ADRIAN VALENTIN 31-01-2000 33806
51 Paun Mihai 08-06-1977 35124
52 Petre Petrica 26-09-1995 30339
53 PREDA DANIEL FLORIAN 17-06-1995 29839
54 Preda ionut Leonard 19-06-1999 33749
55 Preda ionut Marian 09-08-2001 33745
56 Samuila Laurentiu Adrian 31-03-1992 29857
57 Sandu Marian 02-05-1979 14834
58 SAVA ALEXANDRU COSMIN 02-06-1988 34807
59 Silivan Marian Florin 23-04-2000 33746
60 SLANINOIU NICULAE 21-06-1999 33803
61 Socai Constantin Razvan 14-04-2001 35119
62 Stanciu Dumitru Viorel 22-12-1975 37504
63 Stefan Petrus Daniel 28-04-1995 30377
64 Stoica Florin 20-10-1994 30614
65 Stoica Gheorghe Adrian 17-10-1998 35422
66 Tudor Ionita Niculae 12-10-1993 32333
67 Tudor Ionut Florin 09-03-1988 27273
68 Varga Mihai Horea 19-06-1974 35896
69 Velicu Alexandru 02-09-1985 31551
70 Vlad Florin Gabriel 08-11-1994 08
71 Voicu Gabriel Daniel 26-05-1999 38832
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Sud Etapa 25
13-05-2018
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Etapa 24
06-05-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 23
29-04-2018
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Etapa 22
25-04-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 21
22-04-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 20
15-04-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 19
07-04-2018
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga 5-a Sud Etapa 18
01-04-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 16
18-03-2018
A.S. Luceafarul Bolovani
Liga 5-a Sud Etapa 15
12-11-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 14
05-11-2017
A.S. Sageata Branistea
Liga 5-a Sud Etapa 13
29-10-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 12
22-10-2017
A.S. Gaz Metan Finta
Liga 5-a Sud Etapa 11
15-10-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 10
08-10-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 9
01-10-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 8
24-09-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 7
17-09-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 6
13-09-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 5
10-09-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 4
03-09-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 3
30-08-2017
A.S. Unirea Nucet
Liga 5-a Sud Etapa 2
27-08-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 1
20-08-2017
C.S. Fulgerul Lunguletu
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 24
06-05-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 23
29-04-2018
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 21
22-04-2018
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 20
15-04-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 18
01-04-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 16
18-03-2018
A.S. Luceafarul Bolovani
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 15
12-11-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 14
05-11-2017
A.S. Sageata Branistea
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 13
29-10-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 12
22-10-2017
A.S. Gaz Metan Finta
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 11
15-10-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 9
01-10-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 7
17-09-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 6
13-09-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 5
10-09-2017
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 4
03-09-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 3
30-08-2017
A.S. Unirea Nucet
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 2
27-08-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 1
20-08-2017
C.S. Fulgerul Lunguletu
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe