Informari si comunicate
19-10-2018
Delegari

20.10.2018 21.10.2018

detalii...
16-10-2018
Juniori C FINALA

20-10-2018 / 16:00

detalii...
15-10-2018
12-10-2018
Delegari

13.10.2018 14.10.2018

detalii...
09-10-2018
09-10-2018
07-10-2018
05-10-2018
Delegari

06.10.2018 07.10.2018

detalii...
29-09-2018
28-09-2018
Delegari

29.09.2018 30.09.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S.Unirea Slobozia Moara

Localitatea Slobozia Moara

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Unirea 2018 Racari 32 27 2 3 157-31 83p +35
2A.S. Gaz Metan Finta322525138-5976p+29
3 A.S. F.C Dentas Tartasesti 32 23 1 8 131-64 70p +22
4A.S. Unirea Nucet321631389-8551p+3
5 A.S. Libertatea Urziceanca 32 15 5 12 98-79 50p +2
6A.S. Viitorul Gheboaia321551280-8750p+2
7 A.C.S. Urban Titu II 32 15 4 13 85-71 49p +1
8Viitorul Dobra321611585-10249p+1
9 A.S. Luceafarul Bolovani 32 15 3 14 73-78 48p 0
10A.S. Sageata Branistea321341590-10542p-5
11 C.S. Fulgerul Lunguletu 32 13 2 17 99-97 41p -7
12A.S. Vointa Podu Rizii321121961-8935p-13
13 A.S. Olimpia Marcesti 32 10 2 20 65-92 32p -16
14A.S. Viitorul Mircea Voda321022078-11232p-16
15 A.S.Unirea Slobozia Moara 32 10 2 20 55-114 32p -16
16A.S. Flacara Ghinesti321022061-10031p-16
17 A.S. Publirex Ciocanesti 32 6 2 24 70-150 15p -28

Observatii: Echipa A.S. Publirex Ciocanesti este penalizata cu 5 puncte.
Echipa A.S. Gaz Metan Finta este penalizata cu 1 punct.
Echipa Flacara Ghinesti este penaizata cu 1 punct.
Echipa Sageata Branistea este penalizata cu 1 punct

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Badea Aurel Marian 03-07-1992 9197
2 Badea Viorel Petrisor 16-06-1997 35194
3 Coman Costin Sorin 05-06-1991 34884
4 Coscotin Ionut Alin 23-12-1986 36089
5 Dicu Alexandru Nicolae 04-07-1989 36816
6 Dicu Stefan Mihai 04-05-1995 34886
7 Gheorghe Aurel Robert 16-12-1978 38124
8 Gheorghe Emanuel Ionut Catalin 13-09-2002 38570
9 Gheorghe Marian Eduard 11-12-2000 35182
10 Iacob Adrian Sorin 28-05-2000 35189
11 Iacob Relu Costin 01-12-1991 36123
12 Ion Nicolae 06-12-1984 23202
13 Ivanoiu Alexandru 04-05-2001 38860
14 Jianu Nicolae Alexandru 06-12-2000 38861
15 MAMULAS CONSTANTIN VLADUT 05-09-1993 29608
16 Maracine Constantin 14-08-1986 22444
17 Miu Cristi Nicolae 10-03-2001 35185
18 Neagu Marius Georgian 18-04-1998 35175
19 Niculae Florin Laurentiu 10-05-2002 38571
20 Niculae Gheorghe Petre 29-06-1989 37312
21 Niculae Marius Andrei 13-09-1997 35191
22 Nitu Alin Georgian 04-12-1998 35188
23 Nitu Ionut Cristian 10-05-2000 35192
24 Nitu Ionut Marian 17-03-1999 35187
25 Oancea Alexandru Ion 12-11-1998 35180
26 Paraschiv Alexandru Robert 15-09-1993 38109
27 Patrascu Cristofor Nicolae 27-12-1992 35868
28 Patrascu Laurentiu Alexandru 22-05-2001 35184
29 PATRASCU MARIN 18-04-1971 34885
30 Popa Gabriel Marian 19-07-1997 31611
31 Popa Marian Ionut 17-07-1993 28098
32 Popa Mihail Dorin 17-07-1993 28036
33 Popescu Marian 13-11-1973 38185
34 Preda Daniel Florin 17-06-1995 35011
35 Preda Filip Valentin Cristian 11-06-2000 35176
36 Rogojeanu Florin Alexandru 22-03-2003 35172
37 Rogojinaru Dragos Adrian 16-03-1995 31190
38 Savu Aurelian Ionut 17-10-1988 25937
39 Savu Ionut Alexandru 06-01-2000 35190
40 Siminonescu Stefan Sebastian 09-09-2000 35178
41 Simionescu Eugen Ionut 11-08-1996 31187
42 Sorescu Stefanut 22-10-1984 26004
43 Stanescu Dan 04-08-1991 14804
44 Stefan Adrian 24-05-2000 35177
45 Stefan Niculae Costin 23-06-2000 35179
46 Stere Adrian 04-02-1993 29823
47 Toader Cristinel Florin 30-08-1989 36099
48 Toader Marian Danut 07-09-1998 35181
49 Vasile Alexandru Marius 12-06-1999 35193
50 Vasilescu Darius Alexandru 02-01-2003 35173
51 Vatafu Florin 27-01-2003 38862
52 Visan Marian Luci 29-12-2000 37313
53 Vlasceanu Robert 10-04-2003 38863
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 5-a Sud Etapa 11
14-10-2018
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga a 5-a Sud Etapa 10
07-10-2018
Viitorul Dobra
Liga a 5-a Sud Etapa 9
30-09-2018
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga a 5-a Sud Etapa 8
23-09-2018
A.S. Vanatorul 2015 Ratoaia
Liga a 5-a Sud Etapa 7
16-09-2018
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga a 5-a Sud Etapa 6
12-09-2018
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga a 5-a Sud Etapa 5
09-09-2018
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga a 5-a Sud Etapa 4
02-09-2018
A.S. Unirea Nucet
Liga a 5-a Sud Etapa 3
29-08-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga a 5-a Sud Etapa 2
26-08-2018
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga a 5-a Sud Etapa 1
19-08-2018
A.S. Luceafarul Bolovani
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe