Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

Viitorul Dobra

Localitatea Dobra

Informatii generale
Teren Central / Dobra ( 50 locuri )
Adresa Comuna Dobra ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Unirea 2016 Racari 22 20 0 2 108-18 60p +24
2A.C.S Tartasesti23181495-4855p+19
3 A.S. Gaz Metan Finta 22 17 1 4 88-32 51p +16
4A.S. Libertatea Urziceanca24135673-4544p+8
5 A.C.S. Urban Titu II 23 12 2 9 62-50 38p +5
6A.S. Viitorul Gheboaia23114854-5737p+4
7 Viitorul Dobra 22 11 1 10 58-61 34p +4
8A.S. Unirea Nucet231021157-6832p-1
9 A.S. Sageata Branistea 22 9 3 10 67-72 30p -3
10A.S. Luceafarul Bolovani22921144-5329p-4
11 A.S.Unirea Slobozia Moara 22 9 1 12 46-74 28p -8
12C.S. Fulgerul Lunguletu22901366-7227p-6
13 A.S. Vointa Podu Rizii 23 8 2 13 45-62 26p -10
14A.S. Olimpia Marcesti22611543-6719p-11
15 A.S. Flacara Ghinesti 23 5 2 16 35-84 17p -16
16A.S. Publirex Ciocanesti22511635-7515p-17
17 A.S. Viitorul Mircea Voda 22 4 2 16 35-73 14p -19

Observatii: Echipa A.S. Publirex Ciocanesti este penalizata cu 1 punct.
Echipa A.S. Gaz Metan Finta este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 AVRAMESCU ILIE IULIAN 09-01-1993 31987
2 Ciomaga Eduard Ionut 22-06-2000 38272
3 Costache Cosmin Dragos 05-02-1993 38461
4 Cristea Georgian 22-11-1997 33663
5 Dura Mihai 04-11-2002 38278
6 Florea Cristian Nicusor 18-06-1999 38123
7 ILIE GEORGE ADRIAN 24-09-1990 27932
8 ILIE NELU 29-08-1967 22672
9 Iolu Adrian 23-05-2000 38276
10 Ionita Manuel Alexandru 15-07-2001 38279
11 LABUS NELU GEORGIAN 24128
12 Memeleaha Adrian Marian 28-01-2003 38280
13 MIHAI GEORGE NARCIS 29-10-1982 22694
14 Navrapescu Andrei Teodor 15-11-2001 38270
15 Neagoe Alexandru George 26-08-2002 38271
16 NEAGU MARIUS CRISTIAN 20-04-1984 23533
17 NEAGU MARIUS GEORGIAN 24-04-1992 31908
18 NEGUT NICOLAE 13-02-1983 22465
19 NICOLAE ADRIAN 17-09-1990 27930
20 NICOLAE DANIEL 14-06-1989 27931
21 OPREA CONSTANTIN GEORGE 06-01-1979 16419
22 Oprea Matache Alin Alexandru 18-08-1999 38269
23 Oprea Nicusor Ionut 04-10-2000 38273
24 Sava Sebastian Valentin 01-05-2002 38277
25 Savu Ionut Daniel 30-06-2002 38274
26 SERBAN MARIAN 10-03-1991 32880
27 Serban Marius 20-05-1994 38569
28 Sima Mihaita Gabriel 20-08-2000 38282
29 SIMION IULIAN ROBERT 17-01-1981 32932
30 STANCIU CRISTI IONUT 05-03-1993 32881
31 STROE DANUT 28-09-1975 22646
32 Stroe Gabriel Sorin 22-05-2000 38281
33 TANASE FLORIN 03-06-1993 31602
34 Vasile Ciprian Ionut 22-09-1995 26703
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Sud Etapa 25
13-05-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 24
06-05-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 23
29-04-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 22
25-04-2018
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Etapa 21
22-04-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 20
15-04-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 19
07-04-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 18
01-04-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 15
12-11-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 13
29-10-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 12
22-10-2017
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga 5-a Sud Etapa 11
15-10-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 10
08-10-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 9
01-10-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 8
24-09-2017
A.S. Publirex Ciocanesti
Liga 5-a Sud Etapa 7
17-09-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 6
13-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Etapa 5
10-09-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 4
03-09-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 3
30-08-2017
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Etapa 2
27-08-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Etapa 1
20-08-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 24
06-05-2018
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 23
29-04-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 21
22-04-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 20
15-04-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 18
01-04-2018
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 16
18-03-2018
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 15
12-11-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 13
29-10-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 12
22-10-2017
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 11
15-10-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 9
01-10-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Publirex Ciocanesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 7
17-09-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 6
13-09-2017
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 5
10-09-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 4
03-09-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 3
30-08-2017
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 2
27-08-2017
Viitorul Dobra
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 1
20-08-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe