Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S. Olimpia Marcesti

Localitatea Sat Marcesti

Informatii generale
Teren Central / Sat Marcesti ( 50 locuri )
Adresa Comuna Dobra , sat Marcesti ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Unirea 2016 Racari 22 20 0 2 108-18 60p +24
2A.C.S Tartasesti23181495-4855p+19
3 A.S. Gaz Metan Finta 22 17 1 4 88-32 51p +16
4A.S. Libertatea Urziceanca24135673-4544p+8
5 A.C.S. Urban Titu II 23 12 2 9 62-50 38p +5
6A.S. Viitorul Gheboaia23114854-5737p+4
7 Viitorul Dobra 22 11 1 10 58-61 34p +4
8A.S. Unirea Nucet231021157-6832p-1
9 A.S. Sageata Branistea 22 9 3 10 67-72 30p -3
10A.S. Luceafarul Bolovani22921144-5329p-4
11 A.S.Unirea Slobozia Moara 22 9 1 12 46-74 28p -8
12C.S. Fulgerul Lunguletu22901366-7227p-6
13 A.S. Vointa Podu Rizii 23 8 2 13 45-62 26p -10
14A.S. Olimpia Marcesti22611543-6719p-11
15 A.S. Flacara Ghinesti 23 5 2 16 35-84 17p -16
16A.S. Publirex Ciocanesti22511635-7515p-17
17 A.S. Viitorul Mircea Voda 22 4 2 16 35-73 14p -19

Observatii: Echipa A.S. Publirex Ciocanesti este penalizata cu 1 punct.
Echipa A.S. Gaz Metan Finta este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Andrei 19-09-2002 38012
2 Albu Ionut Marius 08-01-1985 16731
3 ALBU MIHAI COSMIN 27-10-1991 25989
4 Andrei Marius Aurelian 11-10-1987 21942
5 Andronache Marius Georgian 14-06-1997 32311
6 Andronache Valentin Daniel 10-03-1997 36965
7 Avram Denis Crinel 05-09-2001 36967
8 Badea Florin Cristian 10-10-1999 34161
9 Baicu Ionut Andrei 25-11-1988 24697
10 Banu Dorel Georgian 12-03-2000 38419
11 Bolborici Andrei Iulian 14-09-2002 38117
12 Calciu Ionut Robert 21-02-1998 27389
13 Ciobanu Alexandru Florin 22-07-1997 32995
14 Ciobanu Cristian Marian 23-07-1995 27536
15 Coman Ionut 15-02-1995 30532
16 COMAN MIHAI ELVIS 12-12-1993 32095
17 Constantin Florin Bogdan 28-06-1993 29852
18 Constantin George Lucian 05-08-1999 35670
19 Cretu George Bogdan 23-11-2000 35976
20 Cretu Ionut Lucian 02-02-1997 30938
21 CRISTEA MARIAN ALEXANDRU 10-10-1992 31721
22 Cristea Marius Ionut 19-01-2001 36968
23 CROITORU GEORGE 25-04-1994 30979
24 Dan Ionut Cristian 18-08-1993 28413
25 Dobre Mihai 01-01-1988 21181
26 Dumitrana Alexandru Mihaita 01-05-2001 36418
27 Dumitru Daniel Ionut 18-12-1995 33051
28 Dumitru Marius Catalin 02-04-2003 37241 bis
29 GHITA IONUT COSMIN 10-11-1995 34987
30 GLAVAN GEORGE CATALIN 18-06-1981 31722
31 HEAGU MARIAN DANIEL 18-08-1993 26319
32 Ionescu Cristian 15-02-1988 29133
33 Ionita Ilie Claudiu 30-10-2002 36966
34 IORDACHE COSTINEL 12-07-1992 31256
35 MARIN MARIUS DAVID 14-10-1995 31695
36 MEMELEAGA IONUT ALEXANDRU 26-03-1995 34408
37 MIHAI ALEXANDRU MARIUS 17-11-1997 34862
38 Mihai Constantin 27-12-1973 9054
39 Mihai Constantin Viorel 22-06-2000 32094
40 Mihai Daniel Costin 29-07-2002 37240 bis
41 Mihai Georgian Robert 13-10-1997 32114
42 Mihai Marius Ionut 17-04-1994 27454
43 Mihai Nicolae Daniel 06-12-1992 27660
44 Mocanu Florin 10-12-1996 33463
45 Neagu Marius Cristian 26-05-1997 27393
46 Nica Marian Viorel 10-06-2003 38481
47 NITA FLORIN ANDREI 20-03-1999 34832
48 Nitu Marian Nicolae 01-03-1996 34033
49 Olaru Gabriel Victoras 08-11-1998 34162
50 Oprea Constantin Robert 21-02-1995 27445
51 Oprea Daniel Marius 03-05-1994 27547
52 panait ionut alexandru 22-09-1989 24048
53 Petre Florin Georgian 06-04-1995 32960
54 Pindaru Danut Marian 08-04-1984 35720
55 Pirvu Valentin Alexandru 01-11-2001 36964
56 Radu Geogian Cosmin 17-09-2001 38010
57 Ristoiu Nicolae Dragos 18-11-1992 27548
58 Rizea Marius 04-03-1989 34699
59 Serban Adrian Marian 26-08-1994 31909
60 SERBAN GABRIEL CATALIN 02-08-1993 31196
61 SERBAN IONUT 01-06-1982 32978
62 Serban Marius 32879
63 Stan Florin Valentin 27-01-1995 32878
64 Stan Gabriel Alin 03-09-1986 21534
65 Stan Ionut 28-01-1989 24702
66 Stan Lucian Andrei 12-06-1991 27455
67 Stan Marius Alexandru 02-05-1995 29802
68 Stanciu Andrei Bogdan 22-03-2002 38011
69 Stoica Andrei Catalin 22-04-1989 27813
70 Stoica Marian 07-05-1990 24700
71 Stoica Mihai Alexandru 04-11-1998 36138
72 Stroe Marius Cornel 20-10-1975 22917
73 Tanase Iulian Nicusor 09-09-1988 21317
74 Toma George Valentin 17-11-1998 32305
75 Toma Mihai Alexandru 01-11-2002 38118
76 Uta Adrian Marian 25-05-1997 36137
77 Uta Georgian Sorin 08-06-2002 36963
78 ZAMFIR MARIUS MARIAN 11-08-1995 32959
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Sud Etapa 25
13-05-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 23
29-04-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 22
25-04-2018
A.S. Luceafarul Bolovani
Liga 5-a Sud Etapa 21
22-04-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 20
15-04-2018
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga 5-a Sud Etapa 19
07-04-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 18
01-04-2018
A.S. Sageata Branistea
Liga 5-a Sud Etapa 16
18-03-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 15
12-11-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 14
05-11-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 13
29-10-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 12
22-10-2017
A.S. Publirex Ciocanesti
Liga 5-a Sud Etapa 11
15-10-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 10
08-10-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 9
01-10-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 8
24-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 6
13-09-2017
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Etapa 5
10-09-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 4
03-09-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 3
30-08-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 2
27-08-2017
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Etapa 1
20-08-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 23
29-04-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.S. Luceafarul Bolovani
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 21
22-04-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 20
15-04-2018
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 18
01-04-2018
A.S. Sageata Branistea
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 16
18-03-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 15
12-11-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 14
05-11-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 13
29-10-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 12
22-10-2017
A.S. Publirex Ciocanesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 11
15-10-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 9
01-10-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 6
13-09-2017
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 5
10-09-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 4
03-09-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 3
30-08-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 2
27-08-2017
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 1
20-08-2017
A.S. Olimpia Marcesti
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe