Informari si comunicate
16-01-2019
03-01-2019
Program vize anuale- Liga a 4-a

Program vize anuale- Liga a 4-a

detalii...
06-12-2018
04-12-2018
04-12-2018
30-11-2018
Delegari

02.12.2018 03.12.2018

detalii...
27-11-2018
Jocuri Restante

Duminica 02.12.2018

detalii...
27-11-2018
Cupa Romaniei

02.12.2018 ora 11:00

detalii...
26-11-2018
Revelionul Arbitrilor

07.12.2018 Restaurant Vatra

detalii...
23-11-2018
toate comunicatele

Viitorul Dobra

Localitatea Dobra

Informatii generale
Teren Central / Dobra ( 50 locuri )
Adresa Comuna Dobra ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Unirea 2018 Racari 32 27 2 3 157-31 83p +35
2A.S. Gaz Metan Finta322525138-5976p+29
3 A.S. F.C Dentas Tartasesti 32 23 1 8 131-64 70p +22
4A.S. Unirea Nucet321631389-8551p+3
5 A.S. Libertatea Urziceanca 32 15 5 12 98-79 50p +2
6A.S. Viitorul Gheboaia321551280-8750p+2
7 A.C.S. Urban Titu II 32 15 4 13 85-71 49p +1
8Viitorul Dobra321611585-10249p+1
9 A.S. Luceafarul Bolovani 32 15 3 14 73-78 48p 0
10A.S. Sageata Branistea321341590-10542p-5
11 C.S. Fulgerul Lunguletu 32 13 2 17 99-97 41p -7
12A.S. Vointa Podu Rizii321121961-8935p-13
13 A.S. Olimpia Marcesti 32 10 2 20 65-92 32p -16
14A.S. Viitorul Mircea Voda321022078-11232p-16
15 A.S.Unirea Slobozia Moara 32 10 2 20 55-114 32p -16
16A.S. Flacara Ghinesti321022061-10031p-16
17 A.S. Publirex Ciocanesti 32 6 2 24 70-150 15p -28

Observatii: Echipa A.S. Publirex Ciocanesti este penalizata cu 5 puncte.
Echipa A.S. Gaz Metan Finta este penalizata cu 1 punct.
Echipa Flacara Ghinesti este penaizata cu 1 punct.
Echipa Sageata Branistea este penalizata cu 1 punct

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andrei Daniel 09-06-1982 39346
2 AVRAMESCU ILIE IULIAN 09-01-1993 31987
3 Ciomaga Eduard Ionut 22-06-2000 38272
4 Costache Cosmin Dragos 05-02-1993 38461
5 Cristea Georgian 22-11-1997 33663
6 CRISTEA MARIAN ALEXANDRU 10-10-1992 31721
7 Dan Alin Adrian 15-03-1991 37428bis
8 Dura Mihai 04-11-2002 38278
9 Florea Cristian Nicusor 18-06-1999 38123
10 Florea Marius Alin 06-11-1995 39008
11 ILIE GEORGE ADRIAN 24-09-1990 27932
12 ILIE NELU 29-08-1967 22672
13 Iolu Adrian 23-05-2000 38276
14 Ionita Manuel Alexandru 15-07-2001 38279
15 LABUS NELU GEORGIAN 24128
16 Memeleaha Adrian Marian 28-01-2003 38280
17 MIHAI GEORGE NARCIS 29-10-1982 22694
18 Navrapescu Andrei Teodor 15-11-2001 38270
19 Neagoe Alexandru George 26-08-2002 38271
20 Neagu Adrian Georgian 02-07-1994 39498
21 Neagu Mario Valentin 13-02-2004 39155
22 NEAGU MARIUS CRISTIAN 20-04-1984 23533
23 NEAGU MARIUS GEORGIAN 24-04-1992 31908
24 NEGUT NICOLAE 13-02-1983 22465
25 NICOLAE ADRIAN 17-09-1990 27930
26 NICOLAE DANIEL 14-06-1989 27931
27 OPREA CONSTANTIN GEORGE 06-01-1979 16419
28 Oprea Matache Alin Alexandru 18-08-1999 38269
29 Oprea Nicusor Ionut 04-10-2000 38273
30 Sava Sebastian Valentin 01-05-2002 38277
31 Savu Ionut Daniel 30-06-2002 38274
32 SERBAN MARIAN 10-03-1991 32880
33 Serban Marius 20-05-1994 38569
34 Sima Mihaita Gabriel 20-08-2000 38282
35 SIMION IULIAN ROBERT 17-01-1981 32932
36 STANCIU CRISTI IONUT 05-03-1993 32881
37 STROE DANUT 28-09-1975 22646
38 Stroe Gabriel Sorin 22-05-2000 38281
39 TANASE FLORIN 03-06-1993 31602
40 Vasile Ciprian Ionut 22-09-1995 26703
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 5-a Sud Etapa 17
25-11-2018
A.S. Viitorul Gheboaia
Liga a 5-a Sud Etapa 16
18-11-2018
Viitorul Dobra
Liga a 5-a Sud Etapa 15
11-11-2018
A.S. Vanatorul 2015 Ratoaia
Liga a 5-a Sud Etapa 14
04-11-2018
Viitorul Dobra
Liga a 5-a Sud Etapa 13
28-10-2018
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga a 5-a Sud Etapa 12
21-10-2018
Viitorul Dobra
Liga a 5-a Sud Etapa 11
14-10-2018
A.S. Unirea Nucet
Liga a 5-a Sud Etapa 10
07-10-2018
Viitorul Dobra
Liga a 5-a Sud Etapa 9
30-09-2018
A.S. Spic de Grau Ghimpati
Liga a 5-a Sud Etapa 8
23-09-2018
Viitorul Dobra
Liga a 5-a Sud Etapa 7
16-09-2018
A.S. F.C. Potlogi
Liga a 5-a Sud Etapa 6
12-09-2018
Viitorul Dobra
Liga a 5-a Sud Etapa 5
09-09-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga a 5-a Sud Etapa 4
02-09-2018
Viitorul Dobra
Liga a 5-a Sud Etapa 3
29-08-2018
A.S. F.C Dentas Tartasesti
Liga a 5-a Sud Etapa 2
26-08-2018
Viitorul Dobra
Liga a 5-a Sud Etapa 1
19-08-2018
A.S. Vointa Podu Rizii
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe