Informari si comunicate
16-01-2019
03-01-2019
Program vize anuale- Liga a 4-a

Program vize anuale- Liga a 4-a

detalii...
06-12-2018
04-12-2018
04-12-2018
30-11-2018
Delegari

02.12.2018 03.12.2018

detalii...
27-11-2018
Jocuri Restante

Duminica 02.12.2018

detalii...
27-11-2018
Cupa Romaniei

02.12.2018 ora 11:00

detalii...
26-11-2018
Revelionul Arbitrilor

07.12.2018 Restaurant Vatra

detalii...
23-11-2018
toate comunicatele

A.S. Roberto Ziduri

Localitatea Odobesti

Informatii generale
Teren Central / Voinesti
Contact 0766673860
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a 4-a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S.Gloria 2015 Cornesti 34 31 2 1 189-30 95p +44
2A.S. Recolta Gura Sutii343013134-3891p+40
3 A.S. Unirea Ungureni 34 24 2 8 101-51 74p +23
4A.S. Roberto Ziduri34214997-7067p+16
5 A.S. Vointa Piersinari 34 18 4 12 107-69 58p +7
6A.S. Unirea Bucsani3418313115-7057p+6
7 A.S. Olimpicii Ulmi 34 17 2 15 112-70 53p +2
8C.S.M Fieni341561397-9251p0
9 FC Brezoaele 34 14 2 18 90-91 44p -7
10A.S. Unirea Colibasi341241867-7640p-11
11 A.S. Luceafarul Dragomiresti 34 12 4 18 82-101 40p -11
12C.S. Petrolul Targoviste341222072-9238p-13
13 A.C.S. Coada Izvorului 34 11 5 18 72-113 38p -13
14A.C.S. Progresul Matasaru341122171-12135p-16
15 A.S. Viitorul I.L. Caragiale 34 11 2 21 48-106 35p -16
16A.S. Spic de Grau Ghimpati341102366-9533p-18
17 A.S. Flacara Zavoiu 34 8 2 24 63-151 26p -25
18C.S. Bradul Moroeni34532643-19018p-33
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALDEA LUIS EUSEBIU 09-07-2001 34454
2 Anghelina Ionut Alexandru 07-10-1990 "L" 2200 / 7973
3 APRODU MIHAIL ANDREI 08-01-2002 34479
4 Badaran Ionut Alexandru 02-11-1989 35425
5 BARAGAU MARIO ANDREI 27-02-2005 34456
6 Bica Florin 29-08-2001 37059
7 Bobeica Toma 30-09-1979 26425
8 Bran Alexandru Georgel 20-07-1988 L-391/30560
9 BUCURA ANDREI DANUT 25-07-2003 34553
10 Bucurica Gabriel Eusebiu 01-03-1998 36361
11 Buzescu Marius Ionut 16-03-1987 36433
12 CALDARARU CRISTIAN 1987-09-10 L2770/23441
13 Cercel Ciprian Cosmin 03-12-1992 36655
14 Chirica Alexandru Paraschiv 14-10-2003 39049
15 Cirstea Rover Ionel 24-08-1989 15976/L-340
16 Coman Gabriel 11-10-1981 5162
17 CRISTEA LIVIU ANDREI 31-05-2001 34567
18 David Ion Antonio 09-09-2000 35663
19 DICU CIPRIAN ANDREI 19-09-1990 20956
20 DIDA ADRIAN IONUT 28-08-2003 34464
21 DINU DRAGOS IULIAN 24-06-2002 34564
22 Dochiu Nicolae 17-04-2000 37469bis
23 FINTINEANU ALEX NICOLAE 25-04-2000 34566BIS
24 Florescu Constantin Florin 19-09-1986 30169
25 Floricica Robert Vasilica 02-03-1992 28417
26 Gatin Ionut Eduard 18-12-2000 33698
27 GAVRILOIU ANTONIO DANIEL 19-03-2002 34466
28 Gheorghe Georgian Catalin 26-03-1997 38370
29 Ion Marius Costinel 18-10-2003 39048
30 Ionita Constantin Mihai 28-08-1999 36329
31 IONITA MIHAI 28-08-1999 31968
32 IONITA VLAD ALEXANDRU 08-11-1989 22914
33 Iorgulescu Dan Stefan 04-06-1994 38923
34 Litescu Alin Catalin 22-06-1986 BIS.
35 Maican Leonard Ionut 17-11-1991 22770
36 Marina Lucian Gabriel 02-03-1999 36470bis
37 Mihailescu Razvan Ionut 31-05-1994 33448
38 Mihalache Lazar 01-08-1975 36047
39 MILITARU FLORIN BOGDAN 25-07-2004 34551
40 Motoi Nicolae 11-10-1982 23642
41 NALBEA DANUT CONSTANTIN 22-01-2002 34483
42 NEACSU GEORGE 18-05-1999 31278
43 Neacsu Mihai Cristian 12-01-1999 33716
44 NEAGU ALEXANDRU 15-06-2005 34465
45 NEAGU ANDREI DANUT 15-11-2005 34441
46 NECULAE MARIUS 21-08-1998 31336
47 Negriloaia Daniel 01-03-1978 20057
48 Nicolae Laurentiu Constantin 12-11-1992 36094
49 Niculae Cosmin Florin 29-11-2003 38371
50 Niculae Costel 24-11-1981 27081
51 Nitu Radu Ionel 30-01-2002 36276
52 Olteiu Ion Robert 28-01-1978 28503
53 Oncioiu Ion Adrian 05-01-1994 35467
54 Oprea Marian 17-11-2003 38372
55 PECHEA DANUT DUMITRU 19-03-2001 34455
56 PETRE DANIEL GABRIEL 10-01-2003 34463
57 Petria Daniel 03-03-1989 22260
58 Preda Ioan Alexandru 06-09-2006 37060
59 PREDA MARIUS CRISTIAN 09-06-2000 31977
60 PREDESCU MIHAI LUCIAN 15-04-2005 34442
61 Puiu Marian Catalin 02-09-2015 36548
62 RADOI COSMIN IONUT 27-07-1998 32955
63 Radolovici Eduard M. Alexandru 16-12-2002 36277
64 Ratoi Ioan Aurel 07-01-2004 38912
65 Rusu George Robert 28-02-1993 27030
66 SANDA DRAGOS GABRIEL 24-09-2001 34472
67 SAVU GEORGIAN GABRIEL 11-04-2000 34568
68 sbircea leonia emanuel 21-04-2000 31288
69 SERBANICA FLORIN ALEXANDRU 28-01-1998 33258
70 SIRBU IONUT ALEXANDRU 22-03-2001 34452
71 Solomon Gabriel 21-10-2003 38374
72 Stan Virgil 22-01-1985 35649
73 Stanciu Bogdan Theodor 06-06-1999 32281
74 Stefan George Alin 03-03-1989 22631
75 STEFAN IONUT ALIN 15-01-2000 31341
76 Suica Ionut Marius 03-10-1994 36656
77 TANASE ANDREI MARIAN 22-11-1999 34478
78 Tolea Ionut Gabriel 17-06-1998 36034
79 Tolea Petrut Emanuel 17-02-1994 36095
80 TUDOR FLAVIUS ALEXANDRU 15-10-2004 34459
81 Tudorache Alin Alexandru 17-03-1994 23444
82 Tudorache Andrei Mircea 25-07-2000 32957
83 Tudorache Mircea Ion 16-01-1991 35362
84 Visan Petrica Florin 16-03-2003 38376
85 VLAD MARIUS CATALIN 09-11-1975 21582
86 VOICU CONSTANTIN MADALIN 14-05-2003 34476
87 Vrabie Antonio Gabriel 06-04-2003 36549
88 ZAFIU FLORIN 24-10-1991 25365
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a 4-a Etapa 17
24-11-2018
A.S. Unirea Colibasi
LIGA a 4-a Etapa 16
17-11-2018
A.S. Roberto Ziduri
LIGA a 4-a Etapa 15
10-11-2018
A.S.Gloria 2015 Cornesti
LIGA a 4-a Etapa 14
03-11-2018
A.S. Roberto Ziduri
LIGA a 4-a Etapa 13
27-10-2018
A.S. Roberto Ziduri
LIGA a 4-a Etapa 12
20-10-2018
A.S. Unirea Bucsani
LIGA a 4-a Etapa 11
13-10-2018
A.S. Roberto Ziduri
LIGA a 4-a Etapa 10
06-10-2018
A.C.S. Progresul Matasaru
LIGA a 4-a Etapa 9
29-09-2018
A.S. Roberto Ziduri
LIGA a 4-a Etapa 8
22-09-2018
A.S. Recolta Gura Sutii
LIGA a 4-a Etapa 7
15-09-2018
A.S. Roberto Ziduri
LIGA a 4-a Etapa 6
11-09-2018
A.S. Viitorul I.L. Caragiale
LIGA a 4-a Etapa 5
08-09-2018
A.S. Roberto Ziduri
LIGA a 4-a Etapa 4
01-09-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
LIGA a 4-a Etapa 3
28-08-2018
A.S. Roberto Ziduri
LIGA a 4-a Etapa 2
25-08-2018
A.S. Unirea 2018 Racari
LIGA a 4-a Etapa 1
18-08-2018
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 17
A.S. Unirea Colibasi
Liga a 4-a Juniori Etapa 16
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 15
A.S.Gloria 2015 Cornesti
Liga a 4-a Juniori Etapa 14
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 13
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 12
A.S. Unirea Bucsani
Liga a 4-a Juniori Etapa 11
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 10
A.C.S. Progresul Matasaru
Liga a 4-a Juniori Etapa 9
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 8
A.S. Recolta Gura Sutii
Liga a 4-a Juniori Etapa 7
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 6
A.S. Viitorul I.L. Caragiale
Liga a 4-a Juniori Etapa 5
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 4
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 3
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 2
A.S. Unirea 2018 Racari
Liga a 4-a Juniori Etapa 1
A.S. Roberto Ziduri
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe