Informari si comunicate
24-05-2018
Delegari

26.05.2018 27.05.2018

detalii...
22-05-2018
Cupa Romaniei

30.05.2018 17:00

detalii...
22-05-2018
Memoriarul Nicolae Martin

29.05.2018 Teren Petrolul

detalii...
22-05-2018
Memoriarul Gheorghe Voinea

28.05.2018 Complex de Natatie Targoviste

detalii...
21-05-2018
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
toate comunicatele

A.S. Olimpicii Ulmi

Localitatea Viisoara

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a 4-a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S.Gloria 2015 Cornesti 29 26 2 1 169-27 80p +38
2A.S. Recolta Gura Sutii292513104-3676p+34
3 A.S. Roberto Ziduri 29 21 3 5 91-51 66p +24
4A.S. Unirea Ungureni29202782-4562p+17
5 A.S. Vointa Piersinari 29 17 3 9 90-53 54p +9
6A.S. Olimpicii Ulmi281521194-5147p+2
7 A.S. Unirea Bucsani 28 13 3 12 94-61 42p 0
8C.S.M Fieni281261076-7542p0
9 A.S. Unirea Colibasi 29 11 4 14 56-56 37p -8
10FC Brezoaele291021763-7632p-13
11 C.S. Petrolul Targoviste 29 10 2 17 61-75 32p -10
12A.S. Viitorul I.L. Caragiale291021741-7732p-13
13 A.S. Luceafarul Dragomiresti 29 9 4 16 71-93 31p -11
14A.C.S. Coada Izvorului29851658-9529p-13
15 A.C.S. Progresul Matasaru 29 9 2 18 56-107 29p -13
16A.S. Spic de Grau Ghimpati29802147-7624p-18
17 A.S. Flacara Zavoiu 28 6 2 20 50-125 20p -25
18C.S. Bradul Moroeni29532138-16218p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandru Georgian Daniel 27-01-1999 328993
2 Balasa Nicolae Virgil 17-04-1994 34586
3 Balasoiu Florin Adrian 04-10-1999 32246
4 Barbu Alexandru Claudiu 05-07-2002 37293
5 Barbu Nicolae Ionut 06-12-2007 38626
6 Butaroiu Nicolae 14-05-1995 33551
7 CIRLAN ION SEBASTIAN 03-10-2003 34445
8 Ciufu Mihai Madalin 24-08-1992 32265
9 Cobori Eduard Marian 30-10-2007 38620
10 constantin tudor florian 21-08-1987 27096
11 Corbu Adrian Marian 18-02-1999 34108
12 Corcodel Adrian Ionut 16-06-1984 38126
13 Diaconescu Robert Costinel 19-05-2003 38634
14 Enache Stefan Alexandru 30-08-2005 38640
15 Georgescu Vlad Ioan 22-08-1984 28092
16 Gheboianu Eduard Stefan 11-10-1995 36919
17 Gheorghe Costin Iulian 20-11-2001 37292
18 Ghitescu Razvan Ionut 02-04-1988 25752
19 Herastrau Adrian Gabriel 19-05-1988 30909
20 Hodorog Alexandru 07-07-2007 38631
21 Hodorog Alexandru Eugen 19-09-2003 38633
22 Hodorog Ionut Fabian 16-04-2002 38334 bis
23 Hodorog Ionut Laurentiu 13-01-2011 38617
24 Iliescu Andrei 05-06-1987 30996
25 Ionescu Sergiu Cristache 02-01-1986 36468bis
26 Ispas Costel Alexandru 15-12-1999 33369
27 Ivan Dragos Ionut 07-11-1983 36653
28 Lazar Bogdan Marian 06-08-1982 36591
29 lepadatu georgica marius 27-05-1997 32787
30 Lia Marius 09-09-1998 32350
31 Madaran Constantin Geanin 11-08-1993 29211
32 Madaran Mihai Robert 14-01-1995 29212
33 Militaru Gheorghe Octavian 11-04-1996 33552
34 NEAGU GEORGE CRISTIAN 18-08-1987 27833
35 Necula Dragos Fabian 30-08-2003 38636
36 Niculae Mihai Florin 04-11-1985 27194
37 Oancea Constantin Gabriel 01-09-1978 19901
38 Olteanu Romica Florentin 26-08-2002 37270
39 Pacuretu Romica Marian 15-03-1999 37291
40 Paltineanu Paul Cristian 19-05-1985 18413
41 Paun Cosmin Ionut 24-11-1986 27360
42 Petre Alexandru 14-07-1991 27570
43 Popa David Andrei 13-10-2009 38623
44 Popescu Constantin Robert 19-05-1994 37457
45 Popescu Robert Marco 10-04-2004 38639
46 Popescu Traian Marius 26-08-2001 38336
47 Raceanu Catalin Marian 07-03-2003 38630
48 Raceanu Valentin 09-12-1999 34112
49 Seran Radu Constantin 02-04-1979 22501
50 Simion Florin Razvan 10-07-1988 36464
51 Stancescu Ioan Valentin 08-01-2007 38629
52 Stoica Nicolae Lucian 04-06-1997 34109
53 Tomescu Claudiu Mihai 01-01-2008 38628
54 Tomescu Cristian Mihai 09-03-2001 31060
55 TRICA IONUT 10-06-1983 18670
56 Tronaru Constantin Iulian 05-05-1989 19581
57 Varasteanu Ionut 08-01-2003 38638
58 Vladescu Stefan Andrei 24-12-1983 31903
59 Voicu Stefan Madalin 05-08-2003 38637
60 Zamfir Andrei Alexandru 05-08-2003 38635
61 Zamfir Flavius Florin Ionut 08-05-2009 38624
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a Etapa 29
15-05-2018
A.S. Viitorul I.L. Caragiale
Liga a 4-a Etapa 28
12-05-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 27
05-05-2018
A.S. Vointa Piersinari
Liga a 4-a Etapa 26
28-04-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 25
24-04-2018
A.S. Luceafarul Dragomiresti
Liga a 4-a Etapa 24
21-04-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 23
14-04-2018
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Etapa 22
07-04-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 21
31-03-2018
A.S.Gloria 2015 Cornesti
Liga a 4-a Etapa 19
17-03-2018
C.S. Bradul Moroeni
Liga a 4-a Etapa 18
10-03-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 17
25-11-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 16
18-11-2017
C.S. Petrolul Targoviste
Liga a 4-a Etapa 15
11-11-2017
A.S. Unirea Colibasi
Liga a 4-a Etapa 14
04-11-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 13
28-10-2017
A.S. Unirea Bucsani
Liga a 4-a Etapa 12
21-10-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 11
14-10-2017
C.S.M Fieni
Liga a 4-a Etapa 10
07-10-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 9
30-09-2017
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Etapa 8
23-09-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 7
16-09-2017
A.S. Recolta Gura Sutii
Liga a 4-a Etapa 6
12-09-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 5
09-09-2017
A.S. Spic de Grau Ghimpati
Liga a 4-a Etapa 4
02-09-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 3
29-08-2017
A.C.S. Progresul Matasaru
Liga a 4-a Etapa 2
26-08-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 1
19-08-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 29
15-05-2018
A.S. Viitorul I.L. Caragiale
Liga a 4-a Juniori Etapa 28
12-05-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 27
05-05-2018
A.S. Vointa Piersinari
Liga a 4-a Juniori Etapa 26
28-04-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 25
24-04-2018
A.S. Luceafarul Dragomiresti
Liga a 4-a Juniori Etapa 24
21-04-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 23
14-04-2018
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Juniori Etapa 22
07-04-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 21
31-03-2018
A.S.Gloria 2015 Cornesti
Liga a 4-a Juniori Etapa 19
17-03-2018
C.S. Bradul Moroeni
Liga a 4-a Juniori Etapa 18
10-03-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 17
25-11-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 16
18-11-2017
C.S. Petrolul Targoviste
Liga a 4-a Juniori Etapa 15
11-11-2017
A.S. Unirea Colibasi
Liga a 4-a Juniori Etapa 14
04-11-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 13
28-10-2017
A.S. Unirea Bucsani
Liga a 4-a Juniori Etapa 12
21-10-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 11
14-10-2017
C.S.M Fieni
Liga a 4-a Juniori Etapa 10
07-10-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 9
30-09-2017
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 8
23-09-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 7
16-09-2017
A.S. Recolta Gura Sutii
Liga a 4-a Juniori Etapa 6
12-09-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 5
09-09-2017
A.S. Spic de Grau Ghimpati
Liga a 4-a Juniori Etapa 4
02-09-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 3
29-08-2017
A.C.S. Progresul Matasaru
Liga a 4-a Juniori Etapa 2
26-08-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 1
19-08-2017
A.S. Unirea Ungureni
Juniori C Etapa 18
19-05-2018
C.S. Bradul Moroeni
Juniori C Etapa 17
12-05-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori C Etapa 16
05-05-2018
CSS 1 Targoviste
Juniori C Etapa 15
28-04-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori C Etapa 14
21-04-2018
ACS Urban Titu
Juniori C Etapa 13
14-04-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori C Etapa 12
31-03-2018
CSM Flacara Moreni
Juniori C Etapa 11
17-04-2018
CSS 2 Targoviste
Juniori C Etapa 10
12-11-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori C Etapa 9
04-11-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori C Etapa 8
28-10-2017
Grupul Scolar Agricol Nucet
Juniori C Etapa 7
21-10-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori C Etapa 6
14-10-2017
AFC Chindia Targoviste
Juniori C Etapa 5
07-10-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori C Etapa 4
30-09-2017
A.S. Fotbal Club Aninoasa
Juniori C Etapa 3
23-09-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori C Etapa 2
16-09-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori C Etapa 1
09-09-2017
Kinder 1 Targoviste
Juniori E Etapa 18
18-05-2018
AFC Chindia Targoviste
Juniori E Etapa 16
04-05-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori E Etapa 15
27-04-2018
CS Kinder Targoviste
Juniori E Etapa 14
20-04-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori E Etapa 13
13-04-2018
ACS Progresul Gaesti
Juniori E Etapa 12
04-04-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori E Etapa 11
30-03-2018
C.S. Petrolul Targoviste
Juniori E Etapa 10
10-11-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori E Etapa 9
03-11-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori E Etapa 7
20-10-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E Etapa 6
13-10-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori E Etapa 5
06-10-2017
Sportul Pucioasa
Juniori E Etapa 4
29-09-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori E Etapa 3
22-09-2017
CSS Targoviste
Juniori E Etapa 2
15-09-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori E Etapa 1
08-09-2017
C.S.M Fieni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe