Informari si comunicate
19-10-2018
Delegari

20.10.2018 21.10.2018

detalii...
16-10-2018
Juniori C FINALA

20-10-2018 / 16:00

detalii...
15-10-2018
12-10-2018
Delegari

13.10.2018 14.10.2018

detalii...
09-10-2018
09-10-2018
07-10-2018
05-10-2018
Delegari

06.10.2018 07.10.2018

detalii...
29-09-2018
28-09-2018
Delegari

29.09.2018 30.09.2018

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. Coada Izvorului

Localitatea Sat Petresti

Informatii generale
Teren
Adresa Comuna Petresti , sat Coada Izvorului ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Rotaru Catalin
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Ivascu Ionel
Liga a 4-a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S.Gloria 2015 Cornesti 34 31 2 1 189-30 95p +44
2A.S. Recolta Gura Sutii343013134-3891p+40
3 A.S. Unirea Ungureni 34 24 2 8 101-51 74p +23
4A.S. Roberto Ziduri34214997-7067p+16
5 A.S. Vointa Piersinari 34 18 4 12 107-69 58p +7
6A.S. Unirea Bucsani3418313115-7057p+6
7 A.S. Olimpicii Ulmi 34 17 2 15 112-70 53p +2
8C.S.M Fieni341561397-9251p0
9 FC Brezoaele 34 14 2 18 90-91 44p -7
10A.S. Unirea Colibasi341241867-7640p-11
11 A.S. Luceafarul Dragomiresti 34 12 4 18 82-101 40p -11
12C.S. Petrolul Targoviste341222072-9238p-13
13 A.C.S. Coada Izvorului 34 11 5 18 72-113 38p -13
14A.C.S. Progresul Matasaru341122171-12135p-16
15 A.S. Viitorul I.L. Caragiale 34 11 2 21 48-106 35p -16
16A.S. Spic de Grau Ghimpati341102366-9533p-18
17 A.S. Flacara Zavoiu 34 8 2 24 63-151 26p -25
18C.S. Bradul Moroeni34532643-19018p-33
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALBU CONSTANTIN ADRIAN 04-09-1994 32896
2 Badoi Bogdan Adrian 27-09-1986 36923
3 Baicu Constantin 03-01-1990 29685
4 Bambir Mihai Marian 25-02-1996 32836
5 BANICA FLORIN 23-02-1986 26315
6 Bazavan Mihai Daniel 01-01-1997 31518
7 Brebu Daniel Cristian 21-12-1993 37176bis
8 BUCURESTEANU MARIUS IONUT 28-01-1995 31517
9 BUJOREA COSTEL 25-04-1983 25893
10 Bujorea George Danut 09-09-1997 31516
11 Calin Cristian Valentin 09-06-2001 36445
12 CIOBANU LAURENTIU 22-07-1989 27519
13 CIOBANU MARIAN DANIEL 03-03-1997 34222
14 Ciolan Emil Valentin 17-06-1995 30886
15 Cirstea Vasile 11-02-2001 36447
16 COCIAS GEORGE DAN 31-01-1987 23449
17 Constantin George 14-05-1993 31420
18 Constantin Mihai Ionut 15-12-1996 32115
19 Constantin Viorel Gabriel 05-11-2000 biss.
20 Costache Marian Georgian 29-08-1991 22247
21 Cozmuta Ionut Vlad 13-01-1990 38940
22 Craiu Stefan Lucian 24-09-1992 28583
23 Crivat Bogdan Ionut 16-10-2000 36493
24 Delca Angel Valentin 21-12-1986 29489
25 Dinu Cristian Nicolae 16-05-1980 24916
26 DOCHIU NELUTU 10-09-1981 27334
27 Draganescu Marian 25-11-1997 36699
28 Dumitrache Alexandru 22-01-1990 36883 bis
29 Dumitrescu Gigi 27-11-1986 26605
30 Dumitru Cristian Mihai 04-08-1989 37085
31 Dumitru Daniel Nicusor 04-12-1999 36494
32 Duna Marius Nicolae 26-08-1993 31382
33 ENE ADRIAN IONUT 17-04-2001 34859
34 EPURE VASILICA ALEXANDRU 16-02-1995 32336
35 Filimon Ovidiu Razvan 07-12-1990 31556
36 FUNDUC ALEXANDRU 08-11-1987 29620
37 Gaman Marius Sandu 28-06-1991 13
38 Georgescu George Cristian 26-05-1993 31170
39 GHENU GEORGE ALEXANDRU 04-03-1996 8514
40 Ghita Niculae Florin 19-04-1985 39190
41 Grigore Valentin George 06-03-2000 33123
42 Iancu Ciprian Marius 06-06-1998 36325
43 Ionescu Ion Adrian 21-07-2000 36664
44 Ionica Nicolae 02-10-1974 16220
45 Iordache Manuel Ionut 13-07-1989 39191
46 Iordache Marian Adrian 02-01-1988 27463
47 IORDACHE MARIAN MARIN 06-08-2012 33122
48 Iorga Adrian Marius 21-09-1983 31168
49 Iosub Ciprian 17-04-1988 38354
50 Istrate Laurentiu Florin 02-11-2002 36496nis
51 Ivascu Nicusor Ionut 04-12-2005 37094
52 Madaran Gabriel Sebastian 03-07-1998 34069
53 Mandu Constantin Ninel 13-03-1988 23428
54 Mantarosie Nicusor Valentin 19-04-2001 36444bis
55 MARIN GHEORGHE 20-03-1971 10611
56 MATEI PETRUT 08-05-1992 18317
57 Mihaila Viorel Ionut 07-01-2001 36328bissss
58 Milos Ionut Valentin 06-02-2000 36327
59 Milos Romeo Gabriel 22-10-2001 36324
60 Mircea Florin 10-09-1991 31455
61 Pandelea Constantin 05-08-1985 26367
62 Paraschiv Constantin 10-03-1983 23731
63 Paun Bogdan Marian 03-10-1998 36442bis
64 Petrusca Florentin 19-02-1995 29066
65 Petrusca George Gabriel 28-08-2000 36326bis
66 Popescu Tanase Iulian Andrei 28-10-2000 36443
67 RACUT VALENTIN 22-07-1988 11292
68 Ristea Ionut 25-09-1987 29446
69 Rotaru Ion Catalin 06-06-1988 32113
70 Sandu George 08-01-2000 35371
71 SGUROIU ROBERTO MARIUS 19-07-1994 31226
72 SOARE AUREL ALEXANDRU 04-08-1995 32833
73 Stan Abel 13-06-1997 32837
74 Stan Adrian Crisitinel 29-04-1984 36126
75 Stanciu Alin Marius 20-09-1998 30160
76 STOICA DUMITRU LAURENTIU 29-01-1991 31259
77 Stoica Marius Adelin 03-07-2002 36495bis
78 Tranca Ionut Daniel 28-01-2004 36279
79 Tudor Carol Catalin 22-06-2003 33314
80 Tudor Florin Daniel 16-11-2004 39201bis
81 Tufeanu Constantin Alexandru 21-12-1999 34554
82 UICA NICOLAE 16-09-1993 28515
83 Urla Aurel 26-09-1992 33732
84 Vasile Alexandru Costin 06-10-1998 32839
85 Vasile Florin Catalin 12-10-1990 29121
86 Vasile Georgios 19-04-2001 37319
87 Vintila Nicolae 01-09-1996 32835
88 Virdol Bogdan Andrei 28-05-1994 33731
89 Virtej Georgian Victor 10-03-2000 32826
90 VISTEANU GHEORGHITA 05-09-1984 26825
91 Voicu Costel 12-02-1986 29492
92 Voinea Georgica Marian 29-08-1999 36489bis
93 Zamfir Adrian 03-10-1977 26316
94 Zamfir Remus Dragos 25-05-1969 12195/10597/22176
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a 4-a Etapa 11
13-10-2018
A.S. Unirea 2018 Racari
LIGA a 4-a Etapa 10
06-10-2018
A.C.S. Coada Izvorului
LIGA a 4-a Etapa 9
29-09-2018
A.S. Unirea Colibasi
LIGA a 4-a Etapa 8
22-09-2018
A.C.S. Coada Izvorului
LIGA a 4-a Etapa 7
15-09-2018
A.S.Gloria 2015 Cornesti
LIGA a 4-a Etapa 6
11-09-2018
A.C.S. Coada Izvorului
LIGA a 4-a Etapa 5
08-09-2018
A.S. Roberto Ziduri
LIGA a 4-a Etapa 4
01-09-2018
A.C.S. Coada Izvorului
LIGA a 4-a Etapa 3
28-08-2018
C.S. Petrolul Targoviste
LIGA a 4-a Etapa 2
25-08-2018
A.C.S. Coada Izvorului
LIGA a 4-a Etapa 1
18-08-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 11
A.S. Unirea 2018 Racari
Liga a 4-a Juniori Etapa 10
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Juniori Etapa 9
A.S. Unirea Colibasi
Liga a 4-a Juniori Etapa 8
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Juniori Etapa 7
A.S.Gloria 2015 Cornesti
Liga a 4-a Juniori Etapa 6
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Juniori Etapa 5
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 4
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Juniori Etapa 3
C.S. Petrolul Targoviste
Liga a 4-a Juniori Etapa 2
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Juniori Etapa 1
FC Brezoaele
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe