Informari si comunicate
24-05-2018
Delegari

26.05.2018 27.05.2018

detalii...
22-05-2018
Cupa Romaniei

30.05.2018 17:00

detalii...
22-05-2018
Memoriarul Nicolae Martin

29.05.2018 Teren Petrolul

detalii...
22-05-2018
Memoriarul Gheorghe Voinea

28.05.2018 Complex de Natatie Targoviste

detalii...
21-05-2018
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
toate comunicatele

A.S. Unirea Ungureni

Localitatea Sat Ungureni

Informatii generale
Teren Central / Sat Ungureni ( 50 locuri )
Adresa Comuna Dragomiresti , sat Ungureni nr. 99 ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Honciu Ciprian
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Galmencea Remus
Liga a 4-a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S.Gloria 2015 Cornesti 29 26 2 1 169-27 80p +38
2A.S. Recolta Gura Sutii292513104-3676p+34
3 A.S. Roberto Ziduri 29 21 3 5 91-51 66p +24
4A.S. Unirea Ungureni29202782-4562p+17
5 A.S. Vointa Piersinari 29 17 3 9 90-53 54p +9
6A.S. Olimpicii Ulmi281521194-5147p+2
7 A.S. Unirea Bucsani 28 13 3 12 94-61 42p 0
8C.S.M Fieni281261076-7542p0
9 A.S. Unirea Colibasi 29 11 4 14 56-56 37p -8
10FC Brezoaele291021763-7632p-13
11 C.S. Petrolul Targoviste 29 10 2 17 61-75 32p -10
12A.S. Viitorul I.L. Caragiale291021741-7732p-13
13 A.S. Luceafarul Dragomiresti 29 9 4 16 71-93 31p -11
14A.C.S. Coada Izvorului29851658-9529p-13
15 A.C.S. Progresul Matasaru 29 9 2 18 56-107 29p -13
16A.S. Spic de Grau Ghimpati29802147-7624p-18
17 A.S. Flacara Zavoiu 28 6 2 20 50-125 20p -25
18C.S. Bradul Moroeni29532138-16218p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandru Liviu Marius 08-09-1989 25038
2 ANDREI FLORIN DENIS 28-08-2002 34428
3 anghel florentin alexandru 29-09-1999 34781
4 Arsene Adrian Ionut 13-02-1995 33187
5 Balan Florin Viorel 04-01-2001 33185
6 Beregoi Radu Andrei 19-11-1991 37163
7 Buica Marius Valentin 13-03-1998 36972
8 Buica Stefanut Ionut 16-06-1997 35721
9 BULAI ALEXANDRU CLAUDIU 29-07-1986 32526
10 Cernea Alexandru Gabriel 23-10-1997 35255
11 CHIRCA GABRIEL GEORGE 26-01-1990 22156
12 CHIVU CATALIN MIHNEA 13-07-1990 32262
13 Cioncioiu Lucian Valentin 22-03-2004 34305
14 CONSTANTINOV ARTHUR MIHAI 31-07-1993 26156
15 Covasa George Alexandru 05-03-1994 24222
16 Cristea Gheorghe 16-05-1993 32264
17 Curiman Cosmin Cristian 15-10-1982 35748
18 Curt Alexandru Marian 15-10-1989 29159
19 Curt Gilberto Gheorghe 26-01-1992 27074
20 Curt Ionut 16-02-2001 37062
21 Dorobantu Florin Adelin 29-05-2000 33439
22 Dorobantu Ionut Danut 25-07-1995 32269
23 Dovincescu Cornel Constantin 02-02-1990 25987
24 Dumitru George 08-05-1999 33188
25 Dumitru Ionut 08-08-1992 32522
26 Dumitru Marius 30-07-1991 32953
27 Dumitru Radian Florin 28-02-1995 32263
28 Dumitru Rendy Nicolae 01-11-2001 36969
29 Dutan Ion Marcel 10-12-1989 32480
30 Florea Mihai Aurel 08-12-1999 33189
31 Gradinaru Florin Valeriu 15-06-1995 33182
32 Gradinaru George Florin 25-05-1995 32270
33 Honciu Petre Adrian 19-09-1991 32422
34 honciu petre ciprian 17-02-1978 17601
35 Iancu Marin Alexandru 12-01-1999 36970
36 Iliescu Stefan Valentin 17-07-1987 24583
37 Ionescu Cosntantin 23-02-2001 36973
38 Iorgulescu Nicolae Eugen 15-06-2000 35252
39 Letu Florin 02-05-1990 26638
40 Maican Alexandru Doru 20-03-1991 24331
41 MARIAN 27-01-1989 32271
42 MARIAN MIHAI ANDREI 27-01-1989 32261
43 Matei Costin Alin 24-08-1988 25506
44 Mihai Adrian Ionut 23-09-1981 36259
45 Militaru Gabriel 25-02-1976 12903
46 Neaga Toma Marius 30-03-1987 31793
47 Nicolae Ionut Gabriel 02-07-1989 29160
48 Niculae Robert Georgian 11-03-2000 38049
49 NITA RICHARD DRAGOS 12-11-2001 34427
50 Palas Ion Vasile 01-01-1986 20008
51 Patru Paul Alexandru 02-08-1996 33181
52 Pavel Rafael Ion 15-03-1989 31932
53 Petcu Bogdan Marius 14-08-1996 31430
54 Petre Cornel Florin 18-04-1981 34149
55 Petre Ionut Adelin 28-08-1999 35722
56 PETRE MARIUS 26-02-1972 32605
57 Pintilei Viorel 12-10-1987 33721
58 Pirvu Cristian Gabriel 24-01-1991 25977
59 Pisica Stefan Gabriel 03-10-1992 32525
60 PISICCA PETRE LEONARD 25-06-1988 32527
61 Preda Florin Leonard 03-02-2002 36974
62 Radu Aurel Mihai 20-10-2000 33184
63 Radu Daniel 11-06-1997 33183
64 Radu Paul 10-03-1998 32258
65 Radu Victor 09-10-1972 33665
66 Rupa Daniel Robert 18-07-1997 32259
67 Sacagiu Florin Claudiu 24-04-1989 24814
68 Serban Nicusor Marian 14-07-1997 28617
69 SIMION VASILE 27-012-198 33150
70 Stancescu Ionut Valentin 30-03-1996 34575
71 Stancu Gheorghe Madalin 22-06-2000 37063
72 TANASE IONUT CLAUDIU 27-05-1985 33512
73 Tomescu Gabriel Daniel 30-09-1999 35256
74 Tudose Constantin Daniel 04-05-1992 23936
75 UNGUREANU GEORGE NICUSOR 14-08-2012 33186
76 Vasilescu Alejandro Emilian 03-01-2001 36615
77 Vintila Mihai 22-04-2001 36971
78 Vintila Petrica Ciprian 02-10-1988 32947
79 Voicu Nicusor 30-03-1978 32924
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a Etapa 30
19-05-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 29
15-05-2018
A.S. Vointa Piersinari
Liga a 4-a Etapa 28
12-05-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 27
05-05-2018
A.S. Luceafarul Dragomiresti
Liga a 4-a Etapa 26
28-04-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 25
24-04-2018
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Etapa 24
21-04-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 23
14-04-2018
A.S.Gloria 2015 Cornesti
Liga a 4-a Etapa 22
07-04-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 21
31-03-2018
C.S. Bradul Moroeni
Liga a 4-a Etapa 19
17-03-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 18
10-03-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 17
25-11-2017
A.S. Unirea Colibasi
Liga a 4-a Etapa 16
18-11-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 15
11-11-2017
A.S. Unirea Bucsani
Liga a 4-a Etapa 14
04-11-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 13
28-10-2017
C.S.M Fieni
Liga a 4-a Etapa 12
21-10-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 11
14-10-2017
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Etapa 10
07-10-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 9
30-09-2017
A.S. Recolta Gura Sutii
Liga a 4-a Etapa 8
23-09-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 7
16-09-2017
A.S. Spic de Grau Ghimpati
Liga a 4-a Etapa 6
12-09-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 5
09-09-2017
A.C.S. Progresul Matasaru
Liga a 4-a Etapa 4
02-09-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 3
29-08-2017
C.S. Petrolul Targoviste
Liga a 4-a Etapa 2
26-08-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 1
19-08-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 30
19-05-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 29
15-05-2018
A.S. Vointa Piersinari
Liga a 4-a Juniori Etapa 28
12-05-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 27
05-05-2018
A.S. Luceafarul Dragomiresti
Liga a 4-a Juniori Etapa 26
28-04-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 25
24-04-2018
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Juniori Etapa 24
21-04-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 23
14-04-2018
A.S.Gloria 2015 Cornesti
Liga a 4-a Juniori Etapa 22
07-04-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 21
31-03-2018
C.S. Bradul Moroeni
Liga a 4-a Juniori Etapa 19
17-03-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 18
10-03-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 17
25-11-2017
A.S. Unirea Colibasi
Liga a 4-a Juniori Etapa 16
18-11-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 15
11-11-2017
A.S. Unirea Bucsani
Liga a 4-a Juniori Etapa 14
04-11-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 13
28-10-2017
C.S.M Fieni
Liga a 4-a Juniori Etapa 12
21-10-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 11
14-10-2017
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 10
07-10-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 9
30-09-2017
A.S. Recolta Gura Sutii
Liga a 4-a Juniori Etapa 8
23-09-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 7
16-09-2017
A.S. Spic de Grau Ghimpati
Liga a 4-a Juniori Etapa 6
12-09-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 5
09-09-2017
A.C.S. Progresul Matasaru
Liga a 4-a Juniori Etapa 4
02-09-2017
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 3
29-08-2017
C.S. Petrolul Targoviste
Liga a 4-a Juniori Etapa 2
26-08-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 1
19-08-2017
A.S. Unirea Ungureni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe