Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S. Viitorul Gheboaia

Localitatea Sat Gheboaia

Informatii generale
Teren Central / Sat Gheboaia ( 50 locuri )
Adresa Comuna Finta , sat Gheboaia ,jud.Dambovita
Email has_keane@yahoo.com
Contact 0723820188
Staff-ul echipei
Presedinte Mateescu Ionel
Presedinte de onoare Savu Mihai
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Mateescu Ionel
Antrenor Savu Mihai
Antrenor secund Gheorghe Mihai
Antrenor secund Mateescu Ionel
Antrenor copii Mateescu Ionel
Medic Andronache Gheorghe
Liga 5-a Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Unirea 2016 Racari 22 20 0 2 108-18 60p +24
2A.C.S Tartasesti23181495-4855p+19
3 A.S. Gaz Metan Finta 22 17 1 4 88-32 51p +16
4A.S. Libertatea Urziceanca24135673-4544p+8
5 A.C.S. Urban Titu II 23 12 2 9 62-50 38p +5
6A.S. Viitorul Gheboaia23114854-5737p+4
7 Viitorul Dobra 22 11 1 10 58-61 34p +4
8A.S. Unirea Nucet231021157-6832p-1
9 A.S. Sageata Branistea 22 9 3 10 67-72 30p -3
10A.S. Luceafarul Bolovani22921144-5329p-4
11 A.S.Unirea Slobozia Moara 22 9 1 12 46-74 28p -8
12C.S. Fulgerul Lunguletu22901366-7227p-6
13 A.S. Vointa Podu Rizii 23 8 2 13 45-62 26p -10
14A.S. Olimpia Marcesti22611543-6719p-11
15 A.S. Flacara Ghinesti 23 5 2 16 35-84 17p -16
16A.S. Publirex Ciocanesti22511635-7515p-17
17 A.S. Viitorul Mircea Voda 22 4 2 16 35-73 14p -19

Observatii: Echipa A.S. Publirex Ciocanesti este penalizata cu 1 punct.
Echipa A.S. Gaz Metan Finta este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ANDREI DORINEL IONEL 15-04-1996 26945
2 Anghel Albert Stefan 21-01-1999 35973
3 BURCA IULIAN 15-07-1991 27401
4 CALIN GEORGE MIHAI 24-10-2000 34206
5 CALOFIR NICOLAE RAFAEL 17-07-1984 23080
6 Chelcan Florin Valentin 01-01-2000 36602
7 CHELCAN SORIN NICOLAE 28-05-1995 27412
8 Constantin Andrei 29-03-1999 37495
9 CONSTANTIN IONEL MARIAN 17-10-1988 30414
10 CORTACHE VIOREL MIHAI 25-07-2002 34207
11 COSTACHE DANUT IULIAN 13-02-1999 34937
12 COSTACHE MARIUS 26-10-1995 32309
13 COSTACHE MARIUS CRISTIAN 27-07-1983 17819
14 DAMIAN MARIAN CATALIN 21-02-1996 34936
15 DINU MARIAN ALIN 14-07-1994 27392
16 Dobre Andrei Georgian 25-05-1998 36604
17 DOBRE MARIUS 27-10-1994 24712
18 DRAGUSIN BOGDAN ION 19-09-1989 30756
19 Dumitru Gheorghe Catalin 02-03-1984 36980
20 EREMIA MADALIN IONEL 02-02-1993 27158
21 ION ROBERT MARIAN 28-06-1996 24725
22 IONITA CONSTANTIN OVIDIU 10-06-1983 22297
23 IONITA GHEORGHE CATALIN 21-03-1989 24912
24 LIXANDRU IONUT GEORGIAN 23-08-2000 34210
25 LIXANDRU STELUTA NICUSOR 06-12-1992 30412
26 Lungu Ionut Madalin 06-11-1991 31995
27 MATEESCU IONEL 16-11-1976 20597
28 MATEI MARIAN 31-10-1988 24709
29 MIHAESCU GEORGIAN 04-06-1987 29339
30 NASTASE GEORGIAN ALEXANDRU 13-06-1989 21694
31 NICOLESCU SILVIU GABRIEL 06-08-1986 20216
32 Oprea Cosmin Andrei 30-11-1999 35742
33 PANCA IONUT BEBE 09-01-1984 23965
34 PANCA LIVIU 11-04-1988 24708
35 PETRE ANDREI MARIAN 04-06-2002 34205
36 Preda Constantin Cosmin 04-10-2000 36603
37 RADU GABRIEL 13-02-1995 27386
38 SANDA IONUT ALEXANDRU 18-11-1995 27400
39 SANDU PETRUT DANIEL 29-08-2000 34211
40 savu marian catalin 20-01-1994 30413
41 SAVU MARIUS FLORIAN 17-05-1989 24705
42 SAVU NICUSOR IULIAN 28-05-1997 34213
43 Serban Cristian Gabriel 04-03-2000 36600
44 Serban Ionut Alexandru 10-07-2001 36601
45 sima gheorghe marian 18-01-1994 27398
46 SIMION ADRIAN MARIAN 14-04-1994 27396
47 SIMION GEORGE CATALIN 03-10-2004 33370
48 SIMION GEORGIAN MIHAI 02-07-1991 34938
49 SIMION LUCIAN ADELIN 28-05-1999 33328
50 SIMION MIHAI LAURENTIU 09-10-1996 34212
51 SIRNEANU IULIAN 25-05-1974 14659
52 TUDOR FLORIN CLAUDIU 27-02-2002 34209
53 VLAD GEORGIAN 14-09-1989 31053
54 VLAD ION LUCIAN 08-04-1982 23846
55 VLAD NICOLAE 06-04-1981 20872
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Sud Etapa 25
13-05-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 24
06-05-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 23
29-04-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 22
25-04-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 21
22-04-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 20
15-04-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 19
07-04-2018
A.S. Unirea Nucet
Liga 5-a Sud Etapa 18
01-04-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 15
12-11-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 14
05-11-2017
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga 5-a Sud Etapa 13
29-10-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 12
22-10-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 11
15-10-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 10
08-10-2017
A.S. Publirex Ciocanesti
Liga 5-a Sud Etapa 9
01-10-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 8
24-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 7
17-09-2017
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Etapa 6
13-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 5
10-09-2017
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Etapa 4
03-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 3
30-08-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 2
27-08-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 1
20-08-2017
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 24
06-05-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 23
29-04-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 21
22-04-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 20
15-04-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.S. Unirea Nucet
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 18
01-04-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 15
12-11-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 14
05-11-2017
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 13
29-10-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 12
22-10-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 11
15-10-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Publirex Ciocanesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 9
01-10-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 7
17-09-2017
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 6
13-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 5
10-09-2017
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 4
03-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 3
30-08-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 2
27-08-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 1
20-08-2017
A.S.Unirea Slobozia Moara
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe